AJUTOOOOOOOOOR !!!!!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dya_amira spune:

Adresa mea de e-mail dya_amira@yahoo.com.au

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giul spune:

draga dya amira,in formula as 713 este prezentat un caz asemanator,despre depresie post natala ,daca ai rabdare sa cauti .eu am transcris tratamentul dat de o dr din bucuresti :arnica ch 30 -5 granule la 7 zile,rhodiolin 3 capsule /zi ,new life multivitamin-2 capsule/zi ,Vital -in functie de gr sanguina.DR IULIA UNGUR,0214302723:0723853609 iti doresc sanatate .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giul spune:

scuze,mai este si :strong bones(calciu si magneziu)-2 capsule/zi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaintruder spune:

In concluzie, mergi neaparat la un psiholog, la doi chiar si la un psihiatru, sa stii ca din partea ta ai facut tot ce sa poate, apoi vitaminizeaza-te si scrie-ne despre cum iti merge. Sa auzim de bine.

diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayarna spune:

Prin medicamente nu vei obtine decat o stare de moment.
Ce ai tu este mai profund si nu e patologic.
Toate bune,

maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Ti-am trimis mail, astept sa-mi spui ce te hotarasti, sunt alaturi de tine, sanatate multa!!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

eu sunt de parere ca timpul le revolva pe toate ,si eu am fost in situatia asta acum 8 luni,si destul demult timp 3 luni,am crezut ca o iau razna,de fapt chiar o luasem,nu voiam sa stiu de bb,voiam sa plec de acasa,mi-era frica sa dorm cu el,mi se parea ca nu suge si moare de foame
Cand ieseam afara,parca eram intr-o alta lume ,aveam numai ganduri negrele,a fost ffff greu,ziceam ca dak stiam ca o sa fie asa greu: si nasterea si dupa nastere,numai faceam copii.
Si eu la fel ca tine voiam sa iau pastile sa merg la dr,in schimb familia m-a ajutat f mult,dar tot a durat ceva.
dar totul a trecut,timpul a cicatrizat toate gandurile rele
,iar acum in sfarsit ma bucur cu adevarat de bb si de tot ce ma inconjoara
ps:incearca sa te detasezi un pic cateva zile de bb stiu ca e ffff grei,detasezi adik sa te ajute cineva mama ,sa mai doarma cu el,ca tu sa te odihnesti
si totul pleaca de la oboseala sa stii si de la frica sa nu pateasca ceva bb,sa fii o mama buna
va pup si asteptam vesti bune

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ani3lla spune:

Daca o persoana apeleaza la un psihiatru nu inseamna ca este nebun.
Avand in vedere ca depresia asta a ta este destul de grava eu te sfatuiesc sa mergi sa discuti cu un psihiatru. El va sti cel mai bine ce vitamine si/sau medicamente ti se potrivesc si tot el te va indruma catre un psiholog bun. Este posibil daca iei ceva vitamine sau medicamente ''dupa ureche'' sa te simti mai bine poate chiar foarte bine, insa o depresie netratata corespunzator lasa urme toata viata.
In concluzie trebuie neaparat sa mergi la medic. Te rog sa faci asta pentru binele tau si al bebelusului. Iti doresc sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

SALUTARE
Eu nu iti pot recomanda nici un medic, dar poate intra pe la fetele de la cluj si ele te vor ajuta.Sunt niste fete deosebite, se intalnesc cu copilasii lor de cate ori pot, si sunt un care te vor primii cu bratele deschise.Te astept pe acolo si sigur te vor sfatui mamicile de acolo.
Multa sanatate si hai la clujence

Mergi la inceput