Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18) | Autor: pisicuta si matei

Link direct la acest mesaj

Mi-am permis eu sa deschid un nou capitol.Asa ca poftiti:

  • Adriana_78(10.09.1978)-Adriana de Lara(22.06.2005)

  • ana1980(09.06.1980)-Ana de Casandra(27.06.2005)

  • andreutza_23

  • crissandrada(15.02.1980)-CrissdeAndrada(12.09.2002)

  • ellinia(22.01.1979)-Cristina de Stefan (25.02.2005)

  • geba2001 (09.10.1973)

  • ianusca-Dana deIan(13.10.2005)

  • ionella3003(03.07.1977)-Ionela deAlex(21.09.2004)

  • iully(08.06.1981)-Iuliana de Cristian (16.07.2004)

  • Laura25(23.09.1978)-Laura de Rares Mihai si Bianca Andreea(13.06.2005)

  • LoraG76(03.06.1976)-Laura de Iustina(31.10.2004)

  • lunna27(10.02.1978)-Dana dePaul Marian(08.09.2000)siAna Maria(06.09.2004)

  • mandita-Catalina de Claudia

  • mira_m- de (mai2004)

  • nastasacarmen(11.10.1978)-CarmendeAres(17.12.2004)

  • pisicuta si matei(02.01.1983)-CatalinadeMatei Tudor(22.04.2005)

  • raresionut-Alina de Rares

  • sunt mamica-Andreea de Ilinca

  • annabella

  • danidani74

  • EftimieC- Carmen

  • herra

  • karmen

  • lorelei19

  • mihastroescu

  • morena06

  • naomi ioana

  • roxanacibo

  • vali02





Partea aXVII-a



Poze noi cu noi;Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crangutalil spune:

Fetelor, va multumesc pt raspunsuri, chiar daca nu m-ati putut ajuta prea mult.Ana, chiar te-as ruga daca iti e prin zona adresa firmei sa te duci sa vezi ,la adresa de mai sus ap.82.Mi se pare ciudat ca voi nu stiti nimic de aceasta firma, pai eu ce incredere sa am sa comand la ei o tricicleta la care am vazut doar o poza pe un site?Adresa site-ului este www.vanstore.ro,poate vedeti si voi despre ce e vorba si ma ajutati.
Ellinia, noi ne stim de la mamici de martie aprilie 2005.Tu ai tricicleta pt Stefan?Daca da, de care?Vreau si eu sa-i iau Theei si inca o data spun ca la voi acolo am vazut pe acel site cea mai acceptabila si ca pret si care mi-a placut.Va m,ultumesc inca odata.Cranguta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasacarmen spune:

BUNA
CE FACETI/
EU AM LUAT-O IN FREZA DE LA SEFA MARE....PT NISTE FACTURI....NU CONTEAZA, oricum e semnat, parafat de sefii mari- tot ala mic e vinovat...cunoasteti si voi...nu?
mai- vreau si eu sa fiu sefa....

Adriana- Ares cand vrea pipi "tipa" il pun pe oala- face pipi si adoarme imediat la loc

Bafta
o zi mai frumoasa decat a mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

quote:
Originally posted by nastasacarmen

BUNA
CE FACETI/
EU AM LUAT-O IN FREZA DE LA SEFA MARE....PT NISTE FACTURI....NU CONTEAZA, oricum e semnat, parafat de sefii mari- tot ala mic e vinovat...cunoasteti si voi...nu?
mai- vreau si eu sa fiu sefa....

Adriana- Ares cand vrea pipi "tipa" il pun pe oala- face pipi si adoarme imediat la loc

Bafta
o zi mai frumoasa decat a mea


nastasacarmen



Carmen cunoastem faze din astea!!Normal ca cel mai mic trebuie sa 'traga' consecintele !Ce sa mai ,suntem oameni si mai gresim!!

Adriana nu am vrut sa se nasca in aceeasi zi,asa s-a intamplat,inca Ana trebuia sa iasa pe la sfarsitul lunii insa s-a cam grabit!!

Lora asteptam vesti!

Pisicuta ati rezolvat cu pasapoartele?Ati stat la cozi??

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

DAU DE BAUUUUT!!!!!! Gata, luai permisul...adica urmeaza sa-l iau, nu stiu cand, am luat examenul.
V-a lamurit Andreea ce si cum...de ce dau a doua oara, nu?
Abia astept sa ne vedem sambata. Poate dati vreuna inapoi, va....am eu o vorba: "va sparg fatza"!
Laura, imi pare tare rau, cu toate ca eu ma asteptam ca n-o sa-ti placa, dar speram sa ma insel eu. Cauta altceva, ai sa gasesti cu siguranta!


Lora, mami de Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Lora felicitari ,chiar ca treb sa dai de baut,eu una astept !!!!!Acum esti acasa sau la serviciu??

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Ana hai ca nu stiu chiar tot,daca stiaaaaam.....Andreutza sper ca nu s-a suparat de intrebarea mea,cu toate ca banuiam ca nu face nimic,odata ce trebuie sa meraga azi la dr!Oricum sper sa ne aduca vesti bune!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Lora, felicitari! Sa conduci cat mai mult, ca altfel iti pierzi increderea

Dana, sunt convinsa ca nu i-ati programat in aceiasi zi. Eu ti-am zis parerea mea. Inceputul lui sept. e super pt. zi de nastere. Toti copiii sunt acasa, ca incepe scoala, e inca cald ...

Carmen, da cum de l-ai educat pe Ares asa cu olita? Sau de la cresa s-a deprins? Oricum, mi se pare super!
ref. la sef ... si eu vreau sa fiu sef, asa imi zic uneori. O sa treaca si asta, sa speram ca nu mai ai parte de scene si luat in freza de la "aia mari, sus pusi".

fetelor, gata, ne-am rezervat concediul. Costa 40 e/noapte studioul, adica camera pat dublu+ pat mic copil, bucatarioara, baie si balcon. Si mic dejun inclus.
Mai sunt doritori?

Adriana si Lara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

http://gw.lastminute.de/bildpopup.asp?V=ATK&N=AVRA%20BEACH&Z=HER&S=2&G=8363

Nu stiu daca linkul va merge. Daca vreti sa vedeti poze de acolo, in caz ca va hotarati, faceti click pe imaginile din dreapta, ca sa le mariti

Adriana si Lara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Multumesc, fetelor, pentru felicitari si incurajari!
Dana, sunt la serviciu. Si mi-e un somn de mor, dar nici n-am chef sa merg acasa.



Lora, mami de Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana1980 spune:

{b]Lora felicitari ! Ti-am zis eu ca ai sa-l iei...

Adriana as vrea si eu, dar anul asta nu se poate...

Noi am fost in parc de la 11 pana pe la 12.15. Cred ca ne-am intalnit cu Iustina(Lora, era imbracata in portocaliu?)La un moment dat fiimea a fugit dupa ea pana a pupat-o. Au mai fost si Rares si Bianca cu buni si cu bona. Imi pare rau ca nu ne-am intalnit si cu Matei.

Pisi[/b] cred ca a trebuit sa va schimbatzi programul...Sau cand noi am venit voi eratzi plecatzi deja. Ramane pe sambata? Sau poate ne intalnim maine in parc...

Ana si Casandra

Mergi la inceput