FIV 93

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Meda, eu am inteles ca nu primeste nimic, dar poate fetele care au facut laparo si histero cu el poate iti vor spune.Te pup si succes sambata!!

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

PUSI multa bafta la punctie maine.tin pimnii!
Bafta tuturor FIV-oaselor.acum va las ca ma duc sa ma pun in patut .va pup

alexi22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Multumesc mult pentru incurajari. Intr-adevar sunt foarte obosita si poate de aceea sunt nervoasa, maine mai mult ca sigur o sa fie o zi mult mai buna...
Am intrebat cand fac punctia pentru ca trebuie sa-mi iau liber de la servici....si e atat de greu sa plec de la servici, anul asta am avut 4 zile de concediu, nu gasesc pe nimeni "dornic" sa-mi tina locul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

beta hcg negativa.....valoare 0,1....o sa intru cand ma simt in stare sa va spun povestea mea

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Kla78 scumpo, ce se mai aude. Inca ma pentru tine. Te astemtam cu vestea buna!!!!

Zouzounaki Multumesc mult!! Sa dea DD sa ai dreptate si sa primesc un cadou de Mos Nicolae mai multe Oute

Moniland stiu ca ai dreptate, dar totusi ma stresez cand vad asemenea rezultate. Ce ma face inca sa raman optimista este dimensiunea lor
Multumesc mult ca ma sustineti

First_Carmen FELICITARI!!!!!. Sa ai parte de o sarcina cat mai usoara si de un bebe sanatos!!!!

Pussi multa bafta maine.

Aniast72 tu cand faci punctia?



betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

betty78, dupa calculele mele ar trebui sa o fac luni. Maine merg la echo, apoi vineri si probabil atunci o sa aflu. Pupici si bafta si tie la productie.

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Kla78 imi pare super rau!!! Iti doresc sa ai puterea sa o iei de la capat si sper din tot sufletul sa ti se implinesca visul cat mai curand.

Teodoran scumpo nu te mai stresa, ptr ca se poate si mai rau. Eu de ex in ziua a 7-a am avut 5 foliculi. Cum mi s-a spus si mie, nu conteaza cantitatea ci calitatea.

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

kla imi pare sincer rau...nu pot deact sa'ti spun ca eu sunt alaturi de tine..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Offf Kla, sunt tare necajita pentru tine. Sper sa-ti revii repede pentru ca stii ca noi suntem alaturi de tine.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Si acum povestea mea:
Am 28 de ani, sunt casatorita de 2 ani iar sotul meu are 37 de ani. In 1998 am avut un chist vascularizat plin cu lichid de 10 cm x 5 pe trompa dreapta, operatie facuta in Germania (eram la studii) cu diagnostic initial gresit - ocluzie intestinala. Pe foaia de externare scria: s-a reusit pastrarea ambelor trompe. In nov 2004 HSG la care s-a vazut ce ceva nu este in regula cu trompa dreapta iar cea stanga nu este permeabila. In urma HSG m-am ales pe partea stanga si cu un hidrosalpings. Februarie 2005 - laparo - se incearca desfundarea trompei stangi si se descopera ca trompa dreapta era amputata. Nu vreau sa fac comentarii cu privire la medicii din Germania, dar va inchipuiti cum m-am simtit. August 2005: test de sarcina pozitiv, iar dupa o saptamana CM. Deci ultima sansa FIV, pe care l-am inceput acum pe 19 noiembrie.

betty78

Mergi la inceput