Fetele din Zalau poftiti aici ( 4 )

Fetele din Zalau poftiti aici ( 4 ) | Autor: dianaiulie2009

Link direct la acest mesaj

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

Salutare!
Iar sunt mamica cu juma de norma, hihi, asa ca doar va salut si plec sa-mi plimb minunea.
Va pup, pa.


eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

fetelor, la noi veni gerila, azi nooapte au fost -23 de grade, dimineata mergand spre serviciu mi se lipeau genele din cauza lacrimilor inghetate, stiti senzatia aia cand iti pui prea mult rimel pe ele?

la pranz, la soare erau vreo -10/-12 grade, cand am iesit de la serviciu erau iar -16.

va pup, mai viu! sper...


www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii
Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

Bianca, ce are Matei???
Cum sunteti?

eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Bianca este bolnav Matei ???
Sa ne spui ce are , sper sa nu fie ceva grav .....

Noapte buna !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

bianca, de asta n-ai aparut azi?
e matei bolnavior? il pupam dulce .

va pup pe toate, noapte buna!

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii
Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

sara buna oameni dragi!!!!!!
nu am aparut pe ecrane pt ca mi-a fost virusat calculatoruldar ,dar gata l-am rezolvat.
matei nu mai e incantat de laptic si aseara mi-a tras o varsatura exploziva de am inghetat de spaima, pt ca el nu a mai facut asa ceva.azi nu a vrut laptic ci doar papica ci putin ceai.la culcarea de noapte l-am pacalit si a baut 100ml lapte.in vara mi-a mai facut figura cu laptele(il refuza , dar nu a varsat) si eram in dilema sa schimb laptele sau nu.dar dupa 2 zile a revenit la normal.nu are febra, nu tuseste si e fff vesel.
elvira cum sa fiu suparata pe tine, dar ieri nu am intrat la tine pt ca era aproape de ora inchiderii.azi am fost iar la tine pt ca am sperat sa gasesc un tip de lapte praf( am citit undeva despre ceva lapte indicat invarsaturi- butonez sa vad de care).
adriana cum e paula?
mihaela si la noi e frig frig.eu am iesit pe la 20 sa-mi cumpar tzigari si mi-au inghetat urechile plus ca am simtit cum mi se lipesc narile(sincer imi era dor de senzatia asta).
elutza cum e mihaita?
carmen unde esti?cum te simti?

va pup dulce si mai vin.


Bianca- soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Fetelor noapte buna!!!!Pupici la ingerasi.

PS - Elvira am gasit o adresa de la c-------o.Ti-o trimit maine pe mess.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutaf spune:

neata

puiul meu inca mai doarme , sper ca nu-l aud sa faca galagie

ce faceti?

biancacitind cele de mai sus, am tras o sperietura ... bine ca Matei e bine, sper sa gasiti lapticul de care aveti nevoie

Mihaita e bine, a dormit parca mai bine ca in alte nopti desi s-a trezit o data sa manance, si cam avea chef de joaca ...

e un frig toata noaptea a mers centrala, desi era pusa pe 20 grade ... of ce m-am saturat de iarna ...
azi trebuie sa mergem la vaccin sper sa putem sa-l facem ...

gata ca bat campii

Mihaiela si Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Cafengiste la apelllllllllll!!!!!!!!!!!!

la 8 iar la-m pacalit pe matei cu 80ml de lapte, nu-i prea incantat , dar asta e.fetelor dar sa va spun ca tudor de la 2 luni nu a mai vrut strop de laptic , dar nici lactate(unt, branza,smantana)si nici cartof.cu tudor a fost jale ca era mic si nu prea puteam sa-i dau multe alimente, dar a crescut si e ok , acum papa si el lactate.de fapt tudor de la un an si zece luni a inceput cu lactatele.sper sa-l mai pot pacali pe matei cu lapticu.
elutza va tinem pumnii pt vaccin.sa ne spui cum a fost.pupici la mihaita.
elvira iar te tragi pe cu cafeaua .eu sunt la a doua si tu nada.hai fa o pauza de o cafea .
adriana unde esti????????cum e paula?
carmen treci la apel.
mihaela servici usor.

va pup si mai vin.

Bianca - soacra cu DOUA nurori !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Salutare, salutare!!!!

Biancaimi pare tare rau de voi ca nu v-ati simtit bine !!!!
Da ce o fi avand matei de a varsat ? Nu cumva are rosu in gat ? Sau sa nu-i fi picat bine ceva mancarica ???? Cu laptele si noi am facut figuri in perioada cand ieseau dintii din gingie , da apoi ne reveneam rapid , asa ca stai linistita ca e trecatoare faza ...
Sper sa fie totul OK si sa nu mai aveti sperieturi din astea ...

Elvira musai , musai trebuie sa trec pe la tine ... da problema la mine e timpul , ca sti tu ca Luci vine abia dupa ora 18 de la servici si pana mananca e 19 si uite asa nu ma pot misca numai dupa ... dar daca esti prin zona o sa trec in ceva seara pe la tine ... poate azi sau poate maine ... mai vorbim pe mes.

Elutza sa aveti un vaccin usor fara prea mari plansete ... si dupa ... Va doresc succes ca totul sa iasa bine ... Sa ne spui cum a reactionat Mihaita .

Carmen mai posteaza mama retete ca eu le copy si apoi le print , ma mai inspir si eu ... sper ca nu te superi .
Ai cam chiulit ... mai da-ne cate un bip din cand in cand ca sa stim ca sunteti OK !!!!!!!

Mihaela ... vai de mine ... da frig rau e pe la voi ... nici noi nu ne plangem , da chiar asa de scazuta temp. nu cred sa fi prins eu vreodata . La noi aseara pe la 22.30 erau -17 grade , acu nu stiu daca a mai scazut peste noapte , da in orice caz ... frig rau de tot trebuie sa fie . Eu oricum nu pot iesi din casa asa ca nu simt frigul ...

Paula e mai bine , asteptam ziua de joi sa vedem daca facem sau nu vaccinul . Andreea e super incantata de zapada si il tot bate toata ziua buna ziua pe taica-sau la cap sa o duca la sanie ... azi cred ca fac iar un Meses dupa ce iese de la camin .
Fetelor sunt si eu cafengista , da asa cu juma de norma ca eu beau cam 1 / zi si aia numai cateodata ...

Pupici la mamici si bebici ...

albumele noastre

Mergi la inceput