Baia Mare gazda Sarbatorii Castanelor !!! (6)

Baia Mare gazda Sarbatorii Castanelor !!! (6) | Autor: szaboali

Link direct la acest mesaj



Capitolul (1), (2), (3), (4), (5),

de ingerasi:

cristinabarz (16 Apr '78) cu Anna (29 Apr 2006)
szaboali (27 Apr '81) cu Iarina (16 Feb 2006)
danast(16 Iul '75) cu Andrew (7 Feb 2006)
Camelia.t (02 Oct '75) cu Andrei (24 Mai 2006) si [blue]Fineas (28 Oct 2001)
April cu Andrada [red] (21 Dec '99)
Allisi (23Aug'73) cuAlexandra (06 Mar '99)www.dropshots.com/Allisi" target="_blank">
danette [red](23 Feb '74) cu Iris (23 Noi 2004)

aspirante:

Olim (17 Iun '78)
Adya (30 Iul ')
Irlandeza (21 Sep '74)
Agerica (06 Dec '69)
Aldaesme
noemi marian


(Ne)mamici ???:


blue_rain (a.k.a. tzontzo manager )
Apsara
Cris_Riana








Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Salutare lume.
Mai da' cate magazine s-au deschis in Baia Mare!!! Oare au oamenii atatia bani ca sa cumpere din fiecare, si mag. sa iasa si in castig, nu in pierdere ?
De Paste venim acasa. Cine se intalneste cu mine?

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Ali, acum am citit din urma, pai o sa stam la ai mei , langa Meda. Inca nu ne-am facut intinerariul, dar daca imi dau un nr. de telefon, can ajung si am putin timp liber te sun. Daca vrei, nu-i obligatoriu.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crangutalil spune:

Fetelor, imi cer scuze ca intru pe topicul vostru, dar poate ma ajutati sa gasesc si eu o fosta colega de facultate care este din Baia Mare.Se numeste Diana Petrovai si a facut facultatea de matematica in Bucuresti, intre anii 1991-1996.Stiu ca la terminarea facultatii n-a ramas in Bucuresti, dar mai mult nu mai stiu nimic de ea.Am incercat s-o gasesc si pe alte site-uri de specialitate(colegi.ro)dar n-am reusit.Mai stiu ca avea un frate mai mare, parca Alexandru.Oare ma puteti ajuta?Poate vreuna dintre voi o cunoasteti,ati fost colege ceva.Va multumesc.Cranguta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danast spune:

Cranguta, imi pare rau, eu nu o stiu

Dana si www.dropshots.com/danast1" target="_blank"> Andrew la un anisor (07.02.2006)
www.dropshots.com/craciun2006" target="_blank"> Craciun 2006
www.dropshots.com/mexic2007" target="_blank"> Mexic, Playa del Carmen 07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Crenguta, si mie imi pare rau dar nu o stiu...macar zona prin care sta nu o sti?

ali
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3,www.dropshots.com/day.php?userid=237417&cdate=20060317&ctime=162032" target="_blank">Am implimit un anisor!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU montaj , Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

,
Pe ce meleaguri mai bantuiti fetelor de nu mai bagati un ochi pe aici?
Ce urat e afara cred ca nu iesim astazi

O zi superba sa aveti

ali
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3,www.dropshots.com/day.php?userid=237417&cdate=20060317&ctime=162032" target="_blank">Am implimit un anisor!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU montaj , Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Hai ca am mai bagat si eu un ochi aici.Azi aniversez o luna de cand am inceput cura de slabire, si am un scor de -8,3kg.Ma simt foarte bine si sper ca pana la sfarsitul anului sa mai scap inca de cele multe care au mai ramas.Sa nu credeti ca tin cura pana la sfarsitul anului....dar oricum schimbandu-mi definitiv modul de alimentatie,organismul reactioaneaza pozitiv.

Piticii sunt bine, ne pare rau ca saptamana asta va fi vreme urata.Eram obisnuiti deja sa stam afara de la la 11 pana pe la 17-18 dupamasa.Da vin ele inapoi si zilele buna!

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)

www.flickr.com/photos/13841405@N00/sets/72157594557302812/" target="_blank">Copil chelut si necajit de dinti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
camelia, ai slabit deja 8.3 kile intr-o luna, felicitari.Dar totusi nu ti se pare prea mult intr-o luna.Eu am tot citit ca cel mai indicat estte un kil pe saptamana.
Felicitari pentru reusita, si sa ai grija de tine
va pup pe toate
eu nu prea intru ca am niste stari foarte aiurea mai nou, si nu prea am chef de nimic, plus ca suntem fff ocupati si cu mutatul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Adela felicitari pentru kg. evaporate pe restul nu le dai incoace? Cate sunt?
Olim spor la mutat.

ali
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3,www.dropshots.com/day.php?userid=237417&cdate=20060317&ctime=162032" target="_blank">Am implimit un anisor!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU montaj , Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Buna fetelor.
Adela felicitari pt. kg pierdute.

Oli, spor la mutat. Si sa aveti noroc mult in noua casa.

Ali, asa urat e afara ? De fapt si aici de vreo 3 zile parca vine iarna, a fulguit vreo cateva minute, ceea ce e neobisnuit, mai ales ca deja e martie. Aici nu ninge niciodata.
Sper ca macar de Paste sa fie cald si frumos ca sa nu-mi car haine prea groase, ca-s grele.

Va si mai intru in week-end, maine seara merg la scoala.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput