Megastar

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

eu o prefer pe Kamelia pt ca mi se pare ca (desi nu e constanta, recunosc)are ceva special.Cred ca e o cheste de gustibus.
Nu mi-a placut din duet chiar tot, dar intrarea ei a fost f buna, de mare finete, pana si sotul meu ramas surprins. Brigitta e din ce in ce mai plata din pacate:(

Si eu sper sa castige Andreea, e cea mai calina dintre toti,plus talentata foc, Brigitta si Alexa sunt mai dure asa,(sotu zice ca borfet, da el e f f rau)



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Nu sunt fana Kameliei , dar ea si Claudiu sunt singurel voci pe care le-as recunoaste de acolo.
Are un timbru aparte si pe stilul ei de muzica e subilma.
Chiar a prins-o bine Falling asta si daca s-ar axa pe muzica asta a negrilor , jazz, etc ar avea un succes teribil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

pana la urma cine a fost eliminat asta seara?si care sunt cei 2 propusi pt eliminare sapt viitoare?ca am fost plecata asta seara si n am putut sa ma uit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

si mie mi-a placut la aceasta editie cel mai mult de Andreea, apoi Catalin.
Mie mi-a placut cum a cantat Brigitta piesa de la duel, mai ales ca nu e stilul ei deloc. oricum Felicitari ambelor concurente, mie mi-a placut cum au cantat impreuna.



Mari

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Bineinteles ca este o chestie de gust cand vorbim despre a ne place sau nu vocea cuiva, de aici si parerile diferite, dar eu pe Kamelia in afara de jazz n-o vad cantand altceva, iar cum mie nu imi place jazz-ul, nu m-as duce sa o ascult.

Dupa mine Andreea are vocea pe care n-ai cum s-o confunzi, e extraordinara. E talentata rau fata asta, a demonstrat ca poate canta orice si se " joaca" cu vocea ei cum vrea. E tare de tot tipa, si in plus e simpatica foc, pe langa faptul ca e frumoasa.
Dupa ea il prefer pe Catalin care ma surprinde tot mai placut cu fiecare emisiune.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anderra spune:

Nu inteleg cine a iesit la duel?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Anita si Claudiu la duel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Stiati ca s-a schimbat regulamentul de votare? Probabil ca si de asta voturile publicului au corespuns pentru prima data cu voturile juriului.
De ce nu s-au gandit mai devreme la asta?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anderra spune:

Intrebarea mea e ... cine dintre kamelia si brigitta a parasit concursul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianasoare spune:

kamelia a parasit concursul Mie fata asta mi se pare ori frigida, amputata afectiv, ori prea aroganta. Nu a reusit sa-mi transmita niciodata nimic. Ba da, mint, ma simteam ca si cum mi s-ar fi topit un iceberg in cap.

Cei care au modele de urmat in familie sunt cei mai bogati mostenitori

Mergi la inceput