Miresele anului 2006 (75)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

tuturor copiilor, si noua pe langa ei!!!
Aly mersi .
E nasol cu lume de fitze. Zau ca nu stiu. asa e si la intalnirea lui Clau de 10 ani, si nu am chef de rochii lungi, elegante. la mine mai merge caci e de zi cheful, dar la tine e seara....zau ca habar n-am.
Kreliutz si hai la o poveste.

marco e la gradi pana la pranz. era asa de fericit cand a vazut toate ghirlandele de baloane de la intrare si din curte, ca mai-mai nu vroia inauntru. dar si-a gasit o gagica si a fugit din mainile mele sa o . asa ca am plecat relaxata de acolo.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata...si La Multi Ani la toti copilasii!

Aly...asa sunt terenurile si la noi, de nu te poti apropia!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio dar asta nu e chef, mergem la cinema sa vedem un film, mi se pare aiurea sa apar in rochie de seara pe-acolo. Intial ma gandisem la o pereche de blugi, o bluzita mai chic si sacou plus pantofi cu toc, pana m-a zapacit sotzul de cap. Parca vad ca ma pun la 4 ace si aia toti pe-acolo la blugi si tricou. Sa nu mai zic de vreme, ca ploua si s-a si racit.
Foarte bine ca l-ai dus pe Marco la gradi, sa se bucure si el de surprize cu copii.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly eu ma gandeam ca mergeti la film si pe urma se face un party. daca e doar filmul, atunci ti-ai ales bine tinuta. Blugii sunt la mare moda si se poarta cam peste tot. cu o bluzita si un sacou e ok.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Ce fain Aly...mi-ar place si mie sa merg la un film...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio nu stiu, nu mi-a zis sotzul de nici un party. Oricum, i-am spus sa se intereseze mai exact ce si cum, daca vrea sa mergem.
Oana eu m-as duce si nu prea. Pentru ca nu prea ma dau in vant dupa tema filmului. E viata dura asa cum este, macar cand ma uit la un film sa uit de ea. Prefer comediile (n-am mai vazut de mult una buna), sau filmele romantice cu happy-end (neaparat). Bine, nu inseamna ca ma uit numai la astea. Mi-a placut si serialul ala, 'Cei 4400', il dadeau pe Prima la un moment dat, pe urma l-au terminat in coada de peste.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Noi n-am mai fosdt la un cinema....ohohoooo!!! eram , cand am fost ultima data.
Macar ne mai uitam in weekend la cate un DVD sau ce mai descarcam de pe DC++.

mi-am adus printul de la gradi.
au facut picnic si grare in curte, manca cand am ajuns eu, asa ca m-a chemat sa-l vad. Cu o mana manca piureul (adica cu degetele)si in cealalata era un copan. a mancat portie dubla, daca nu le-a dat ciorba azi...
M-a vazut dar pana nu s-a saturat, nu a vrut sa vina din scaunel.
Abia astept sa vad pozele, cica a dansat la greu.
Am uitat nu stiu ce diploma, m-a sunat dir. dar eram aproape de casa, Marco adormise, asa ca nu m-am mai intors. o luam noi luni.
acum ma gandesc unde sa-l ducem dupa amiaza. cred ca la Mall, e ceva pt. copii, caci afara e innorat.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio bine ca au avut cat de cat vreme sa le faca gratare. La Cluj a plouat toata dimineata.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

acum e innorat aici, nici nu stiu ce sa fac, caci s-a trezit.
sa iesim acum sau sa mai stam nitel in casa.
oricum va si un weekend fain si cu mult soare va doresc.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

La multi ani va doresc la toate si copiiilor vostri!
Gio ca nu ti-am raspuns mai repede, dar ieri am prestat din greu toata ziua la servici si eram franta aseara cand am ajuns acasa. Da, puteai sa-l duci dupa cum am vazut ca ai si facut-o, oricum era mai bine deja si era pacat sa piarda toata distractia de 1 iunie.
Onutz super faine pozele
Alynutza spor la condus maine, eu la ora 8 asa de bine o sa dorm...
restul fetelor!

Mergi la inceput