Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *107*

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Pt Ana Maria, Eva Maria.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Dyanna m-am ingrozit de ce-am citit. Pai si maica-mea si bunica-mea sunt de moda veche, dar n-ar lasa baiatul sa urle nici 30 de secunde! Ce simte o mama ca aia, cand il trimite la socri sa urle 2 saptamani??? Doamne, mare ti-e gradina!


iti dai seama saraca mea nasica cum lucreaza cu ele???????? si fetele au vazut-o la munte cat e de finuta si mamoasa; bine, faza e ca ele nu se decurca la munca fara ea, deci clar ca-i dau numai "sfaturi" care sa n-o mai implice neaparat pe ea in cresterea copilului... mai ales sa nu cumva sa fie obosita la munca (la care oricum se duce fortata, ca e in concediu... dar depinde de profesoara asta cu rezidentiatul)

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel la 7 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Uitai sa va spun ce e mai important....AZI rARU A FACUT PRIMII PASI sustinut de subsori

Poze Raru
Poze noi

Raru, tziparul lui mami
AM NEVOIE DE CODUL DE BARE AL PRODUSELOR HAPPY - VA ROG SA IMI DATI UN PM DACA SUNTETI DISPUSI SA IMI TRIMITETI. MULTUMESC.


bravooo, bravooo

dupa ce fata se grabeste oare?


Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Si am pus cateva modele noi. Si cu asta repet pt cine pierduse mesajul.
ALBUM POZE, alegi modelul si-mi dai adresa pozei care o vrei.
ALBUM CARD cu numele copilului sau ce vreti voi, alegi modelul si spui ce sa scriu.
Cine vrea (mama ce publicitate imi fac ) sa-mi spuna, ca nu am multe pe cap si nici nu fac cine stie ce deosebit, facand pt voi . Sper doar sa inteleg exact ce vreti, daca nu intreb si sper sa va placa.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:


BEBE3 ADRIAN pentru mers in 4 labuteeeeeee!!!

RARU pentru mers in 2 labuteeeeeee!!!

LUANA pentru mers SI MAI BINE in 2 labuteeeeeee!!! (si pentru mami ca tare frumos te mai prinde-n poze... da la ce model areeeee, nici nu ar avea cum altfel)

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel la 7 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

fetelor, stiti ceva de aris?

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

dyana - ca tot te vazui prezenta
poti sa faci o poza si cum e prins leaganul de tocul usii?
ca e super din ce povestesti... si din ce-am vazut si as vrea sa vad si practic daca pot "realiza"



Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Tufetele, ia cititi aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=145178
desi unele chestii mi se par incredibile, off... e trist.
In cazul lui Alex al meu, medicul a fost foarte clar si sigur pe el, ca AVC-ul NU se face din cauza stresului.
Macar Alex e multumit ca, fata de topul pe domeniu general(Comert, Export, Turism) unde era pe Locul 5, la categoria unde se incadreaza ca activitate (Intermedieri in comertul cu material lemnos si materiale de contructii) este pe Locul 1.
Si totusi, se poate muri din cauza stresului? sa vedeti ce-l leg de piciorul patului, si-l tin acasa. Ca azi a fost toata ziua plecat.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Moni eu am ales 5 poze (fram-uri) dar nu stiu daca poti face ceva cu pozele care le avem , pt ca nu am nimic cu chipul Mayei pe centru. Ati las link poate gasesti tu ceva ...oricare , mie imi plac toate.
Bineinteles daca ai timp si chef
Iar printesica Luana este o bomboana buna de papat
1. poza1
2. poza2
3. poza3
4. poza4
5. poza5

A..inca ceva.Am vazut pozele care le-ai facut la fete, da de acolo cum se copiaza, ca eu am incercat sa o salvez pe cea cu Sophiphi de proba (cu save as ) si s-a salvat mica

Mai trimite-mi nr de org pe PM ca nu-l mai am

fericita poze Maya Andreea
Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27


BEBE3 ADRIAN pentru mers in 4 labuteeeeeee!!!

RARU pentru mers in 2 labuteeeeeee!!!

LUANA pentru mers SI MAI BINE in 2 labuteeeeeee!!! (si pentru mami ca tare frumos te mai prinde-n poze... da la ce model areeeee, nici nu ar avea cum altfel)

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel la 7 luni
cum am venit pe lume

Felicitari Robert-Adrian!
Dyana mulumim! Nu mergem inca in 2 labute doar ne testam echilibru, si ne place la nebunie.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput