Dr. Vladareanu- Spitalul Elias

Dr. Vladareanu- Spitalul Elias | Autor: Denii mic

Link direct la acest mesaj

Merge cineva la dr. Vladareanu? Cum e ca medic, adika sta de vorba cu tine, iti raspunde la intrebari, poti sa-l suni pe mobil? A nascut cineva cu el? Am auzit ca pretul consultatiei e mai mare... si ma gandesc ca toate preturile sunt mai mari ... poate imi spune-ti voi mai multe... eventual pe PM.
Multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denii mic spune:

Merge cineva la dr. Vladareanu? Cum e ca medic, adika sta de vorba cu tine, iti raspunde la intrebari, poti sa-l suni pe mobil? A nascut cineva cu el? Am auzit ca pretul consultatiei e mai mare... si ma gandesc ca toate preturile sunt mai mari ... poate imi spune-ti voi mai multe... eventual pe PM.
Multumesc!


[/quote]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

stiu ca a nascut aseara monica columbeanu cu el banuiesc ca e foarte bun din moment ce s-au dat columbenii pe mana lui

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denii mic spune:

Mda... marfa reclama ! Doar ca pe mine nu ma cheama... Monica si nu stiu daca ma tine buzunaru'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by Denii mic

Mda... marfa reclama ! Doar ca pe mine nu ma cheama... Monica si nu stiu daca ma tine buzunaru'

Denii mic




nu le-am facut reclama la columbeni , nu-s fan...m-am gandit doar ca e clar ca si ei au cautat un profesionist...eventual cel mai bun...si m-am gandit ca poate te ajuta sa stii asta

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Nu se referea ca le-ai facut tu reclama la columbeni ci la reclama facuta de columbeni lui vladareanu.
Personal nu stiu cum e ca doctor dar trebuie sa-ti permiti ca are niste tarife picante bine de tot

Andreea mamica lui Filip Stefan
bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

nu il stiu din experienta personala. am 2 cunostinte: una a nascut de 2 ori cu el (ambele nasteri naturale cu epidurala) si a fost f multumita. cea dea doua dupa prima consultatie nu s-a mai dus ca a zis ca medicul a avut o atitudine aiurea, asa, flegmatica si nu i-a placut de el deloc.

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denii mic spune:

Multumesc!
Am aflat despre el de la o cunostiinta care urmeaza sa nasca peste putin timp... ea e multumita... chiar daca e 150 lei consultatia de 5-10 min.
Acum... incerc sa nu ma gandesc la bani... ca pana la urma sanantatea nu e de vanzare si nu se masoara in bani. Dar m-ar linisti sa stiu ca ma duc la el, nu ma mai uit la bani (ceea ce nu e tocmai usor cand ai un salariu de bugetar) dar stiu ca isi va da toata silinta.
Daca mai stiti ceva depre el, va rog sa-mi spuneti! Daca nu puteti pe forum astept si PM. Multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha81 spune:

in iunie 2005 am ajuns la dansul la cabinet la recomandarea unui medic. M-a consultat si mi-a zis ca sarcina e oprita in evolutie si atat.. La 6 saptamana m-am dus din nou*(intre timp facusem chiuretaj) si mi-a zis sa iau materna si ca o sa raman eu iar gravida. Am plecat total dezamagaita pt. ca el stia ca eu ramasesem gravida cu tratament dupa mult timp de incercari. Binenteles ca nu am ramas gravida cu materna lui.
Si uite asa nu mi-a dat nici o analiza si nici macar tratamentul pt. ovulatie pe care il luasem inainte nu mi-a zis sa-l iau(tratamentul mi l-a dat alt medic). deci desi am fost la cabinetul particular nu si-a dat interesul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluD spune:

Eu am nascut cu Vladareanu.
Nu e ieftin, dar n-are scoruri uriase.
Si chiar daca e tacut, mie mi se pare un om de treaba.
Iar ca doctor, jos palaria.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Messa spune:

Am inteles ca e scarbos cand e vorba de cezariene, nu ii place ideea si aproba greu cezariene, chiar si cele de urgenta... poate e doar un zvon, dar eu asta am auzit.

Mergi la inceput