DESENE ANIMATE

DESENE ANIMATE | Autor: niponel

Link direct la acest mesaj

Ce desene animate prefera copilasi vostri ? Fetitei mele in varsta de 5 anisori si 7 luni ii plac multe desenele cu TOM si Jery ,Alice in tara minunilor,ursuletul Pooh si desenele cu printese

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Bambi
Bob der Baumeister, Thomas (locomotiva)

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zfcristina spune:

Au cam renuntat la desenele de pe Minimax si s-au reprofilat pe Tom si Jery .Toata ziua ma pun sa le dau drumul la calculator,cel putin cel mic e topit "Tom , mami Tom"

1 ,2
3
am implinit 2 anisori
Cristina , mami de cei mai frumosi si iubiti copii de pe pamant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladhana spune:

Baietelul meu are 2 ani si jumatate si e innebunit dupa Cartea Junglei,si prima parte si a doua parte)si Bambi.La televizor nu prea se uita,prefer sa se uite la desenele alese de mine,la calculator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria spune:

eu ma lupt sa le reduc cat mai mult programul de desene...

preferatul este Scooby Doo. tudor se mai uita la tom si jerry, familia flinstone, desene pe cd (mai rar). iar lui bogdan ii plac cele de pe minimax - sunt si educative multe din ele (de ex mamutii), asa ca il las.

_
ANAMARIA, mama soldatzeilor de plumb
Bogdan - 04.07.2000 si Tudor - 13.06.2003

poze cu frumosii mei (si nu numai )

grecia 2006

DACA DRAGOSTE NU E, NIMIC NU E!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alimara spune:

tom si jerry invariabil

mara,iubita mea(29.01.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Cenusareasa, Mica printesa, Tom si Jerry, Bambi, si cele de pe Minimax care mi se par cele mai potrivite pentru varsta ei.

Crisssi Andrada (12.09.2002)
‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
la http://photos.yahoo.com/criss80serg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Andrei are printre preferintele lui Alice in tara Minunilor, Pisicile aristocrate, ceva-ceva din Scooby-doo (variantele mai vechi, netraduse in romaneste), si mai nou Charlie si Mimo de pe Minimax ! Si din categoria non-animate - Veronica !
Ideal ar fi ca la virsta aceasta sa se uite cit mai rar la teve sau calculator, dar nah, te pui cu copilu urlator ?? Asa ca incercam si noi sa reducem cit se poate uitatul la "disene", cum le numeste omumik !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Giulia mea are foarte, foarte putina rabdare sa se uite la Tv desi de multe ori as vrea sa stea macar o juma` de ceas linistita. Insa sta 5 minute si se uita la ScoobyDoo si SpongeBob, preferandu-l pe ultimul


Daria & Giulia (2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

La desene din seria "Baby Einstain"

Liliana si Dani

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_beberica spune:

Fetita mea are 3ani si 7 luni si prefera Scooby Doo si Alba ca zapada.

Mergi la inceput