Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns manuelutza77 spune:

Buna,din Timisoara o recomand pe doctorita cu care am nascut eu f.f.buna Todorut Florina spitalul Odobescu ,si la cabinet pe Brancoveanu GYNCLINIQ (un cabinet de lux).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mussette spune:

stiti ceva despre dr Mihaela Streiu (Sp Filantropia)? Nu ma intereseaza pentru urmarirea unei sarcini

multumesc
mussette

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M_Alexa spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingeras70

m.alexa,spune-mi te rog,unde lucreaza aceasta dr.Nica?


Salut!
Eu stiu ca lucreaza la AL MEDICA BERLIN, in Ploiesti. Nu stiu sa mai lucreze la un alt cabinet. Adevarul este ca nici nu am intrebat.
Stii ceva de dansa?

"Rasul este ca stergatorul de parbriz, nu opreste ploaia dar te ajuta sa iti vezi de drum"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisaPanaet spune:

Buna tuturor!
de Dnul dr Uscatescu (nu stiu cel de-al doilea nume) din Bucuresti, site cineva ceva?

Multumesc!
Nu stiu la ce spital este..:(


Am nevoie de iubire ca de aer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fantaghiro spune:

buna,as vrea sa trecem pe lista un medic f bun din arad cu care am nascut o scumpete de baietel prin operatie cezariana ,madicul se numeste sendroiu radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rammy_79 spune:

Buna, sunt noua pe forum si vreau sa adaug la lista facuta de tine cateva observatii, dar nu inaite de a-ti multumi pt ea.
Dr ginecolor CERNAT este cel mai incompetent medic pe care l-am intalnit pana acum.
Am fost la consult la dansa pt ca eu si sotul meu incarcam de aprox 2 ani sa concepem un bebe si nu reusim.
Nu am avut nici un fel de probleme pana la aceasta consultatie. Mentionez ca am ajuns la ea la indemnul unei cunostinte. Am fost la cabinetul dansei (privat), unde conditiile sunt execrabile, imi puneam intrebarea la care ulterior am si gasit raspuns: daca ustensilele ei sunt dezinfectate asa cum trebuie. Raspunsul este clar NU. Fiind foarte multe paciente pt ca este avara dupa bani, la un moment dat nu sunt sterilizate. Fiind ultima pacienta nu s-a mai sinchisit doamna sa sterilizeze ceva. Asa ca m-am ales pe suma de 100 RON cu un "frumos virus" TRICHOMONAS.
Sfat: NU VA DUCETI LA ACEASTA DOAMNA, altfel riscati sa va intoarcei cu cine stie ce virusi. Cabinetul dansei este infect, iar de profesionalism nici nu se mai pune in discutie.
Asa ca in loc sa fac sex pt a concepe un copil, pe care mi-l doresc din tot sufletul, stau sa ma tratez de bacterii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unombun spune:

draga rammy,uite ca suntem din acelasi oras si eu caut doctori responsabili in urbea natala.La televizor,pe local,l-am vazut de citeva ori pe dr.Boeru,managerul maternitatii.Omul a raspuns fair-play la intrebari dificile,se pare ca ar fi profesionist si pacientele sunt multumite de dinsul(inclusiv cele din iasi,unde a profesat initial).Mai ramine de gasit cabinetul dinsului sau de cautat la maternitate.Am inteles ca ar fi bun si un anume dr.Sirbu,pe la Schuler,sau cei de la Maternitatea din Cimpina.Daca afli ceva bun scrie-ne,sintem atitea doritoare de medici buni.Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lori_75 spune:

Despre dr.Horhoianu de la Spitalul Universitar am auzit lucruri foarte bune. Cunosc citeva persoane care au fost la el si au avut numai cuvinte de lauda. Sefa, mea s-a operat la el si a spus ca este extraordinar.
Ba chiar i l-am recomandat unei prietene din Timisoara care a fost diagnosticata cu cancer la sin. Toti medicii la care a fost au spus ca trebuie extirpat sinul, iar dr.Horhoianu, a operat-o printr-o metoda proprie si nu a fost nevoie de extirpare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade_dulciika spune:

Din Oradea dr. Simon e fff bun, dar si Chitulea. Din partea mea, amandoi au 10. Mama mea e pacienta dr-lui Simon si spun sincer k e un medic si un om super care se ocupa super de pacientele lui si pune suflet in ceea ce face. Dak toti medicii ar fi ca el, ar fi super. Si eu am fost la el la control pt. prima oara si s`a purtat super cu mine desi tremuram de frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_cc spune:

buna fetelor!
as vrea sa va recomand si eu un medic, dupa parerea mea un om foarte devotat profesiei sale si cu multa intelegere pentru paciente.
este vorba de dr. Popa Brutus din timisoara. am nascut ambii copii cu el si e un om extraordinar.

Mergi la inceput