4D

4D | Autor: Mit

Link direct la acest mesaj

Fetele! Unde pot sa fac ecografia 4D in BUCURESTI?

Va multumesc!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Eu am facut-o la Sanador. Atunci am sunat si la Victor Babes, dar erau mai aglomerati. Acum sint multe locuri in Bucuresti unde se face ecografie 4D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

Eco 4D poti face la Centrul Medical Unirea, Medlife, Sanador, Diagnosis etc.Da un search cu google la fiecare si ia de acolo nr de telefon. io 29+ cu Seby Poze mami si bebe
Poze noi burtica si hainute Seby Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

multe fete au facut si la Marimed si au fost foarte multumite; da un search pe google si vezi exact ce iti pot oferi, tarife si medici;

anasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Eu mor de curiozitate ce-i aia ecografie 4D, inteleg ca trei sunt cele trei dimensiuni de spatiu, care-i a patra dimensiune? Sunet? Culoare?

Corina

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58588&whichpage=1/" target="_blank">Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Eu am facut la dr. Vladareanu,din cate stiu eu 4D este o imagine 3D in timp real. Nu stiu daca asta e explicatia corecta, am chiulit la orele de fizica din scoala, dar parca asa se zice. Pentru mine e un 3D ceva mai smecher.

Mitza 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Eu am facut eco 4D la Medsana la dl Dr Parvu Ioan. Aceste eco se fac in sediul din Primaverii.
Eco 4D este ca o holograma si ii vezi miscarile bbului in timp real. Este super dar si f. scumpa.



poze
Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MICKYN spune:

ECHOGRAFIA 4D ESTE O ECHOGRAFIE MULT MAI DETALIATA SI MAI ,,SPECTACULOASA" A BEBELUSULUI. EU AM FACUT O ECHO 4D LA INCEPUTUL LUNII NOIEMBRIE LA CLINICA POLISANO ( UNDEVA LANGA MATERNITATEA BUCUR SI SANADOR) CU DR IOSUP ADRIAN .PRET 320RON .CONDITII CIVILIZATE. IAR DL DR. A FOST UN ADEVART PROFESIONIST.

Mergi la inceput