Patura in masina

Patura in masina | Autor: pisimuky

Link direct la acest mesaj

Am si eu o curiozitate, ca tot omu'. Am observat de mai multa vreme ca multi barbati dintre cei pe care ii cunosc au tot timpul patura in masina. Si culmea, majoritatea dintre ei nu sunt chiar usa de biserica ! Ca s-o spun pe aia dreapta eu m-am gandit ca patura e pentru chestii de genul one night stand dar am zis sa va intreb si pe voi ca poate sunt eu . Nu va jenati si ziceti cinstit de ce credeti voi ca patura e nelipsita din masina barbatilor! Astept...

Mamica de nazdravan Rares si Mihnea

Good things last forever.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

nu stiam eu ce mai lipseste... ma duc sa pun una.

Cu respect,
G.

www.siteaudit.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Al meu sot n-are patura in masina, pentru ca la drum lung ma ia si pe mine, iar daca-i este frig, ii tin eu de cald

Dar am si eu o curiozitate, tu cum ai descoperit patura in masinile celor cunoscuti , nu da e pur si simplu curiozitate feminina




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisimuky spune:

Danelutza, m-ai distrat teribil ! E vorba de cunoscuti, deci prieteni de familie,chiar rude mai mult sau mai putin indepartate... Haideti, mai fetelor, nu-mi spuneti ca voi n-ati observat asa ceva ca asta chiar ca inseamna ca-s!

Mamica de nazdravan Rares si Mihnea

Good things last forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

O fi un nou trend?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misulescum spune:

Eu vreau sa raspund sincer:
-daca ai vazut in masina noastra o patura ,
sa stii ca a ramas de asta vara ,cand mai mergeam pe la Geoagiu,
si ,ca sa n-o mai tot trambalesc dupa noi,a ramas in masina.

Eu zic ca e utila o patura,ramai noaptea pe undeva ,ai o defectiune ceva, si cand se face rece ai ce pune pe tine ,
ca nu e voie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:

Eu nu am observat patura in masina cunoscutilor mei Dar am niste prieteni care au ramas inzapeziti pe soseaua de centura a Bucurestiului cateva ore bune si cred ca ar fi fost bucurosi de o patura...Ei au avut rezervorul plin si o masina buna, dar nu toti de acolo erau in aceasi situatie...

LE: am uitat sa spun: daca mergem iarna mai departe de 400 km, prefer si eu sa am un sac de dormit in masina si nu in scopuri ca 'one night stand ' :)))) mai mult in caz de ' one frozen night'
-------------------
Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

da mai patura are 2 motive bune...
1. cand masina se strica si el trebuie sa se puna pe sub ea sa o repare
2. cand "masina" se strica si el trebuie sa stea sub ea ...


Pe bune.. cunosc cazuri si am intrebat de ce .. si asta a fost raspunsul... Fie ca o folosesc sa aiba cate 10 - 15 min de s*x fie ca o folosesc chiar pt masina... raspunsul e acelasi .. mi s-a stricat masina


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisimuky spune:

Gabbriela, hai noroc si ia o ! In sfarsit, ma gandeam eu doar n-oi fi luat-o pe aratura...Si eu am primit niste raspunsuri similare...

Mamica de nazdravan Rares si Mihnea

Good things last forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marcellinna spune:

quote:
Originally posted by Gabbriela

da mai patura are 2 motive bune...
1. cand masina se strica si el trebuie sa se puna pe sub ea sa o repare
2. cand "masina" se strica si el trebuie sa stea sub ea ...


Pe bune.. cunosc cazuri si am intrebat de ce .. si asta a fost raspunsul... Fie ca o folosesc sa aiba cate 10 - 15 min de s*x fie ca o folosesc chiar pt masina... raspunsul e acelasi .. mi s-a stricat masina





yeah ,yeah ,yeah.

O patura in masina poa sa fie de folos si in cazurile enumerate mei sus.Dar nu cumva ati observat ca cei ce au patura in masina au si masini destul de bine intretinute (poate chiar egal sau mai bine intretinute decat propriile neveste), ce nu prea au suferit reparatii si defectiuni accidentale?
Va zic asta pt ca o vecina de-a mea era taximetrista.Nu va mai povestesc ce-mi povestea dar ea ,pt cazuri de "poate trebuie sa ma bag sub masina" avea un covoras din ala lung de un metru si lat de juma metru....colegii ei barbati aveau toti paturi in toata regula.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Eu cand am venit aici barbata-miu avea un dulap intreg de haine in masina nu numai patura...el ma aburea cica Doamne feri daca se strica masina si e frig sa nu inghete...acu' inteleg la ce foloseau:)))...dar daca e vorba de masini aratoase atunci respir usurata ca poate totusi barbata-miu spunea adevarul:)))

Oana_B
vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput