cadou de majorat

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Lemoni, cred ca e cea mai buna idee.Multumesc inca o data.Chiar la asta nu m-am gandit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Am si eu un prieten la care tin f mult care va implini 18 ani in decembrie...Cadoul: il inscriu la scoala de soferi pe care o platesc eu bineinteles...si ii mai platesc testul psihologic! Poate si celelalte taxe...sa vedem!!!!!

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

quote:
Initial creeata de tomecica

Salutare . va rog sa ma ajutati sa pot sa aleg un cadou pentru un baiat ce face 18 ani. nu prea stiu ce-si doresc tinerii in ziua de azi , nu stiu ce sa-i cumpar ca sa-i fie pe plac . dati-mi ceva sugestii.
multumesc mult.





" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE







fotografii cu fetitzele mele ADRIANA STEFANIA [05.NOIEMBRIE.1998] SI ALEXIA MARIA [ 24 OCTOMBRIE 2004]



ce ai cumparat pana la urma?????

"Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472


Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

salutare si multumesc pt sugestii . m-am trezit si eu acum....dar niciodata nu-i prea tarziu.
pana la urma i-am luat asa : tinand cont ca avea motoscuter , i-am luat o geaca super faina de motor , o casca [ ca nu avea] , o pereche de blugi si 2 tricouri [ pt ca tot incepe scoala si sunt numai bune pt. fitze] . Ca asa-i la scoala , parada modei , nu mai merg tinerii sa invete. Toate cadourile sunt de la firme mari [ ca daca nu , nu-l incantau]. A fost super multumit.





" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE







fotografii cu fetitzele mele ADRIANA STEFANIA [05.NOIEMBRIE.1998] SI ALEXIA MARIA [ 24 OCTOMBRIE 2004]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Vreau si eu o idee de cadou simbolic, pentru un baiat de 16 ani pe care nu-l cunosc (e baiatul bonei mele). Stiu doar ca e la liceul de informatica, e azi ziua lui, si-as vrea sa iau o atentie, dar necunoscandu-l imi vine f. greu. Nici cine stie ce bani n-am de gand sa cheltui, undeva in jur de 50 RON ma gandeam eu, plus minus, functie de ce gasesc. Nu-i pot da banii in plic pentru ca bona sigur nu-i va lua, pe cand o atentie nu va refuza.
Dat-mi si mie niste idei, plsss....ce la place baietilor la varsta asta?

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

www.acsis.ro/2lasuta.php" target="_blank">Ajuta-ma sa cresc langa mama mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Mai degraba tinerii ajunsi la varsta majoratului asteapta bani din care sa-si cumpere ei ce au nevoie.
Si astfel reusesc sa se responsabilizeze in privinta cheltuirii acestora. Trebuie si incercati...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anady_Diana spune:

Dar eu ce sa ii iau cumnatelului eu, ca acus-acus face 18 ani???
precizez ca are toate draciile auxiliare calculatorului, camera video si e deja la scola de soferi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dearChris spune:

pai :) o masina !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amnesty spune:

Eu acum cativa ani am primit cadou o croaziera in caraibe cu niste prieteni apropiati. E adevarat ca eram deja in Canada, deci mai aproape de Caraibe. Ideea ar fi sa-i oferi o excursie afara, gen Grecia, coasta de azur, undeva mai fancy, ideal sa se duca intr-un grup de colegi sau prieteni. Orice adolescent urmareste sa aiba acces la independenta :) Pt mine cel putin a fost o experienta extraordinar de speciala si voi ramane cu amintiri superbe pt toata viata.

Totodata, un laptop mi s-ar parea ff folositor, mai ales cand se va duce la facultate.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Cadoul ales de noi anul trecut la ziua fetei nasilor: un MP3 player! A fost chiar foarte fericita!

Anul acesta (la 19 ani) i-am luat un DVD plyer/recorder Samsung (destul de costisitor pentru noi) si parca nu a mai fost asa de incantata! Nu-i nimic, sunt sigura ca in viitorul apropiat ii va fi un cadou util cand isi va aduce gasca de prieteni la vizionat filme/inregistrat DVD-uri!

P.S. Noi nu suntem absolut deloc de acord cu practica asta noua de a da bani in locul cadoului!

Mergi la inceput