Emisiunea "DANSEZ PENTRU TINE"

Emisiunea "DANSEZ PENTRU TINE" | Autor: AYUMI

Link direct la acest mesaj

Ce parere aveti despre emisiune?Care este perechea voastra favorita?

Bianca
http://community.webshots.com/user/ayumi118


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geba2001 spune:

Mi-a placut emisiunea - am vazut-o sambata in reluare si imi plac mai multe perechi: m-au distrat la culme Viorel de la 3 sud est cu perechea lui, apoi mi-a placut si de luptatorul ala cum se misca pe pasi de dans, dar perechea preferata e Cristina Rus si partenerul ei.
Cred ca voi urmari emisiunea si saptamana viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Si mie mi-a placut foarte mult.Perechea mea favorita este cea cu Vioarel.

Bianca
http://community.webshots.com/user/ayumi118


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danette spune:

Mie mi-au placut moldovenii (Arsenie cu Aliona), mai ales la sectiunea Disco, s-au descurcat super bine!

Radu Ille a fost tare "pe langa"... si Raluca Arvat parca era un LETZ din gard.
Luptatorul Iftimoaie... pana la urma era haios... pe mine m-a distrat

Dana & Iris 1an+
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

Buna seara!
Eu nu ma dau in vint dupa umorul Protv, dar aceasta emisiune m-a incintat. Cristina Rus mi-a placut si Iftimoaie, iar Viorel a fost simpatic si original.

Theiuta

poze cu Nicolas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-oana spune:

pe mine m-a impresionat cel cu nevasta paralizata. sper sa castige. de fapt toti au avut povesti impresionante, nici nu stii cu cine "sa tii".
cred ca a fost singura emiisune din ultimul an cel putin la care m-am uitat da capo al fine.
arvatoaica a fost pe langa total, ma asteptam sa fie mai sportista.
si olivia steer a fost uneori depasita de evenimente, emotiile unei emisiuni in direct au fost prea mari pt ea.









O.
Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost.
Nicolae IORGA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi.i spune:

Fetelor eu sper ca nu am inteles prea bine de aceea va intreb pe voi: castiga o singura persoana?si ceilalti?Mi s-ar parea nedrept sa faci audienta pe seama unor oameni necajiti sa le dai sperante ca si-ar putea indeplini un vis si apoi sa ii lasi de izbeliste.

Gabica mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Mi-a placut si mie emisiunea, Protv-ul a obtinut o bila alba din partea mea la faza asta, chiar m-am mirat ca au putut sa scoata asa ceva ei care erau cam pusi pe manele si chestii aiurea. Bravo lor! Dintre perechi mi-au placut cei care au obtinut cele mai mari punctaje evident, adica Anca Turcasiu si partenerul ei si Cristina Rus si partenerul ei. Cred ca si altii mai pot avea sperante daca muncesc bine saptamanile astea. Dupa cele 8 saptamani castiga o singura pereche si banii ii ia o singura persoana, da. Asta e concursul nu pot castiga toti. E ceva nou si dragut o sa urmaresc in fiecare vineri sau sambata. Eu ma intrebam, oare probele vor fi aceleasi? Adica tot tango si disco sau vor fi alte genuri de dans? Si in legatura cu juriul nu stiu daca a fost foarte bine ales, adica primul tip Mazilu cred ca e dansator profesionist si Bitang e antrenoare de gimnastica, dar ceilalti doi? Emilia Popescu e actrita iar Willmark ala cine mai este ca nici nu am auzit de el, stie cineva?

Oana si Paul (3 iulie 2002)

poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-oana spune:

wilmark este dj la radio (profm sau infopro, nu mai stiu) si are o scoala de dans (de samba parca). oricum, e din marea familie a proteveului.

O.
Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost.
Nicolae IORGA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

mie cel mai mult mi-a placut emisiunea "chef de primavara" anuntata in cam ultimul moment, cea a Mihaelei Radulescu, desfasurata in acelasi timp cu "dansez cu tine/pentru tine" si la care eu m-am uitat (la cea a MR ma refer!).
Mihaela a facut "tachinaj" la greu, foarte studiata emisiunea! Felicitari! Nu ma dau in vint dupa ea insa i-am adaugat o bila alba pentru ironie de bun gust.
De mare exceptie cuplul Fanica si Oliveta!
Citez din memorie:
MR: "Oliveta, nu-l mai tine de brat pe Fanica, se supara Andreea Marin!"
Concomitent, Olivia Steer pe PROTV il agata de brat pe un Stefan Banica, vizibil jenat!
Mihaela, nota 10!

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Am vazut-o cap-coada. Mi-a placut mult. Intr-adevar toate situatiile sunt emotionante, dar cel cu nevasta paralizata pare cel mai greu! Cel mai mult imi place cum danseaza partenerul Cristinei Rus (si ea, bineinteles).
Cine credeti ca iese (ce pereche). Eu cred ca Radu Ile si Lavinia (parca asa o chema pe fata)!

Catalina & Andrei (3ani si jumatate)




"Imaginatia este mai importanta decat eruditia..."
(Einstein)

Mergi la inceput