Oligospermie (15)- putini, da' (ne)buni!

Oligospermie (15)- putini, da' (ne)buni! | Autor: peterpan

Link direct la acest mesaj

Welcome !

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

N-am uitat ca e normo, cum as putea?? De parca n-ar fi fost de ajuns ca are o rav4 (sic!), daca mai apare si cu gemeni ...
Unde ziceai ca locuiesti, peterpan nazdravan?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen.cita spune:

Hey, eu nu sunt nici pe departe normo (de fapt noi, ca vorbim despre cuplu acum) si tot visez la gemeni! Si nu oricum, ci baiat si fetita, na! Si nu ma las pana nu-i voi avea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Stai, stai ca masina n-a venit inca. Cica e la Giurgiu in zona libera. Eu deja fierb ! Mai ales ca zilele astea umblu cu un Matiz.
Nounouta, sunt undeva prin Buc. da' te vizitez eu la mare... Constanta e orasul meu preferat.
Carmencita, si eu tot gemeni visez.
By the way, nu ti-am uitat parfumul... si inca mai astept... a secret to be revealed...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

hehe .. si iata cum se aduna cei care se aseamana ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

ei, nah, si cu tine acuma!
te iei si de matiz ... da si cand te-oi prinde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Nu m-am luat de Matiz, mai ales ca am doua si 2004 l-am petrecut calare pe un Matiz.
Cat despre prins, oricum nu fug prea tare si mai sunt si impiedicat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen.cita spune:

Hai sa va spun... sunt cam in seara asta... cineva care nu m-a vazut de vreo 14 ani (din motive de plecat peste mari si tari) mi-a spus ca nu m-am schimbat deloc... si tare as mai vrea sa cred asta... ca parfumul meu a ramas la fel...
Peterpan, secretul daca l-ai afla ... (iti dau un indiciu: Nounou nu e departe cand spune ca cine se aseamana se aduna)... Multumesc OANEI ca nu m-a tradat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

Mi s-a parut ca zici ca fierbi in matiz .. acum ca ai zis ca nu, te iert .. te astept cu gemenutzii pentru alergatura aia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peterpan spune:

Nounoutza esti plina de surprize pt. cineva care se caracterizeaza simplu: ...ieri
Carmencita, dacat sa ma bagi si mai tare in ceata, mai bine nu-mi mai da indicii. Zi-mi pe sleau !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

Carmencita, ! Se pare ca albastrul asta e molipsitor ..

Mergi la inceput