ecograf Berechet-Braila

ecograf Berechet-Braila | Autor: A.C

Link direct la acest mesaj

Buna, fetelor. Care sunteti de prin imprejurimile Brailei, cine a fost la ecograf la Berechet? Ce stiti? E un bun profesionist, se pricepe , are aparatura buna? As vrea sa ajung la el, mi l-a recomandat cineva. Voi ce ziceti? Si daca il cunoasteti, as dori un nr. de telefon , o adresa si un program , ca nu sunt din localitate. Va multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Eu stiu ca era cel mai tare acum 7-8 ani. Poate nu-ti este de mare folos dar eu am fost tare multumita de el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinabr spune:

si eu sunt din Braila
si am fost la prima sarcina la el si am fost multumita. Stiu doar ca trebuie sa il cauti pe la un cabinet particular unde are un aparat mai modern. La maternitate nu prea are aparat. Este si un sugubet, nu mia spus ce sex are copilul can a aflat ce imi doresc.
Acum mai are aparatura si d-rul Caprariu la podul Brailitei pe acolo (inainte de pod). Si-a deschis o clinica acolo. Dar si obstetricianul trebuie sa aiba ecograf la cabinet.
Nu stiu daca pe la noi se face transvaginala. Asta se pare ca e tare laudata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

Buna fetele,
am auzit ca la Braila este un ecograf 3D.
Ma interesez si va spun unde si cine il face.

Pupici


Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

quote:
Originally posted by oanaDo

Buna fetele,
am auzit ca la Braila este un ecograf 3D.
Ma interesez si va spun unde si cine il face.

Pupici





Dna dr. Caprariu face eco 3D. O prietena (medic) a fost sambata si nu s-a aratat extaziata, asa ca tot la Bucuresti va face un eco performant 3D.



Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput