Mamici din Arad...??? (51)

Mamici din Arad...??? (51) | Autor: alinamoro

Link direct la acest mesaj










Mamici din Arad


-alina 33 (Alina ) - 35 ani, casatorita cu Dacian,32 ani, mamica lui Dragos,2 ani
-alina morostes (Alina ) - 32 de ani, casatorita cu Calin ,31 ani, mama lui Dragos , 4 ani
-alinutza13(Alina)-23 de ani, casatorita cu Sebastian,25 ani, mama Fabianei , 1 an
-anto (Antonela )- 40 ani, casatorita cu Radu ,43 ani, mama Denisei , 14 ani
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-claudelu (Claudia ) - 26 ani, casatorita cu Claudiu ,30 ani, mama lui Raul-Andrei, 2 ani
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 33 ani, casatorita cu Mihai ,36 ani, mama gemenelor : Carina si Alexandra , 3 ani
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an
- dianapatrick ( Diana),21 ani, casatorita cu Gunther ,35 ani, mamica lui Patrick , 1 an
-dianaR (Diana ),27 ani, casatorita cu Vasile,34 ani, mamica lui Vlad , 2 ani, si a Timeei
- dita(Edith)- 35 ani, casatorita cu Eugen
-flavia ramona (Flavia )- 27 ani,, casatorita cu Sorin -35 ani
-gabitzica (Gabi) - 29 ani, casatorita cu Ciprian , 30 ani,mamica lui Tudor, 2 ani
-ILDI25 (Ildi )- 26 ani,, casatorita cu Stefan -26 ani
- lindaG (Linda)- 26 ani, casatorita cu Mark,34 ani
-maggda (Magda) - 34 ani, casatorita cu Danut ,40 ani, mama Biancai , 7 ani
-Melania14 (Nico) - 31 ani, casatorita cu Ovi 32 ani, mama Melaniei Ioana , 1 an
-pau(Nico)-29 de ani, casatorita cu Romy,32 ani, mama Paulei , 3 ani
-pufymic (Ioana ) - 27 de ani, casatorita cu Ovidiu ,28 ani, mama lui Alesio Andrei , 1 an
-claudia-maria (Claudia ) - 34 de ani, casatorita cu Paul ,29 ani, mama Anei-Maria , 1 an

Ianuarie
10.01.1974- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">Melania 14"Nico")
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
14.01.2005- Melania Ioana (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">Melania 14 "Nico")
20.01.1980- Stefan (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=25758" target="_blank">ILDI25"Ildi")
23.01.1973- Romy (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau"Nico")

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”)
05.02.2005- Ana-Maria (fata"Caludiei Maria")
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")

Martie
02.03.1975-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">Melania14 "Nico"
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
20.04.1972- Claudia Maria
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)
17.05.1980-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=25758" target="_blank">ILDI25 "Ildi"
18.05.2006- Timeea (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana")

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)

Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
09.08.1977 – Paul (sotzul lui “Claudia Maria”)
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”)

Septembrie
09.09.2004-Fabiana (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina")
11.09.1980-Sebastian ( sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina")
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.2002- Paula (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau "Nico")
[blue]27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)
30.11.1982-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"

Decembrie
07.12.1976 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau “Nico”
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
[b][red]27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">[b]LindaG
"Linda"
(web)



INTALNIRE 12 MAI




Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Am fost azi la control. Bebitza e bine, dar am uitat sa intreb ce greutate are, ca sunt tare curioasa.O sa mai merg peste 2 saptamani la control cand o sa si programam cezariana.
Alina, unde mai exact pe eminescu e magazinul tabita?
eu azi am fost la Teba , dar nu am gasit mare lucru, am ajuns si inainte de inchidere si pentru bebitza nu am apucat sa caut nimic., nici nu am vazut ceva interesant. Ce mi-a placut ava defect prea mare. I-am luat lui Tudor 3 tricouri si o perche de pantaloni de pijama.
Azi l-a luat bunica de la gradi, a zis ca a facut pisu pe el, ca ametitele alea nu l-au dus la timp si a facut pe el.
Eu sunt inca la birou...


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, magazinul "Tabita" e pe partea dreapta cum vii din centru (pe partea cu magazinul Teba-Lumea Copiilor), e mai aproape de Posta, dar inainte de a ajunge la Posta.
Nici eu n-am gasit nimic de bebelashi cand am fost la Teba, acolo unde sunt cu defecte.

Noi la gradi ne-am dus haine de schimb ca nu se stie niciodata,acum nu mai e cazul ca-i mare Dragos, dar la inceput ne asteptam si noi la orice.




Alina (35+) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am uitat sa va zic ca ieri am primit rezultatul analizelor si am o anemie foarte "frumoasa".
Trebuie sa iau fier.
In rest sunt bine si examenul de urina e negativ.

Alina (35+) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Vedeti ca magazinul de care ziceati are stand si in Jackson. Si preturile sunt destul de ok.

Reteta mea de gomboti e asa: fac un aluat mai consistent din cartofi piure (fara condimente normal), faina si un ou sau 2 daca faceti cantitate mai mare. Din aluat rup bucati si il presez in palma nu foarte gros da nici subtire, pun o jumatate de pruna (puteti pune si intregi) si il rotunjesc in palma. Apoi se fierb. Deasupra se pune gris prajit putin in ulei pana isi schimba culoarea si zahar.

Nu mai ziceti ca sunt harnica ca nu sunt mai mult decat alte mamici, eu cred ca sunt prea energica. Nu prea mai am ce sa fac prin casa si atunci imi gasesc de lucru. Nu stiu de ce, asa mi-e firea. Cand o sa am si eu un copil probabil ca nu voi mai avea timp sa fac de toate.
Si ca sa radeti de mine ghiciti ce fac maine ??????? Merg la mami sa coacem 30 de kg de vinete pt pus in congelator si pt zacusca. Deci, ce ziceti, am luat-o razna sau nu?
Oricum acum e fain ca nu e asa cald si ca ma ajuta mami. Poate si matusamea.

Cum maine nu cred ca apuc sa intru urez de pe acum LA MULTI ANI! lui Paul.
Claudia sa-ti traiasca sotiorul 100 de ani fara reparatii si tu alaturi de el.

Gabi si eu mi-am facut programare la dr de aici pe luni. Sunt curioasa daca vede ca e baiat sau imi zice iar ca poate e fetita.

36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Flavia, mersi de reteta, poate o incerc si eu zilele urmatoare ca pare destul de rapida.
Eu nu prea merg prin Jackson si nu stiam de magazin. Poate acolo au preturile mai mici ca si pe Eminescu, oricum au preturi bune si aici.

La multi ani Paul!
Claudia sa-ti traiasca sotul si sa fiti fericiti cu totii.



Alina (35+) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Paul!
M-am intalnit zilele astea cu Claudia prin oras. A zis ca mai intra sa citeasca, n u a avut timp sa scrie ca a fost plecata la tara.
Iar a plans Tudor azi la gradi. Cred ca am zabovit eu cam mult pe acolo, ca am vrut sa vorbesc si cu educatoarele.


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ceau fetelor!
Vad ca-i cam liniste pe aici.

Gabi, probabil va mai plange cateva zile Tudor, dar in maxim 2 saptamani nu va mai plange deloc, de obicei asa se intampla.
Doarme acolo la amiaza?

De saptamana viitoare incepem si noi gradinita, abia astept!

Alina (35+) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

[ Fetelorrrrrr, sunt necajita .Am fost la Sellgros si a cazut Melania si si-a rupt 2 incisivi de sus( cei din mijloc ) , adica nu de tot , marginile externe mai exista numai cele interne s-au rupt, parca e un vampiras.Nu cred ca a durut-o foarte tare, nu a curs nici sanga dar ma gandesc ca e expusa cariilor mai mult acum si o sa incepem gradinita si scoala stirbe .S-a culcat linistita,nu a deranjat-o nici tetina nici suzeta.Mi-a asa de ciuda ,ca a cazut alta data mult mai rau decat acum si nu s-a intamplat nimic.

Claudia " LA MULTI ANI ! " sotiorului, sa fie sanatos si sa va bucurati unul de altul !


Melania (14.01.2005) si mama Nico


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina, se pare ca numai noi am mai ramas pe aici...
Vreau sa te intreb ceva: din 15 intru in prenatal. Trebuie sa merg exact in 15 ca sa imi dea CM? Ca o zis dr. B ca imi face ea.


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Nico, imi pare rau de Mela , saracuta! Dar cum a cazut? Sper ca nu din cos?


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput