N-na doctor Cezara bucur?

N-na doctor Cezara bucur? | Autor: lucia1

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor!poate cineva sa-mi spuna despre d-na Cezara bucur ceva?face inseminari artificiale?cum este ca doctora,este ok?Are cineva reusite la dansa?nu stiu ce doctor sa aleg de la giulesti in afara de Marinescu.Ma chinui de 4 ani sa am un bebe si as dori sa vin in ro la inceputul lui martie sa fac inseminare cu donator,dar nu stiu ce doctor este mai bun asa ca va rog mult de tot sa ma ajutati.nu stiu pe cine sa aleg:d-na moisa sau d-na bucur.va pupic!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doublemom spune:

eu nu am facut fv dar sunt pacienta dr. Cezara Bucur si pot sa spun ca e super draguta si iti raspunde cu multa rabdare indiferent cat de multe intrebari ai.
Din cate stiu eu, in momentul asta, ea si dr. Dracea, tot de la Giulesti, sunt cele mai cautate in materie de inseminari artificiale.

Succes si sa vina bb cat mai repede!!

Miha 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia1 spune:

nu mai stie nimeni nimic de d-na doctor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Lucia: stai usor, ieri a fost duminica si banuiesc ca majoritatea fetelor au fost la sanius, la ski sau in alte locuri de agrement. De aceea nu prea a fost cine sa-ti dea un raspuns. Insa banuiesc ca azi va fi altfel. Chiar si eu sunt interesata cine ce pareri are despre dna. dr. Bucur. Uite, daca reusesc sa ma programez azi la ea, iti spun ce si cum, ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Lucia, te pot ajuta eu cu nr de tel al dansei dar dupa pranz pt ca o rog pe nasa mea sa mi-l dea pentru ca ea a fost pacienta dansei si a nascut cu ea o bombonica de fetita. Si eu vreau sa-mi fac o programare la dansa. Am cateva cumostinte care au fost pacientele dansei si au fost foarte multumite. Eu zic ca e Ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Alexia28: te rog, daca il gasesti, sa-mi dai si mie nr. de tel. al dr. Cezara Bucur. Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia1 spune:

Tabitha,am vesti.Am vb cu d-na Bucur la te.Am eu nr dansei de mobil.Mi l-a dat si pe al asistentei.Dami un semn ca traiesti.Eu vreau referinte si reusite din partea d-nei bucur.Sunt fete care au facut inseminare si au reusit?PUPICI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Lucia: ti-as ramane profund recunoscatoare daca ai putea sa-mi dai pe PM nr. de tel. mobil al dnei. dr. Bucur si pe al asistentei. eu trebuie sa sun la ora 1 sa ma programez pt. laparo luna asta. Eu traiesc, bine merci, dar cu teama in suflet ca daca nu se gaseste loc si pt. mine luna asta la laparo???? Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Lucia1: citeste ce s-a scris la cap. "Infertilitate masculina - ajutor".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia1 spune:

Buna fetelor!Am vb la tel cu d-na bucur si sa stiti ca a fost o draguta la tel.Nici nu ma asteptam sa vb asa mult cu mine.mi-a trimis si prin fax ce analize trebuie sa fac,asa vin cu ele gata facute.intrebarea mea este:Chiar chiar asa nu sunt fete pe forum care au facut inseminare si au reusit?Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Lucia: sunt fete care au reusit, unele chiar din prima incercare. Ideea este ca dupa ce ramai treci mai mult pe subiecte legate de acest lucru, nu sunt foarte multe fete care raman pe aici, la cele aspirante. Da o cautare pe "inseminare" si o sa gasesti. o fata super !

Mergi la inceput