ce canal de desene animate?

ce canal de desene animate? | Autor: axxa

Link direct la acest mesaj

oscilez intruna, nu stiu care canal sa i-l las, sotul meu i-a scos cartoon network, zice ca nu ar fi pentru Alexu nostru(5 ani), desi lui ii place f mult, la celelalte nu prea vrea sa se uite...mai ales ca e fan Scooby Doo...
Am ales la un moment varianta dvd-urilor cu desene, a mers pana le-a invatat, altele noi, hmmm...nu-s asa de multe pe piata...si isi doreste desene la televizor...ce canal e mai interesant oare pt el si mai ales...cu cat mai putina violenta

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

EU SUNT DE PARERE CA TOATE CANALELE CONTIN SI DESENE CU VIOLENTA . Dar nu putem priva copiii de a se uita la desenele animate. Cel mai putin violent , imi pare a fi MINIMAX dar daca vrea sa se uite copilul si pe alte canale , lasa-l ,dar nu la cele ce contin violenta.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Minimax.

Oana si Paul (3 iulie 2002)
oana5874@yahoo.com
poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Minimax.......insa.....nu-l lasi prea mult in fata televizorului?
Cred ca mai mult de 2 ore/zi nu e indicat....poate nici atit!

BRENDA

CU CE VITEZA AR TREBUI SA MERGI SPRE APUS PENTRU A NU SE TERMINA NICIODATA ZIUA?
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ines prefera numai Minimax...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misty spune:

Noi avem Boomerang, intr-un pachet digital de la Astral, si sintem multumiti :). Looney Tunes, Pantera roz, Popeye, Yogi bear, mult Tom si Jerry, dar si Scooby si Adams Family, nedublate si netitrate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramba spune:

Fetita mea de 3 ani si jumatate se uita pe Minimax ziua, sunt desene animate educative si fara violenta, in general, iar seara se uita la Scooby Doo pe Cartoon Network.

http://photos.yahoo.com/ramonarump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Minimax!

Daniella, mama lu'Alexis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nepotzica spune:

Minimax, dar le repeta si astia..........faci urticarie de la atatea reluari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

dimineata de la 11 pana la 12 Cartoon ,in rest se mai uita la Minimax si DVD-uri.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mironna spune:

MINIMAX

Mirona si BB Andrada (20.03.2003)





POZE NOI ANDRADA

Mergi la inceput