Mesaje private sterse

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Si eu am ramas foarte rau cand nu mi-am gasit mesajele. si eram tocmai in starianate si aveam nevoie de niste date din ele....
Stiu ca oricine greseste, dar era frumos sa ne anuntati, cum faceti pt. orice ......
va multumesc din suflet !!!!

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

A trebuit sa ma absentez un timp si la intoarcere am constatat ca mesajele mele private disparusera... ! As fi apreciat sa fi fost avertizata ptr ca eu aveam unele chestii interesante , nr de tel si adrese ! Pe un forum de care te legi cu prietenie , unde ai obiceiurile tale sa discuti liber si sa stii ca mesajele tale primite sunt bine tinute , nu e bine sa constati ca "gata" si ca asa va fii de acu'nainte fara nici un aviz !!! As vrea sa stiu daca primind MP-uri pot tine aceste mesage sau mai bine sa le notez undeva , in cazu-n care fara aviz ele vor fi din nou sterse ? Merci .

Aileene...Alexandre...
De ce toti spun ca eu sunt mic doar 7 ani am implinit...(22-sept'99)
amintiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

vai de mine dar sunteti extrem de suparabili.
multe noduri in papura asta...tztztz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Admin... Desprecopii... thank you...
Am vazut ca unele din PM-uri au aparut iara in casuta mea, si in out box si inbox.
thank you pt efortul facut sa incercati sa indreptati micutul accident.


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:


Mai multe nu pot spune.....sper sa nu se mai repete

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

quote:
Originally posted by joxy

Nici Yahoo, nici Hotmail, Gmail etc. nu va garanteaza eternitatea mesajelor din casutele de mail.



Nu, dar macar ne anunta daca "depasim" limita de X MB pe care ne-au impus-o. Pe mesageria privata a DC era scris foarte clar ca sunt admise maximum 20 de mesaje Am avut intotdeauna grija sa mai sterg din ele, ca sa nu "incarc" inutil serverele DC.

In fine, poate pe viitor mai multa atentie n-ar strica. De bun simt ar fi fost un anunt prealabil pe mesageria privata sau pe e-mail...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

quote:
Originally posted by desprecopii
Ne cerem scuze ca am rulat actiunea fara a face un anunt in prealabil. Dar din pacate, erau asa de multe mesaje incat afectau viteza forumului.oricum mesajele private sunt temporare si speram ca nu ati pierdut date importante.
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.special:www.supereva.ro
Ba am pierdut!Si asa este, de bun simt era sa fim anuntati inainte si daca nu se putea prin e-mail macar un topic deschis la generale cu titlul " atentie se sterg mesaje private!" dar deh, sunt alte subiecte muuuuuuult mai importante de postat, decat asta.

Mergi la inceput