Dr. Ion Ionut

Dr. Ion Ionut | Autor: dariana

Link direct la acest mesaj

Maine merg la o consultatie la dr. Ion Ionut de la Giulesti. A mai fost cineva la el, ati avut rezultate, ce impresie v-a lasat?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dyuta spune:

buna seara, sunt dyuta din Baia Mare, abia mi-am facut si eu cont aici si mi se par interesante discutile.
Am avut o sarcina extrauterina si acum muncesc pentru bebe. N-am crezut ca trebuie sa faci tot felul de chesti ca sa ajungi sa ai ce-ti doresti.
Ma bucur ca nu sunt singura care trece prin asa cev.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia1 spune:

DAYUTA,nu trebuie sa te bucuri pt ca,sunt fete pe forum cu aceiasi prb ca si a ta.scuze ca ti-am scris asa ceva,dar poate tu nu te-ai exprimat cum trebuie."Ma bucur ca nu sunt singura care trece prin asa ceva",ce ai vrut sa spui prin asta?pa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pmihaela spune:

Trebuie sa merg si eu la el pt. laparoscopie, mi l-a recomandat o doctorita, dar nu am ajuns nici macar sa-l vad si sa ma vada, asa ca astept si eu raspuns de la alte fete. Stii cumva cam unde poate fi gasit si la ce ore? Daca ai un nr. de telefon vreau si eu, multam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FlorentinaE spune:

Poate fi gasit la maternitatea Giulesti.Mergeti la internari si il cheama.Nu are un cabinet anume acolo.
Cu ceva timp in urma posta cineva legat de acest subiect.Spunea ca ar avea cabinet particular pe linga Mallsi era un nr de telefon:0213221983.Nu am verificat.

FlorentinaE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

Eu pot acum sa va spun impresia pe care mi-a lasat-o mie, pt ca vad ca nu prea multe dintre voi stiti despre el. Ei.... mi s-a parut un doctor super ok pt ca a stat si m-a ascultat, mi-a explicat si nu s-a grabit sa ma dea pe usa afara cum faca altii; e foarte calm si vorbeste frumos.
Mi-a propus sa fac o stimulare si sa ma intorc la el la monitorizare si sa vin si cu spermograma sotului.

Sper sa nu fie iar o dezamagire....
A, si da consultatii si la un cab particular (mi-a zis mie) dar sunt facute deja programari pt o luna de acum in colo.
Mie n-a vrut sa-mi ia nimic, am inteles ca asa face in general.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Dariana e un Dr. super. Anul trecut cand ma pregateam eu de o operatie ,era si o pacienta de a lui ptr. o sarcina extra uterina pe care i-a facut-o, salvindui trompa ,prin laparoscopie,la Giulesti sunt multi medici buni si care lucreaza si fara sa le dai neaparat, isi fac meseria .Un medic f. bun e iarasi Dl.Puia, f. renumit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

Partea proasta e ca am inteles ca nu da nr de tel. Pai si atunci daca am o problema si vreau sa-l sun sa-l intreb ce fac? Trebuie sa ma duc neaparat la spital, unde il gasesc dupa cat timp? Dupa ce il cheama asistenta, sau daca e acolo cine stie cand, ca data trecuta am stat de la 12 pana la 4 la spital.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

E chiar nasol.Poate daca esti sub observatie sau altceva ,spune unde il gasesti ,nu?
Eu de cite ori mergeam la Giulesti nu vedeam nici un Dr.,eu nu stiu pe unde stau ascunsi.

Mergi la inceput