Informatii utile Constanta (4)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

quote:
Originally posted by AngeliquedeS

De Pro diagnostic am auyit si eu, mi l-a recomandat doctorita mea de familie ca fiind un cabinet de analize foarte bun.

Andicu, ai putea sa intrebi daca se fac si spermograme acolo?



Pupici
Angelique
poze, povestea nuntii, luni de miere...





Se fac spermograme acolo si acum 2 ani era, parca, 30 de lei.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna seara dragele mele, intervin si eu in "gasca" voastra, deoarece am nevoie de o informatie. Stie cineva ce program are Centrul de testare HIV (stiu ca este in cladirea Sanepidului).

Am uitat sa va urez "La multi ani!", multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor.

Multumesc!

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isidora spune:

ANGELIQUEDES,am intrebat pt. ca ai pomenit de ceva simptome intamplate in noaptea de revelion...Si-apoi asa vreau eu pt. tine-si dealfel pt. toate care isi doresc-sa ramai insarcinata!Ai ceva impotriva???
Cornelia,adresa cabinetului dr. Nocivin e:B-DUL 1 MAI NR. 4,BL.J4,PARTER.pROGRAMUL LA CABINET E:marti,miercuri,joi-16-20-.Consultatia era 40 ron.La Spitalul Militar e 30 ron.
tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Angelique, o sa intreb sambata cand ma duc. Desi eu sper sa nu mai ai nevoie! tin pumnii strans sa ne bucuri cu un test pozitiv! hai ca s-a deschis listuta de pe sept-oct. 2007 !


Fetelor, daca vreti sa ma vedeti mai rotunjoara si cu burtik , intrati in POzele mele, in albumul Sarbatori 2006-2007.



Andicu 12+

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

fetelor, pupici, si multumim tuturor de complimente si urari!!! sa stiti ca si tati de bebe eric s-a bucurat ca i-a fost admirata progenitura ... :)
andicu, eu m-am uitat in poze, si am vazut o graviduta model, frumoasa foc, nu stiu unde zici tu ca esti mai rotunjoara :) eu la 12 sapt eram in perioada delfin-bine-facut spre balena (iar finishul a fost demn de un casalot, dar ramane secretul nostru ) ...
inspirata tot de poza ta, m-a lovit damblaua sa ma tund. uite-asa, deodata aveti vreo recomandare, ceva? voi pe mainile cui va lasati cand va apuca de-astea??? eu nu mi-am mai batut capul de vreun an si ceva de chestia asta, si drept urmare am o ditai claia in cap... si credeti-ma ca e informatie utila, ca daca in perioada asta cat e mihai in concediu nu prind si eu macar juma' de zi acolo sa fac ceva cu si pentru mine, e nasol... nu de alta, dar cred ca-mi scap singura foarfeca prin par, si s-a zis dup-aia cu pozele puse pe public
pupici

Deea, mami de Eric (15.12.2006)
ERIC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

quote:
Originally posted by Ontica Camelia

Buna seara dragele mele, intervin si eu in "gasca" voastra, deoarece am nevoie de o informatie. Stie cineva ce program are Centrul de testare HIV (stiu ca este in cladirea Sanepidului).

Am uitat sa va urez "La multi ani!", multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor.

Multumesc!

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)




Camelia, programul este de la 8 - 14, cel putin asa era ultima data cand stiam eu. Testare HIV cu rezultat in aceeasi zi se face si la cabinetul Steaua Sudului Med, pe strada Nicolae Iorga, vis-a-vis de centrul de transfuzii.

Isidora, iti multumesc pentru incurajari, cele intamplate in noaptea de revelion nu au facut decat sa ma agite, nu cred sa se intample totusi o minune... Nu mai repet pentru ca oricum sunt prea agitata, daca vreti amanunte am deschis un subiect separat - BHCG.

Pupici
Angelique
poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

quote:
Originally posted by Ontica Camelia

Buna seara dragele mele, intervin si eu in "gasca" voastra, deoarece am nevoie de o informatie. Stie cineva ce program are Centrul de testare HIV (stiu ca este in cladirea Sanepidului).

Am uitat sa va urez "La multi ani!", multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor.

Multumesc!

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)




Azi am fost acolo si am facut analiza de HIV si VDRL, vdrl-ul l-am platit, eu am fost si cu sotul meu si am dat 18 lei, iar hiv-ul este gratis. Rezultatul il iau marti. Programul este 8-16.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna dimineata
dana p te rog imi spui adresa,eu nu stiu unde e sanepidul
sa inteleg ca esti in pregatiri pentru FIV?
e bine ca se da rezultatul repede si cum noi vom fi presati de timp....
andicu esti o graviduta tare frumoasa,ai grija in continuare de burtica
cris ce faci? hai poate e bine si vii cu o veste mare
va pup pe toate

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Cornelianeli, sanepidul este langa Centru de Transfuzii de sange,in dreapta cum te uiti dinspre str. Nicolae Iorga,pe langa sanepid se face intrarea la liceul sanitar(acum nu mai stiu cum se numeste), intrarea se face din parcarea din fata spitalului.Eu am dosarul aproape complet pentru Fiv, a mai ramas sotul sa-si faca analizele pentru hepatita, acum am facut analizele pentru dosarul de adoptie.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Buna, fetelor, vad ca eu sunteti mai optimiste decat mine in ce ma priveste. Pana acum nici un semn de CM, dar asta la mine s-a intamplat de atatea ori fara sa fie sarcina incat nu imi mai pun sperante. E posibil sa nu fi ovulat totusi si atunci degeaba astept CM.

A_deju, eu stiu 2 saloane buna, unul in faleza nord si celalalt in fata la Tomis Mall, depinde unde stai si unde iti este mai usor sa ajungi.

Pupici
Angelique
poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput