Campanie de responsabilizare a autoritatilor (6)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Dragelor
imi pare tare rau daca am starnit si emotii negative. Doamne fereste sa vreau sa spun ceva rau de cineva, stiu pretul muncii si a dedicatiei intr-un proiect. Munca din spatele Ador Copiii sunt sigura ca e mare, si mai ales miza sufleteasca. Doar ca intrand pe pagina web am avut oarecari dificultati si "logistic" mi s-a parut ca nu mai este updatata in ultima vreme, si ca nu e prietenoasa ca butoane, dar in nici un caz in ceea ce priveste continutul.
Inca o data imi cer scuze!
Gandul era sa scriu o lista de posibile personalitati direct interesate de subuiect ptr a afla daca dintre voi e lume care le stie adrese de mail telefoane etc. Nu stiu daca e redundant sa avem aici astfel de liste de propuneri.
LucaLuca, super ideea site-ului, care, impreuna cu petitia poate fi un instrument de PR al campaniei. E greu sa se uite lumea pe un forum cu foarte multe topicuri si reply-uri in care te poti cu usurinta pierde intr-un demers juranlistic. E nevoie de ceva mai obiectiv si mai la obiect.
E nevoie de pus acolo informatii medicale? sunt gata sa ajut.
Cu drag
PisucMic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maribela spune:

Fetelor,am trimis un mesaj celor de la Realitatea!Sper sa primesc vesti bune!Oricum ii bombardez cu mesaje pana raspund!

doar cei ce cred,inving!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Luca iti multumim pentru idee si vom incerca si noi sa ajutam cu ce putem. Ma bucur ca te-ai hotarat sa preiei initiativa, chiar avem nevoie de cineva cu pregatire si mai ales cu entuziasm. Asteptam cu interes ideile tale si pana atunci ne gandim si noi cam ce ar mai fi de facut.
Concediu placut iti dorim si te asteptam!
Yoana multumim ca doresti sa te implici, vezi mai intai pe prima pagina ce s-a facut pana acum si apoi daca iti vin idei, ai mana libera sa scrii cui doresti si apoi sa ne spui si noua!
Asta e valabil pentru oricine mai doreste sa mai scrie cuiva, din presa, din politica, doar pentru personaje mai controversate cred ca ar trebui sa ne sfatuim aici (de ex, eu nu i-as aborda pe nea'Gigi, pe Vadim sau altii de genul lor)
Pisucmic scrie lista de personalitati si daca gasesti si metode de contact pentru ele e f bine si apoi daca sunt multe, ne impartim noi cumva sa le trimitem mesaje sau le poti trimite tu daca ai timp.
Lucialu pentru ca ai venit cu ideea cu antena 3 -reporter special, poti sa le scrii tu! S-a mai scris la antena3, dar nu s-a primit raspuns, nu strica sa le mai scriem.

Cine doreste prezentarea nr 2 care a inceput sa circule, dati-mi pm sau mail!

Ioana
animalutele mele iubite pisicutii nostri

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

fetelor am scris si eu la acasa tv. ei au o campanie viata din tine esti tu. poate fac si pentru noi una.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Luca Luca legat de web desing pot sa ajut eu dar numai sa imi spui cum vrei sa arate la ce anume te-ai gandit ca sa imi fac si eu o idee.
cred ca si fetele pot veni cu idei
Concediu placut iti doresc.
saptamana viitoare plec si eu din tara cu mari sperante spre un nou FIV dar sper sa am acces la net si sa mai vorbim.
bafta multa

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

fetelooooooooor cei de la acasa mi-au raspuns foarte repede . iata ce mi-a scris
Numele meu este Anca Scurtulesei sunt producatorul campaniei”Viata din tine esti tu” .Va rog sunati-ma sau dati-mi nr dvs.



Multumesc mult


M-a luat prin surprindere. ce fac?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

heeeeeelp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Citat:
citat din mesajul lui rocsy2007

...

M-a luat prin surprindere. ce fac?

...
Trimite-i textul care a fost pregatit ca memoriu, gasesti link-ul pe prima pagina. Poti si sa o suni si vezi ce zice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

mai bine va trimit voua mailul ei poate va descurcati mai bine decat mine. ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

ancas@protv.ro eu sunt sigura ca va face o emisiune pentru ca eu am mai apelat pentru o colega si au fost foarte prompti. eu nu sunt implicata de mult in campania asta si nu stiu ce sa ii spun. eu inca nu am ajuns la FIV. nu mi s-a gasit o cauza a infertilitatii. e mai bine daca ii scrieti voi. nu vreau sa par lasa sau ca nu as vrea sa ma implic dar nu vreau sa gresesc cu ceva. voi stiti mai bine ce sa le spuneti.daca aveti nevoie de mine eu va ajut cu placere.

Mergi la inceput