Elenalove are mare nevoie de noi!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Am mai primit ieri 15€ asa ca suma strinsa de mine e exact 200€ aproxmativ 240$. Ar mai fi pliculetul de la Ancuta06, insa ea a plecat in Ro duminica si nu stiu daca a reusit sa ajunga la posta.Eu luni o sa merg la banca sa-i pun in cont, cum au intrat, fac transferul cont-pay pal. Si maxim intr-o sapt ii trimit in contul tau pay pal.Asa ca pot rasufla usurata ca m-am incadrat in timpTe pupic alaturi de toate fetele inimoase cu drag de tinewww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58643" target="_blank">ELENALOVE prietena noastra are nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Multumesc mult dragelor.

Azi am primit 2 plicuri din CANADA

Denisam si LauraBsunteti absolut minunate si va multumesc din tot sufletul.


Nu am vorbit deocamdata cu Cristina(sora mea) ca nu a intrat de 2 zile pe net ...sper sa nu fie bebe ! ca este prea devreme...o sa anunt banuti din cont si mandate imediat ce vorbesc cu Cristina .

Multa sanatate va doresc.


Vikinga
Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Elena, dc nu e plic si de la mine scrie-mi, eu am pus la expeditor: From Denisa Tutoveanu si adresa este de mississauga..
Multa sanatate si pupici lui bebe si tie!

Denisa
26+
Emma Andreea
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Draga Denisa,
am primit plicul de la tine si te-am trecut cu nickul ca mi-am dat seama ca este de la tine .

Multumesc mult.

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Elena ma bucur, sa ii foloseasca cu placere!
Sanatate si pupicei!

Denisa
26+
Emma Andreea
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Elena, imi pare rau ca mama ta este nevoita sa treaca prin aceste greutati si ca aveti atat de mult de platit pt. sanatatea micutului vostru luptator ! Insa, ma bucur ca sunt atat de multe fete inimoase, care vor sa va ajute !
M-as fi numarat si eu printre ele, dar deocamdata nu am cum...si imi pare atat de rau, caci imi sunteti tare dragi.
Poate mea ii va fi de ajutor la mamei tale, daca se hotarasc adminii !
Multa sanatate si putere sa le rezolvati pe toate !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58864" target="_blank">Diabetul zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59034" target="_blank">Copilasi din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56032" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Gata am primit si ultimul pliculet promis de la fetele din europa, Ancuta06Te anunt imediat cum banii din banca intra in contul pay pal.Pupwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58643" target="_blank">ELENALOVE prietena noastra are nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Anina_n , iti multumesc ca imi esti alaturi.
Parerea mea este ca sunt banuti de ajuns sa isi repare mama macar din acoperis acum ca deja au venit frigurile in Romania.

Sunt fericita sa vad ca imi sunteti alaturi moral si mama va fi la fel de fericita cand va citi mesajele voastre .

Esti absolut minunata la fel ca toate aceste fete care imi sunt alaturi nu numai financiar.

VA multumesc frumos.

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

itsmeam primit plicul de la tine.

Multumesc mult.

Toate randurile voastre vor fi citite si foarte mult apreciate de mama mea si bineinteles de mine.

Sunteti MINUNATE!

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

Elena, ma bucur ca a ajuns, sanatate multa mamei tale si speram sa treaca cu bine de iarna

Mergi la inceput