Fetele din Zalau(8)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Mey dar stiu ca aveti spor...eu cum apuc doar seara la comp, abia apuc sa va citesc...asa ca pe scurt:

ioana, pentru putin, cu mare placere si altadata. N-ai inteles sau n-ai reusit varianta cealalta? L-am vazut si eu pe Luca, e un dulce!

bianca, fetele sunt bine, Diana inca mai are bube dar se vindeca, cele mai urate si nasoale sunt cele din gura si de pe gat, in interior, abia poate manca. dar e spre bine!

elutza, singura posibilitate in luna asta ar fi sambata...sa vad ce si cum, nu promit, dar poate....

adriana, esti la nani deja?

claudia, am vazut si eu ochisorii Rebecai, e superba!

elvira, drum bun si distractie placuta...acum imi dau seama a daca vin in we la zalau tu nu vei fi...

ok, mai pove si maine, merg sa culc fetele, am depasit si asa ora! Si a mea!

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii
Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

sara buna fete dragi!!!!!!!!!!!

claudia am fost pe platou.a fost lume , dar nu asa multa ca si ieri.

elvira eu am crezut ca te-ai suparat pt campania antifumat dusa de noi impotriva ta.sper cu nu te-ai apucat de fumat si ca a fost o pacaleala.

adriana unde esti????????????te-a obosit paula?

mihaela deci sambata vi la zalau?

paula unde esti?ai ramas in cluj la targul de mirese?

va urez somn usor si o noapte linistita.


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutaf spune:

buna dimineata

mihaita mi-a oferit iar o noapte alba si, ca sa puna capac, al meu m-a trezit sa beau cafeaua cu el ... asa ca am o cafea deja la activ

hai sa vedem cu ce va laudati a baut cineva mai multe ?

Mihaiela si www.babiesonline.com/babies/m/mihaita" target="_blank">Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

'neata buna!
Sunt prezenta si eu din aceleasi motive ca si Mihaiela, doar ca am mai reusit sa-mi lungesc somnul aducindu-l pe Pispirel la noi in dormitor...Stiu ca nu e prea indicat, dar nu ma mai tineau picioarele sa tot merg la el...Si cind dormeam mai bine spre dimineata m-a trezit tanti care ne aduce laptele :(
Azi parca parca ar fi soare...Daca va hotariti sa iesiti pe platou sau altundeva, spuneti din timp, va rog...Sa reusesc sa-mi reorganizez agenda mea zilnica , atit de incarcata Glumesc...N-am nimic de facut( in afara de papa, schimbat, culcat, jucat, mincare si curatenie...)
AZI incep sa-i dat lui Luca-Mihnea ( la indicatia telefonica a d-nei dr Manaila)suc de mere...abia astept sa vad cum o sa reactioneze!


http://pg.photos.yahoo.com/ph/calin_popa2004/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Salutare !!!

Eu am baut deja o cafelutza si ma pregatesc sa o sorb si pe cea de-a 2 a ...

Sunt in graba asa ca eu va spun ca ies azi pe platou pe la ora 18 ...
Eu seara nu mai deschid kalc. deoarece sunt franta si ma culc deodata cu gainile ( pe care nu le am nici macar in congelator ) , deci cu mine nu aveti sanse de povesti numai in week ...

Mihaela sa ne anunti din timp daca vi la Zalau ca sa stim cum ne facem programul ...

Pupici si mai vin ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiasabou spune:

Buna,
eu abia acum am reusit sa-mi beau cafeaua.Rebeca doarme pana pe la 9 daca stau langa ea,asa ca dimineata suntem tare lenese.
Ioana D-na Dr.Manaila are acelasi program la noul cabinet ?
Mergem sa papam .Revenim.

Claudia si Rebeca (29 iunie)

poze Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

CLAUDIA, cred ca Dna Dr Manaila are acelasi program...Inca nu am fost , am vorbit doar telefonic...Sigur trebuie sa mergi la orele 15 sa iei numar, ca si pina acum. Si am mai aflat ca e super( comparativ cu celalat cabinet) Are camera video de supraveghere...deci sa nu-i treaca prin cap Rebecai sa sparleasca vreo jucarie de acolo
MIHAELA, abia acum am reusit faza 2...Nu am avut timp inainte din cauza domnisorului a carui fotografii m-am straduit sa le postez
ANACEZARA,stiu ca nu raspunzi pina in w-end, dar poate citestiCum e la servici?Se pare ca te streseaza putin revenirea...?DAca e asa, lasa ca te consolam noiSi apropo...eu am ceva gaini in congelator dar...nu, hotarit ca nu ma culc deodata cu ele
BIANCA iasi azi la 6 pe Platou, ca am vazut ca iese siAnacezara...E o intilnire,sau doar ne anunta politicos ce face ea?

IOANA si Luca-Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

cafengiste la apel!!!!!!!!!!!!!!!!!mai, au acum m-am trezit si fug sa-i fac papica la matei.
fetelor ce timp frumos.deci punem de-o intalneala pe platou?
hai ca iar deschid lista pt intalneala de la ora 18

Adriana
eu


va tuc si ma duc sa beau cafeloiu si sa bag o tzigaroaie , pane se fierbe mamaliguta lui matei.


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Hello,hello !!!

Am baut cafelutza nr. 2 !!!

Cine vine pe platou azi ???

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Ioana la noi nu se stie niciodata cand si cat avem de lucru ... Daca e cate o zi full atunci sunt stresata din cauza oboselii ... mai punem la socoteala si faptul ca Paula mai are cateva nopti cand se trezeste de cate 4 ori ... deci ... e normal sa fiu stresata ...

iar de raspuns nu raspund numai in week dupa-mesele ca nu mai am timp sa deschid comp. , prefer sa ies cu fetele afara ... dar peste zi cand sunt la scarbici si am cate o pauza cum sa nu stau la taclale cu voi ....

Daca poti vino si tu dupa-masa pe platou , eu faceam apelul sa vad cine se mai inscrie pe lista ca sa ne punem de acord cu locul de intalneala , ma refer la cele care nu ne cunostem ...

Daca va hotarati sa iesiti azi pe platou sa scrieti pana pe la ora 16 ca sa stiu si eu ...

Mai vin ...

albumele noastre

Mergi la inceput