Miresele anului 2005 (26)

Miresele anului 2005 (26) | Autor: Tia

Link direct la acest mesaj

MIRESELE 2005

Martie

FELICITARI DEGETZEL!!!
FELICITARI LUA!!!
FELICITARI MIEZ!!!


Mai

FELICITARI Kmi26!!!
FELICITARI Zam!!!
FELICITARI Tucike!!!
FELICITARI Degetzel!!!
FELICITARI Ramonella!!!
FELICITARI DEEA!!!


Iunie

FELICITARI CATALIN!!!
FELICITARI Moiraine7!!!
FELICITARI Lory04!!!
FELICITARI Miezure!!!
FELICITARI Irina_2507!!!
FELICITARI Ankl!!!
FELICITARI Shoricutza!!!
FELICITARI Roxygeo!!!
FELICITARI AndreeaCristina!!!
FELICITARI Toma_lly!!!
FELICITARI Lavinia!!!
FELICITARI Kopilash!!!
FELICITARI Acina!!!
FELICITARI Before-after!!!
FELICITARI Cadina!!!
FELICITARI Andreutza23!!!
FELICITARI M_monique!!!
FELICITARI Ioana Pisi!!!
FELICITARI Iael!!!
FELICITARI Andreea_stancescu!!!
FELICITARI Leyla!!!
FELICITARI Alexia28!!!
FELICITARI Oanamadalina!!!
FELICITARI Alinus25!!!
FELICITARI Manina!!!
FELICITARI Alexuta81!!!
FELICITARI A_N_N_E!!!
FELICITARI Pufishor!!!
FELICITARI Em!!!
FELICITARI Anduta78!!!
FELICITARI Zozela!!!
FELICITARI DANA!!! FELICITARI RALUCAH (nashica cea frumoasa)!!!


Iulie

FELICITARI Pupezica!!!
FELICITARI Alecsia!!!
FELICITARI Andreea c!!!
FELICITARI Luminita100!!!
FELICITARI Alecsa2004!!!
FELICITARI Kriss79!!!
FELICITARI Alehiam!!!
FELICITARI Ancasoare!!!
FELICITARI Ilinca79!!!
FELICITARI Ileana Cosanzeana!!!
FELICITARI Simonitza!!!
FELICITARI Bibyrox!!!
FELICITARI Ellamiss!!!
FELICITARI Misi!!!
FELICITARI Adela10!!!
FELICITARI Oana T!!!
FELICITARI Olguttza!!!
FELICITARI Oana-Paula!!!
FELICITARI NumeIoana!!!
FELICITARI Dana n.!!!
FELICITARI Irinuca_81!!!
FELICITARI Angelique!!!
FELICITARI Melc!!!
FELICITARI Lorym!!!
FELICITARI Alyna24!!!
FELICITARI Cata_pufy!!!
FELICITARI Aka4!!!
FELICITARI Ioana07!!!
FELICITARI Vmariejeane!!!
FELICITARI Blanca000!!!
FELICITARI Codita!!!
FELICITARI Anaemi!!!
FELICITARI Valeria72!!!
FELICITARI Mireasa!!!
FELICITARI Majaginn!!!


August

FELICITARI Flafi!!!
FELICITARI Katle!!!
FELICITARI R.Cata!!!
FELICITARI Floricika!!!
FELICITARI Pisoi_turbat!!!
FELICITARI Ioana81!!!
FELICITARI Katie!!!
FELICITARI Inger alb!!!
FELICITARI Megbeng!!!
FELICITARI Hirondella!!!
FELICITARI Olim (Ioana)!!!
FELICITARI Darria!!!
FELICITARI Pyssy!!!
FELICITARI Ank si bb!!!
FELICITARI Musca tzetze!!!
FELICITARI Creatza!!!
FELICITARI Ciciep!!!
FELICITARI Minou!!!
FELICITARI Nicopic!!!
FELICITARI Simonam_78!!!
FELICITARI Mmc_nd!!!
FELICITARI Eri_ka!!!


Septembrie 18 miresici

FELICITARI Miha_ella!!!
FELICITARI Steluta!!!
FELICITARI An-k!!!
FELICITARI Niccostea!!!
FELICITARI Pisu_miau!!!
FELICITARI Roxy79ro!!!
FELICITARI Blonda!!!
FELICITARI Dianiana!!!
FELICITARI Claucia!!!
FELICITARI Rally!!!
FELICITARI Dianette!!!
FELICITARI Dilaural
FELICITARI Pumi
FELICITARI Ianuta
FELICITARI Wana_adriana
FELICITARI Daria_c
FELICITARI Nushulica
FELICITARI Sun Smile


Octombrie 11 miresici

FELICITARI Lucia-Mihaela
FELICITARI Irene
FELICITARI Sisimop
FELICITARI Floarea de colt
FELICITARI LadyC
FELICITARI BraveGirl
FELICITARI MariaM
08.10 Ratusca1977 Rest.Yesterday + Parohia Pogorarea Sfantului Duh
15.10 Cornelianeli Restaurant Zorile - Constanta
22.10 Anangel_lexi Restaurant Casa Gorjana, Manastirea Radu Voda
22.10 Alice Elena Clubul Diplomatilor; Biserica Domnita Balasa
22.10 Yrys 78 Hotel Caro,Bucuresti
23.10 Mituma Casa Universitarilor
23.10 Bogdanai(Nasa) Mitumac,Casa Universitarilor


Noiembrie 1 Miresica

12.11 Florentina G. Club Vougue


Va rog sa semnalati eventualele modificari ale listei mireselor prin www.desprecopii.com/forum/privatesend.asp?method=Topic&mname=nushulica" target="_blank">mesaj privat sau mail catre www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16772" target="_blank">nushulica!



Miresele anului 2005:
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59901&whichpage=1" target="_blank">(25) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57462" target="_blank">(24) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56072" target="_blank">(23) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55155" target="_blank">(22) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54744" target="_blank">(21) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54041" target="_blank">(20) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53130" target="_blank">(19) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51949" target="_blank">(18) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50966" target="_blank">(17) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50227" target="_blank">(16) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50227" target="_blank">(16) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49309" target="_blank">(15) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48765" target="_blank">(14) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47918" target="_blank">(13) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46761" target="_blank">(12) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45638" target="_blank">(11) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44781" target="_blank">(10) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43961" target="_blank">(9) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42943" target="_blank">(8) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41781" target="_blank">(7) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40693" target="_blank">(6) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37458" target="_blank">(5) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=35830" target="_blank">(4) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=34278" target="_blank">(3) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=33143" target="_blank">(2) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=32407" target="_blank">(1)

Sa fiti fericite!


Alexandru, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19306&whichpage=10" target="_blank">minunea noastra (14 iulie 2005)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Mai sunt cateva zile din 2005. Haidetei fetelor, foste miresici de 2005 sa ne mai adunam o ultima data aici la subiectul nostru unde am impartasit timp de 1 an sau poate si mai mult de atat, emotiile noastre, sfaturi, bucurii, suparari!
Eu maine aniversez 2 luni de casnicie, 2 luni superbe si foarte fericite. Voi ce mai faceti?

I wish I were an angel...

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hirondella spune:

La multi ani anangel_lexi si sa fii fericita toata viata asa cum au fost cele 2 luni deja trecute. Eu ieri am facut 4 luni de la casatorie si inca nu-mi vine sa cred ca timpul a zburat asa repede.
Anul 2005 a fost pentru noi , miresicile de 2005, anul in care un vis a devenit realitate dar si multe alte vise s-au infiripat .
Fie ca tot ceea ce va doriti sa se implineasca , sa fiti fericite si iubite .
Craciun fericit, miresici de 2005!!!!!!!!!!

Daniela
http://community.webshots.com/user/hirondella
http://hirondella.cabanova.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


Noi pe 26 Dec. facem 6 luni
CRACIUN FERICIT!!!

Nunta noastra-26.06.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Anul 2005? Unul frumos..cu pregatiri intense, cu o nunta ca-n povesti, cu fat frumos alaturi de mine! In ziua de Craciun implinim 3 luni de casnicie, una frumoasa, sanatoasa..care ne implineste si ne face mai fericiti in fiecare zi.
Iar aici la subiectul nostru am cunoscut fete deosebite, povesti emotionante si experiente de neuitat.
Va multumesc fetelor si va doresc sa fiti fericite, sa aveti sarbatori frumoase cu belsug in case!
Si un Nou An mai bun si mai fructuos!
Multumesc si forumului DC pt ca ne-a oferit posibilitatea sa ne ajutam, sa ne fim alaturi...sa ne imprietenim!
Sarbatori fericite dragi Miresici 2005!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Sarbatori Fericite va spun si eu!
2005 - un an in care mi-am vazut de doua ori visul cu ochii: sa fiu mireasa celui mai bun barbat si sa port in mine fructul unei iubiri nemasurate!
Noi, deja, avem 1 an si 3 luni de casnicie, dar doar 5 luni de la nunta.
Va multumesc, la randu-mi, pentru ca m-ati ajutat sa am nunta pe care mi-am dorit-o! si, mai ales, ea sa fie EXACT cum mi-am dorit-o!
si sper sa ne vedem curand la "clubul scutecelor"!

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20718;29/st/20060803/dt/7/k/6724/preg.png

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev214pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Multumesc pentru urari Hirondella, si eu va urez voua un Craciun fericit si o casnicie ca-n povesti! La multi ani!!!

I wish I were an angel...

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cinta spune:

buna ziua, doamnelor!

eu sunt miresuica de iarna 2006 - speram noi in ianuarie sau februarie sa ne cununam civil deja. Insa intrucat sunt in Letonia si apar tot felul de complicatii cu acte necesare din Romania, am hotarat sa ne cununam in ambasada Romaniei :)

in consecinta avem nevoie sa facem teste medicale cerute in Romania pt casatorie. poate sa imi spuna cineva, va rog ce teste medicale se cer in Romania?

va multumesc mult.


cinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

intr-adevar un an foarte bun si pentru mine pe toate planurile anul nuntii...cea mai frumoasa nunta asa cum am visat-o cea mai frumoasa rochitzanu cum am visat-o dar recunosc ca cea din vis era cam demodata...noi pe 24 in ajun implinim 3 luni de la nunta...va fi o seara speciala pentru noi doisi vom merge si la nasi
va urez la toate CRACIUN FERICIT!!! si un an nou cel putin la fel de bun ca acesta
la anul vreau sa va vad pe toate pe la gravidute
LA MULTI ANI!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hirondella spune:

quote:
Originally posted by zozela


Noi pe 26 Dec. facem 6 luni
CRACIUN FERICIT!!!

Nunta noastra-26.06.2005


Zozela.Tare rau imi pare ca n-am reusit sa tin legatura cu tine. Acasa, in Romania, nu am internet si mi-a fost imposibil sa gasesc timp sa ajung la un net.Apropo, rochita mi-am luat-o din Craiova , de la casa Gioconda, asta bineinteles dupa ce am colindat Dragasani, Slatina, Rm Valcea si Pitesti.Ar fii trebuit sa te ascult si sa vin de la inceput la Craiova

Daniela
http://community.webshots.com/user/hirondella
http://hirondella.cabanova.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_miau spune:

Nu imi vine sa cred ca mai sunt doar cateva zile si se va termina 2005, un an super pentru mine si sunt sigura ca si pentru voi miresele 2005!
Partea buna e ca vine Craciunul
si bradutul cel frumos abia asteapta sa fie impodobit!
Vreau sa va urez toate cele bune sa aveti casnicii frumoase si pline de impliniri si poate in curand copilasi superbi ce vor veni!
Va pup si sper din toata inima sa mai intrati din cand in cand sa ne mai auzim si noi, miresele...

Mergi la inceput