Pentru copii - (hainute, lapte, cosmetice, etc.)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns naty_blondy spune:

DANIELA a ajuns pachetul de la tine de luni, mii de scuze ca nu te am anuntat mai repede,dar Antonia mea a fost tare plangacioasa zilele astea,chiar i am facut si vaccinul,si nu am reusit sa deschid calculatorul.tot nu a luat mare lucru in greutate..nu stiu ce sa ma mai fac...doctorul mi a recomandat acum sa i schimb laptele.sa nu i mai dau Milumil,sa incerc cu NAN sau HUMANA.dar tot scumpe sunt si astea.....dar oricum vom face tot posibilul sa ii asiguram laptele,vom vedea noi cum,numai sa fie ea bine si sanatoasa...daca ne poate ajuta cineva ar fi si mai bine.eu iti multumesc mult ptr.tot si va pupim pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Cei cinci (de fapt 4 ca unul din frati a murit acum 3 ani ) nu mai sunt copii de mult dar asta nu inseamna ca o duc mai bine .

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

LAURA-ma bucur ca s-au bucurat.
mamy _taty-care tot raul e spre bine ? nai venit asta e ! nu stau cu varza in curte sa te astepte pe tine,poate vi azi poate vi maine, cine are intradevar nevoie vine nu sta pe ganduri,si cu asta am terminat aceasta discutie ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Gata , bey , nu va mai certati ! Nu e locul potrivit pentru asta .Aici trebuie sa fim buni si sinceri unul cu altul ca sa putem ajuta pe altii , nu sa ne certam ca chiorii din orice .
Nu suntem aici sa tot ii dam in stanga si dreapta cu Dumnezei si sfinti in timp ce pe PM injuram mai rau ca un birjar ( cine stie cunoaste ce vreau sa spun ) dar nici sa ne ciondanim .Suntem aici ca din putinul nostru sa dam altora care n-au deloc si nu facem asta pentru a castiga un loc in Rai sau sa zica lumea "Vai ce buni sunt astia !" ci pentru ca asa simtim noi , pentru ca asa e bine .
Deci , hai sa lasam discutiile contradictorii pentru PM sau pentru alte topicuri si aici sa ne dam mainile pentru ca nu degeaba a fost Hora Unirii imnul nostru ani de zile .Romanul e renumit pentru inima sa larga .Hai sa nu fim renumiti si ca ne sare mustarul repede , ok?


............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

Off-topic.."sora mea.".nu vreau sa intru in polemica cu tine.."tot raul e spre bine" se refera la faptul ca mi te-ai plans ca ai stat "nemiscata" ieri sa ma stepti,ca eu nu am putut veni,,,,si totusi ,s-a rezolvat totul cu bine

mamy_taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

quote:
Originally posted by mamy_taty

Off-topic.."sora mea.".nu vreau sa intru in polemica cu tine.."tot raul e spre bine" se refera la faptul ca mi te-ai plans ca ai stat "nemiscata" ieri sa ma stepti,ca eu nu am putut veni,,,,si totusi ,s-a rezolvat totul cu bine

mamy_taty



Care parte din "Gata " a fost greu de inteles?

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

Draga Laura Nicolae!Stiu ca am avut discutii{in trecut} Dar a trecut ceva vreme...Ma faci sa cred ca intradevar te reprezinta "dusa cu patratelul"..Ce ai mai fata?De ce trebuie sa fii tu mereu in spatele unor discutii ale mele?chiar iti place sa intri in polemica cu mine?Nu ai loc sa ajuti pe cei in nevoie, de MINE???OK...iti fac loc....BAFTA! Ai zis bine:"Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu" dar practica te omora!

mamy_taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

ops!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

quote:
Originally posted by mamy_taty

Draga Laura Nicolae!Stiu ca am avut discutii{in trecut} Dar a trecut ceva vreme...Ma faci sa cred ca intradevar te reprezinta "dusa cu patratelul"..Ce ai mai fata?De ce trebuie sa fii tu mereu in spatele unor discutii ale mele?chiar iti place sa intri in polemica cu mine?Nu ai loc sa ajuti pe cei in nevoie, de MINE???OK...iti fac loc....BAFTA! Ai zis bine:"Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu" dar practica te omora!

mamy_taty



1) numele meu nu e Laura Nicolae ci Laura Nicole .NICOLE nu Nicolae .Este a shpe mia oara cand iti atrag atentia si ori imi scrii numele gresit din dusmanie ori din .......
2) unde vezi tu polemica?Ceea ce am scris e valabil pentru toti/toate dar daca tu te simti vinovata ......Aici nu-si au loc certurile .
3) ar fi cazut sa-ti vezi de treaba ta si , cand ai chef de cearta , s-o faci pe PM asa cum ti-am cerut .In caz contrar se vor lua masuri care nu-ti vor place .
4) nu cred ca ai citit numele tau sau user namul tau in postarile mele .
5) Noi nu am avut "discutii" .Nu eu te-am injurat si jignit ci a fost contrariul .Nu cred ca "Ce te fute grija la ce ora se trezesc copiii mei ?" isi are locul cu "sora mea" , si altele de genul asta .


Este ultimul AVERTISMENT pe care ti-l scriu aici .

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Imi pare tare rau ca nu am nici o "putere" sa va dau niste buline negre la toate care va certati aici...

daca vreti sa transformati topicul asta, nascut din caldura si dragoste intr-un loc unde se ineaca frustrarile si alte monezi neplatite va rog sa nu o faceti, pentru ca pot sa rog si eu adminii acestui forum sa i-a masuri!

multumesc pentru intelegere! sper ca e ultima ora cand va spalati rufele in public! si nu aici va rog!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput