Campanie de responsabilizare a autoritatilor (10)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Beatriz

Pentru fetele care trimit mesaje la comisii senat si inca nu au apucat sa o faca - cand cititi mesajul pt corpul mail-ului, in antepenultimul paragraf apar cateva cifre si simboluri, in loc de cuvantul "sa" care probabil a fost scris initial cu diacritice si de asta se intampla; deci faceti acolo mica inlocuire de rigoare. Nu e mare lucru, dar e bine sa o facem cele care nu am dat mesajele inca.

Foarte bine ca ai atras atentia, Beatriz! Eu am trimis si am si corectat inainte sa trimit, dar nu m-am gandit sa atentionez si fetele.


Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

http://.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_prea spune:

Gata, am trimis si eu tuturor celor din comisia respectiva.
Acum sa asteptam sa vedem reactii.
O zi buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Am primit deja un raspuns:
Mesajul dumneavoastra a fost receptionat.
Va asiguram ca dupa o analiza atenta a petitiei dumneavoastra vom lua si
noi legatura cu reprezentantii Ministerului Sanatatii in vederea gasirii
unei cai de rezolvare a acestei situatii.

Va dorim multa sanatate si va asiguram de intregul nostru sprijin.
Cu consideratie,

Cabinet Senatorial Iulian Badescu
Circumscriptia electorala nr. 31 Prahova
Colegiul uninominal nr. 2

Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

http://.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kindly spune:


misiune indeplinita.comisia de sanatate publica.
ioana,am trimis doar presedintelui comisiei.e nevoie sa trimit la toti?
nu mi-e greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatriz spune:

Si misiunea mea: la Comisia pt drepturile omului, culte si minoritati

Kindly - eu am trimis la toti: presedinte, vicep, secretar, membri. Cred ca ai de la Ioana adresele tuturor celor din comisia ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_prea spune:

Si eu am trimis tuturor celor din comisie, si ma si gandeam cand va spune primul in cadrul unei sedinte despre ce a primit, iar ceilalti vor urma: si eu am primit.
Parerea mea, daca citesc tot materialul din attachament, si isi dau seama ca am trimis tuturor acelasi mesaj, vor realiza ca nu cedam usor.
Sper sa mai primim si alte raspunsuri.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kindly spune:

LucaLuca,sa nu uitam de mail-ul catre SB.am vazut ca are audiente doar vineri intre 10-13.ar fi perfect vinerea viitoare.voi fi in buc.dar sa o anuntam din timp.a trecut o luna.daca nu s-a informat inca destul o mai ajut eu.e din acelasi partid cu domn ministru.minunat.

o seara frumoasa,tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirimir spune:

Cum primesc adresele de mail voi trimite mesajele care sunt deja pregatite.Imi pare rau n-am vazut ca-mi poate trimite ioana adresele.
Multumesc.
O zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Mirimir, trimite-mi mail, am acelasia id de aici si pe yahoo, si iti trimit imediat.
Kindly, trebuie trimis la TOTI membrii comisiei.


Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

http://.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirimir spune:

Misiune aproape indeplinita.Nu gasesc pe lista, exact adresa e-mail pentru presedintele Comisiei, d-na Lia Olguta Vasilescu.Daca o gasiti va rog sa-mi spuneti.La ceilalti din comisie am trimis.
Multumesc.

Mergi la inceput