Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (50)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Floric, eu mai demult am luat ceva cantecele si mai de curand numai carti, dar au fost mereu curate.

Si eu ca si Olga, nici nu mai stiu la ce vroiam sa raspund.

Acum caut de zor cazuri de succes care au ramas insarcinate la 5 luni de la cezariana. Nu-i sigur, doar stau cu frica in san.

4 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Floric, eu mai demult am luat ceva cantecele si mai de curand numai carti, dar au fost mereu curate.

Si eu ca si Olga, nici nu mai stiu la ce vroiam sa raspund.

Acum caut de zor cazuri de succes care au ramas insarcinate la 5 luni de la cezariana. Nu-i sigur, doar stau cu frica in san.

Keutu cheliutu 4 luni



Am mai intrat o data sa vad pe ce am intrat virusat. pe carti pentru copii. Chiar cum deschid ma atentioneaza, am antivirus. Fiti pe pace, ma uitam asa de control. Multumesc tare Monica.

Kea

www.infoturism.ro/acorda-puncte/111268/" target="_blank"> Un vot de increde va rog


Poze Raru

Raru, tziparul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Mai rezistati sa va zic una tare de ieri. Disperata cum sunt cand imi spune cineva ceva, tot caut info despre fimoza. V-am spus ca dr asta are ceva cu mine si cu copchilu. Prima data a zis ca are o usoara fimoza dar sa decalotam usor si e ok. Acu la ult control, spune A, da , are fimoza dupa 9 luni la taiat." Ei s-o creada ea ca tai eu putza copilului. Si tot caut, to caut, sa vad ce si cum despre putza de copil. Vreau sa vad cum trebuie sa apara ca sa stiu cat decalotez. Si in cautarile mele...cel mai bun exemplu am apelat la tati. Ieri dupa ce face omu dus i-am spus Nu te imbraca, vino incoace. OMu gandind ca am alte ganduri vine inflacarat. Eu i-am raspuns sec:"Nu , ca nu vii de hanga -hanga, vii doar la control". Si uite asa i-am explicat eu ca vreau sa o studiez mai bine sa vad ce si cum. VA dati seama ca atunci m-a declarat NEBUNA cu acte in regula. Si pune-te ras si voie buna. Aseara ma tot striga prin casa daca il mai caut de fimoza

Este cel mai lung mesaj scris vreodata. Dar am atatea ssa spun.

www.infoturism.ro/acorda-puncte/111268/" target="_blank"> Un vot de increde va rog


Poze Raru

Raru, tziparul lui mami



Io tocmai am ras aproape o bere cu alcool...si ajutata de asta am ras cu lacrimi de povestea ta...si nu am rezistat si i-am citit-o si sherpoiului... Si dai


Gigelica(Lucia),mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

floric, ma faci curioasa, ma uit si eu sa vad daca imi sare ceva.

4 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

iti vine cand tb sa mergi la nunta:P

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
www.infoturism.ro/acorda-puncte/101832/" target="_blank">Votati

Poze gemeni


Povestea noastra


Exact fix pe 12 sept cand sunt nasa....sincera sa fiu sunt cam disperata, ca nu am chef de shobolan injunghiat intre picioare dupa mine la nunta...vreau sa fiu in forma ...sa rup pingelele dansand...caci sunt mare dansatoare...mai ales de po****ra...

Am sunat dr si mi-a zis: din ziua 10 bag 2 bilutze de utrogestan + 1 o inghit...pana cand vreau sa imi vina...adica pana dupa nunta... Stiti voi alt tratament ca sa imi intarzie 2 zile ...

Si tu vino sa iti ridici premiul...


Gigelica(Lucia),mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Ma plimb pe acolo si nu-mi sare antivirusul. Poate face al tau exces de zel?


4 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

floric, ma faci curioasa, ma uit si eu sa vad daca imi sare ceva.

Keutu cheliutu 4 luni

Kea, nu-i nici un virus, si vad ca e mutat tot site-ul aici, deci subiectil e tot ala veci, din 2006. Cred ca antivirusul a atentionat-o de ceva, vreun popblock, nu stiu. Floric, ce antivirus ai, ca la noi nu apare nimic. Deci daca deschizi vreun subiect nu iei virus, nici daca dai click pe linkurile de dowload nu iei, ca sunt testate pt aprobare, doar daca dai pe ferestrele alea care mai apar e posibil sa iei ceva. Poate din cauza alora antivirusul te-a atentionat ca e vreun risc pe site, dar nu ca ai si luat ceva.

Stati ca ma bag sa fac un nou capitol, ca vad ca va lungiti cu vorba.

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Aprinde o lumanare in memoria Almei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mart.apr09 spune:

Capitol nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Fetele va trimit ceva..

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/27377/Daca-inghit/1.html

Posibil sa aveti dureri de burta dupa ce cititi!!!!

27+ cu Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!




Ma Simina_kin, da tie kiar nu ti-e mila de femeie batrana, senila si mai nou betziva ca mine????
Doamne, era sa lesin de ras.... Sa nu mai faci niciodata asa ceva...


Gigelica(Lucia),mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

http://www.youtube.com/v/mvwvGsBt3Ao&hl=en&fs=1&
priviti la locul 8

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
www.infoturism.ro/acorda-puncte/101832/" target="_blank">Votati

Poze gemeni


Povestea noastra


Sper sa reusesc sa termin de citit, acum am luat-o invers...ma mama, dar ce aveti cu mine???
Vreti sa lesin de ras in seara asta???


Gigelica(Lucia),mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput