Miresele anului 2006 (75)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy pai eu ce-ti spun, tu daca incepi scoala dupa 1 iunie nu mai are rost sa te gandesti la test de intrare in trafic, ca intri in trafic numai dupa ce termin cursul de legislatie si dai examenul teoretic cu totul (cu scoala). Ala nu mai masluit, se da pe bune, doua chestionare in timp de 1 ora si trebuie sa faci cam 24 de puncte la fiecare. Oricum, e esential sa te urci la volan, sa vezi cum e. Vorba ta, poate esti antitalent la condus, sau poate o sa-ti placa asa de tare ca abia o sa astepti sa conduci. Si eu am crezut ca nu-s apta pentru condus, dar acum vad ca nu-i asa. Deci, nu poti sti pana nu incerci.
Gio o sa roiasca fetele dupa Marco cand o sa fie mare .




Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana noi in weekend mergem in Alba.
Aly pai a inceput cam devreme cu , dar ce sa-i faci?
Daca eu si Clau ne imbratisam si ne , vine si el fuguta si vrea la noi in brate. Ne prinde pe amndoi dupa gat si ne in 3. asa ne iubim cel putin odata/zi, si doamne ce fericit este si noi....nu mai vorbim.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

quote:
Originally posted by Giova


Aly pai a inceput cam devreme cu , dar ce sa-i faci?
Daca eu si Clau ne imbratisam si ne , vine si el fuguta si vrea la noi in brate. Ne prinde pe amndoi dupa gat si ne in 3. asa ne iubim cel putin odata/zi, si doamne ce fericit este si noi....nu mai vorbim.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)



Pai foarte bine, asa cresc copiii mari si frumosi, intr-o atmosfera plina de dragoste.
(Eu tin minte ca era foarte geloasa in copilarie pe tata cand o pupa pe mama, ii spuneam s-o lase in pace, ca-i mama mea, ce posesiva eram )


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

Oana noi in weekend mergem in Alba.
Aly pai a inceput cam devreme cu , dar ce sa-i faci?
Daca eu si Clau ne imbratisam si ne , vine si el fuguta si vrea la noi in brate. Ne prinde pe amndoi dupa gat si ne in 3. asa ne iubim cel putin odata/zi, si doamne ce fericit este si noi....nu mai vorbim.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">



superrrrrrr...asa si trebuie sa fiti ...si acu daca vede la voi, normal ca pupa si el fetitele!

oare Kreliut pe unde umbla??


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

ma gandesc ca de la noi a invatat.doar de mici copiaza tot.
In curand trebuie sa avem grija ce si cum vorbim. nu injuram sau vb. prostii, dar tot ne mai scapa cate o perla.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

ma gandesc ca de la noi a invatat.doar de mici copiaza tot.
In curand trebuie sa avem grija ce si cum vorbim. nu injuram sau vb. prostii, dar tot ne mai scapa cate o perla.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">



asta asa e sigur ..tot ce vede si aude la voi "inregistreaza"
...si revin, uite de asta e bine sa ai copii cand esti tanar!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza!
Iar is cuc si alta pasare. Cred ca nu se mai termina odata. Aseara a fost musai sa-i scoatem in oras pe ceva parteneri de afaceri ai sotzului, ca si aia i-or scos pe ei cand au fost la Bucuresti, clar ca iar am ajuns tarziu la culcare si-acuma is nauca. Pe deasupra vad ca incepe sa se si innoreze, sper totusi sa-mi revin ca de la 4 trebuie sa fiu fresh. Asa ca dau la toata lumea o super strong.
Se pare ca mi-am cam stabilit data examenului, va fi 27 iunie. As fi vrut mai repede, dar din pacate celalalt examen e in 15 si pana atunci nu apuc sa-mi termin orele de condus. Si degeaba zice sotzul ca sa le fac 'pe hartie' ca n-am chef sa ma duc nepregatita la examen. Asa ca va fi musai sa-l iau din prima ca nu cred ca-mi pot incadra o reexaminare inainte de a pleca in concediu.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

'Neata!
Alynutza merci de cafelutza si eu sunt cam ametita azi dupa ce m-a trezit vremea de azi-noapte. Abia am reusit sa adorm inapoi si acuma parca-s picata din luna
Deci pe 27 ai examen? Bafta, iti tinem pumnii sa-l iei din prima!

Gio ce baiat pupacios ai facut
E foarte bine ca e asa deschis cu lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy sa fie. Cred ca m-am trezit si eu azi noapte cand a tunat mai tare, dar m-a linistit sotzul si-am adormit la loc. Tare ma tem ca si azi ne ploua, ca prea s-a innorat. Evident ca n-am umbrela, dar macar m-a inteles cu instructorul si vine sa ma ia chiar din usa firmei.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Daca te ia din usa firmei, banuiesc ca te duce si pana acasa, nu?
Cred ca trebuie sa-mi iau azi umbrela nu vreau sa am surprize. Cica pana pe luni o sa mai tina vremea asta. Si eu care ma gandeam ca in weekend iesim undeva.

Mergi la inceput