dr. Ion Ionut - cabinet particular

dr. Ion Ionut - cabinet particular | Autor: thea_m

Link direct la acest mesaj

Dr. Ion Ionut are cumva acelasi cabinet particular ca si dr. Anca Moisa? Daca nu, puteti sa-mi spuneti un nr. de telefon si o adresa de la cabinetul lui particular? Probabil a mai fost acest subiect, dar nu gasesc. Multumesc!

Teodora

Poze

Raspunsuri

Inceputul discutiei Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

Multumesc, nounou!

Teodora

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

teodora,
Bafta multa la inseminare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

quote:
Initial creeata de thea_m

Dr. Ion Ionut are cumva acelasi cabinet particular ca si dr. Anca Moisa? Daca nu, puteti sa-mi spuneti un nr. de telefon si o adresa de la cabinetul lui particular? Probabil a mai fost acest subiect, dar nu gasesc. Multumesc!

Teodora

Poze





DA, dr. Ion Ionut are acelasi cabinet particular cu dr. Moisa.
Strada Branduselor, nr. 1, bl. V43, sc.1, et. 1, ap. 5, Tel: 322.19.83
Informatia este 100% corecta si de actualitate, sunt pacienta dr. Ion Ionut,
Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pmihaela spune:

Carminabulina, eu trebuie sa ajung la dr. Ion Ionut, posibil pt. laparoscopie. Am vrut sa merg azi la Giulesti, dar era dupa ora 13, asa ca probabil o sa merg miercuri.Spune-mi si mie te rog cam cum sa iau legatura cu el? Ca nu ma stie.
Tu te-ai dus din prima la cab. particular? Si mai spune-mi si mie despre el ca nu stiu nimic, cum ti se pare ca e? Eu am facut si 2 inseminari, dar nu cu el, si nimic. As vrea sa ma ajute in continuare ca nu prea mai stiu de unde sa o apuc. Astept raspunsul tau, multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

quote:
Originally posted by pmihaela

Carminabulina, eu trebuie sa ajung la dr. Ion Ionut, posibil pt. laparoscopie. Am vrut sa merg azi la Giulesti, dar era dupa ora 13, asa ca probabil o sa merg miercuri.Spune-mi si mie te rog cam cum sa iau legatura cu el? Ca nu ma stie.
Tu te-ai dus din prima la cab. particular? Si mai spune-mi si mie despre el ca nu stiu nimic, cum ti se pare ca e? Eu am facut si 2 inseminari, dar nu cu el, si nimic. As vrea sa ma ajute in continuare ca nu prea mai stiu de unde sa o apuc. Astept raspunsul tau, multumesc.



Puiule nu stiu nimic in ceea ce priveste inseminarile, adica daca face sau nu face , daca e bun sau nu. Insa ca medic obstretician si ca om JOS PALARIA. Miercuri este la cabinetul ala din Branduselor, de langa Mall-Vitan, nr. de telefon este cel pe care l-am mai scris,intre orele 16-20. Pana atunci cred ca este la spital. Dar daca vei suna sa te programezi pt miercurea asta nu ai nici o sansa, programarile se fac cu 3-4 saptamani inainte, insa poti sa-ti incerci norocul, si sa te duci acolo dupa ora 19 si sa fii ultima clienta. vezi ca are o mamaie de asistenta hoata, si s-ar putea sa nu te lase dar daca esti draguta (un buchet de flori si 100.000 lei dupa) ai sanse insa daca nu este nici o graba suna, programeaza-te si ai rezolvat asa. Succes mult, mult de tot.
Nu stiu daca are vreo importanta faptul ca te cunoaste sau nu, nici pe mine nu ma cunostea, e adevarat ca eu m-am dus direct la cabinet, dar nu vad ce legatura ar avea. Pt ca daca te refuza la spital se poate trezi cu tine la cabinet si atunci ce prestanta ar mai avea el ca medic?
13 fix

Mergi la inceput