IULIA va invinge CANCERUL! (2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

In primul rand: MERGE ROMTELECOMUL!

Scuze pt incurcatura tehnica, de vina a fost numai si numai nenea de la Romtelecom, care ne-a dat niste numere si de fapt alocase altele. Dupa ce s-a zburlit un pic Mari s-a rezolvat in 2 ceasuri

ANCA
La Rizzoli trebuie sa le scrie Cami sau medicul ei. Eu i-am dat contactul, dupa ce termina cura asta va decide ea cum actioneaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am mai primit azi:

100 lei - Anaan
50 lei - V.M.
10 lei - V.E. multumesc, N.!
50 lei - B.I.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Si Teledon si campanie de sms-uri, super! Bravo
Eu am distribuit deja pe FB teledonul, sper sa aunga la cat mai multe inimi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Panseluta spune:

salutare tuturor,

cati bani s-au strans? cum sta(m) cu sansele de operatie? cum ii mai e Iuliei?
Pe blog e scris ca s-au adunat doar 3000 eur, dar aici e scris ca s-au adunat 4900? N-ar trebui actualizat blogul? asa, ca sa mai dam sperante si altora!?
Ce demersuri s-au mai facut in directia operatie strainatate?
Stiu, poate pun prea multe intrebari, dar situatia Iuliei ne intereseaza pe toti, dorim s-o vedem cat mai repede bine-sanatoasa, aici sunt convinsa ca sunt in asentimentul tuturor...

wnd placut voua si cu sperante inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Da, am uitat sa pun si pe blog estimarea noua. Dar luni o sa va dau cifre mai exacte, azi am vb cu Cami la telefon si erau deja vreo 8000 de euro. Luni sper sa primesc extrasele de cont de pe conturile de BT si va dau date mai exacte.

Cu clinicile... am mai primit doua fire; sunt insa anumite proceduri pe care numai Cami le poate face, cu acordul medicului curant. Care ar trebui sa se intoarca din concediu saptamana viitoare.

Dar the good news is ca azi au terminat cura! Urmeaza inca 2 zile de perfuzii de hidratare si luni vor fi la hotelul McDonald's. Saraca, abia asteapta sa iasa din spital si sa mai schimbe un pic peisajul, sa se deconecteze de la aparate...

Si stai linistita, ne prind bine asemenea mesaje!

Citat:
citat din mesajul lui Panseluta

salutare tuturor,

cati bani s-au strans? cum sta(m) cu sansele de operatie? cum ii mai e Iuliei?
Pe blog e scris ca s-au adunat doar 3000 eur, dar aici e scris ca s-au adunat 4900? N-ar trebui actualizat blogul? asa, ca sa mai dam sperante si altora!?
Ce demersuri s-au mai facut in directia operatie strainatate?
Stiu, poate pun prea multe intrebari, dar situatia Iuliei ne intereseaza pe toti, dorim s-o vedem cat mai repede bine-sanatoasa, aici sunt convinsa ca sunt in asentimentul tuturor...

wnd placut voua si cu sperante inainte!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Cu asistenta tehnica numita Chatonel am reusit sa fac si sa activez contul de PayPal pe numele Iuliei:

iuliafiterau@yahoo.com

Am modificat si pe blog.

Oana, ti-am trimis PM. Multumim din suflet pentru tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Am transferat Monicai banutii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am primit. Multumim pentru ajutor si pentru promptitudine!

Citat:
citat din mesajul lui Oana_B

Am transferat Monicai banutii.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.

Anca_nicolae a fost atat de draguta incat sa adauge la bazar, pentru Iulia, cateva lucrusoare pe care i le-am trimis. Va atrag si voua atentia asupra lor, poate se gasesc doritori:
http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=anca_nicolae&catid=&search=Cauta&searchtype=2
Anca, multumim inca o data!


de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Saryta, vineri a ajuns avizul de la tine, maine iau coletul si pun produsele, multumim

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput