Mesaje defazate

Mesaje defazate | Autor: asi

Link direct la acest mesaj

Scriam un mesaj la un subiect si mi-a aparut mesajul inaintea altor raspunsuri.E ca si cum as fi raspuns la subiectul respectiv acum o ora.Evident ca nu se mai respecta cursul discutiei.
Ce se intampla?

La "Un ochi rade unul e vanat" la jocul Fazan ne-am cam incurcat cu defazarea asta a mesajelor.


Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Evenimentele importante
Razvan

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Mai mi-a spus cineva ca a postat la subiectul mirese 2006 si nu isi vede postarile... Eu vad o parte din ele, dar, de ex. apare in lista de ubiecte active ca ea fiind ultima care a postat, daca deschid pagina nu apare raspunsul ei...



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

quote:
Originally posted by elyanne
de ex. apare in lista de ubiecte active ca ea fiind ultima care a postat, daca deschid pagina nu apare raspunsul ei...




Asta se poate intampla si daca un membru a intrat intr-o postare veche sa modifice un mesaj, apara ca ultimul care a postat, dar nu ca ultim mesaj.

Albert are 1 an nou2


www.babiesonline.com/babies/o/omuletul_meu_drag" target="_blank">My baby's web page


Omuletul meu drag

Rici, cea mai fericita mamica si omuletul ei drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Problema se datoreaza ca in momentul de fata (situatie temopara) forumul este accesat de pe 2 servere care nu aveau "ceasul" sincronizat.

Am rezolvat aceasta problema.

In rest dupa cum poate ati remarcat la site se lucreaza la greu. Am instalat inca un server si facem ceva testari si configurari. In principiu situatia trebuie sa se imbunatateasca in zilele care urmeaza (probabil dupa weekend caci suntem in mare pana cu timpul).

Pana atunci... sper sa apreciati eforturile noastre si sa aveti un pic de rabdare. Suntem - credem noi - pe drumul cel bun.

Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

quote:
Originally posted by ADMIN

Pana atunci... sper sa apreciati eforturile noastre si sa aveti un pic de rabdare. Suntem - credem noi - pe drumul cel bun.

Florin



Multumim muuuuult!

Albert are 1 an nou2


www.babiesonline.com/babies/o/omuletul_meu_drag" target="_blank">My baby's web page


Omuletul meu drag

Rici, cea mai fericita mamica si omuletul ei drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinia spune:

Buna, hai ca si eu la fel patesc. Postezi mesajul si imi apare inaintea temei discutate, ca zici ca le citesc gindurile oamenilor



Karina mamica lui LUCIAN (23 februarie 2005)

Oare cit avem?

Mindria n-are loc in doi ca ea e prima care naste un razboi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Florin, multumim mult pentru eforturi...rezultatele sunt exceptionale...site-ul merge super.

Oana si nazdravanul Andrei (18.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Chiar acum am postat mesaj la "Mamici din Arad" si apar ca penultimul mesaj, nu ultimul cum ar trebui, ora este dereglata.
Am scris ca sa stiti ca nu s-a rezolvat cu orele.
Multumim pentru efortul depus si tot ce faceti pentru noi.


Alina (15+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
poze gradinita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

ADMIN tot n ati rezolvat problema!!!! Tot defazate sunt mesajele!!!

corinadana mama Ralucai www.ralucaostoia1.exploretalent.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinia spune:

Nu stiu daca aceasta va zice ceva, insa am observat ca tuncea cind trimit mesaj de pe Firefox ori apare defaza sau nu verea sa-l trimita si imi da eroare.
Dar daca trimit de pe Netscape totul e ok.
Oare are vreo legatura? Si de ce daca da?

Karina mamica lui LUCIAN (23 februarie 2005)

Oare cit avem?

Mindria n-are loc in doi ca ea e prima care naste un razboi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali02 spune:

quote:
Originally posted by ADMIN

In rest dupa cum poate ati remarcat la site se lucreaza la greu. Am instalat inca un server si facem ceva testari si configurari. In principiu situatia trebuie sa se imbunatateasca in zilele care urmeaza (probabil dupa weekend caci suntem in mare pana cu timpul).

Pana atunci... sper sa apreciati eforturile noastre si sa aveti un pic de rabdare. Suntem - credem noi - pe drumul cel bun.

Florin



Daaaa, de duminica am observat ca merge forumul mult mai bine. Daca inainte asteptam 1-3 minute la o pagina (e adevarat ca nici nu am o conexiune la internet prea buna) acum se incarca in 15-30 sec.
Multumesc si mult timp liber va doresc !

fetele mele

Mergi la inceput