Fiv in Ungaria 49

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Espe nu pot sa cred
Felix luna trecuta am facut histeroscopia stai linistita ca nu este dureroasa ti se face anestezie nu simti nimic si dupa anestezie nu ai dureri sti 2 ore in spital si pe urma pleci acasa bafta
Atelocin74 mai este putin si vine la voi si la bebei mei
Corenelusi te pup si anul asta este anul nostru
Va pupacesc pe toate si DD sa va ajute.

Cu ajutorul Bunului Dumnezeu si al Maicutii Domnului voi reusi sa ma si eu copilasul meu mult dorit si iubit







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia1172 spune:

buna fetele
Andrada imi pare foarte rau!
Stiu prin ce treci si stiu ca este foarte greu .........Dumnezeu sa-ti dea putere sa mergi mai departe.

felix76 ma bucur ca te-am facut sa iei in considerare si alta varianta.
eu nu stiam de doctorita cand am mers. Ma programasem la Zadori
cand am ajuns in Ungaria mi-am shimbat parerea si am facut rocada in timp ce asteptam sa intru.
daca mai vrei sa stii ceva imi spui

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Dragele mele, imi cer scuze pt ca v-am lasat sa asteptati dar timpul meu este ocupat cu fetita.
Va multumesc la toate pt gandurile bune si urarile pe care nu le-ati facut, nici acum nu imi vine sa cred ca sunt pt mine si fetita mea, redeam ca mie nu o sa mi se intample niciodata.
Liana draga mea am intrat sa va scriu ieri, imi spusese Ghyonghy despre capitol, am plans si nu v-am mai putut scrie, iti multumesc, abia astept sa simti fericirea pe care o simt eu
Klu iti multumesc pt ca ai fost inca odata mesagerul meu, iti amintesti tot tu ii trimiteai mail lui Zadori pt mine cand nu imi mergea netul, mi-ai purtat noroc
Ghyonghy multumesc inca odata pt tot, pt ca mi-ai fost ca o mama cat am stat in Ungaria, pt ca m-ai incurajat atunci cand credeam ca nu mai e speranta si pt ca ti-ai lasat traba si ne-ai vizitat la spital,va pup pe amandoi si sper sa va rasplateasca Dumnezeu bunatatea pt ca eu nu o sa pot,


Mihaela 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

am pus cateva poze si am schimbat semnatura, povestea nasterii mai tarziu, ma intelegi voi programul meu il face fetita si inca nu ne sincronizam bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

Miha, sunteti niste frumoase amandoua! Felicitari! Felicitari! Felicitari!!!!!!!!

Cornelia

Ariana

Mihaele, nu mi-e frica rau de histero, numai un pic! Sper sa ma relaxez pana atunci

Espe

Gyongy, Lienuta

Tamy, tu ce mai zici?

Pupacesc fetele,

Felix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

Espe,fara cuvinte ...

miha,si pe tine si pe printzesa !!!


Klu 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

Miha ai o fetita superba sa va traiasca si sa va bucurati de ea,va doresc multa, multa sanatate
Espe
Fetele va pe toate


36+David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaroberta spune:


Buna fetelor!Eu sunt Roberta!Va rog ajutati-ma si pe mine cu sfaturi.Am reusit sa ma programez pe 16 februarie la Szeged,la o consultatie la Zadori,dar as fi vrut sa stiu de la cele care au trecut prin asta, mai multe detalii,daca stie cineva cat faci cu trenul din Bucuresti pana acolo,cum e cu traducerea, cati bani dai,cum e Zadori ca om,etc....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Roberta este la Szeged Gyongyi este Atelocin74 pe forum terimtei un PM este o femeie foarte cumsecade si ajutatoare si ea si sotul ei sunt niste oameni minunati ea traduce si te poti caza si la ea ati dau si nr.ei de telefon sper sa nu se supere pe mine 0036303846397 suno si ia legatura cu ea este o femeie minunata te pup si multa bafta ati dorescu uite si ID-ul de mes gyongy gyongy

Cu ajutorul Bunului Dumnezeu si al Maicutii Domnului voi reusi sa ma si eu copilasul meu mult dorit si iubit







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chiara spune:

salut toate aspirantele, gravidutele si mamicile de aici.
am vazut ca se discuta despre medicii de la szeged si se pun intrebari despre dna dr. krizsan. am fost pacienta amandurora, zadori si krizsan. dna dr. este o femeie extraordinara, un OM minunat, cald si optimist si un medic foarte, foarte competent. datorita ei acum avem alaturi de noi un baietel de 6 luni, lucru care nu s-ar mai fi intamplat daca nu am fi ajuns pe mana dansei. cred ca puteti apela la ajutorul ei cu cea mai mare incredere, chiar daca nu vorbeste lb. engleza prea bine, in final scopul este sa va tineti copilul in brate.
dealtfel, cunosc multe cupluri care datoreaza fericirea asta dansei, numai ca ei nu intra pe forumul acesta.
doresc tuturor de aici un an bun, la finele caruia sa aveti alaturi un pui de om care sa va aduca implinirea pe care o simtim noi acum.
doamne ajuta!

Mergi la inceput