Impreuna, Timisoara! (25)

Impreuna, Timisoara! (25) | Autor: mitzuka

Link direct la acest mesaj


Bine ati venit! la un nou capitol.

Noi suntem:
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=12179" target="_blank">Albi(Diana),www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=720" target="_blank">alexa00(Dana),www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=17611" target="_blank">Amutza(Amalia),www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3686" target="_blank">Ana68(Ana-Maria),www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=126" target="_blank">Anda,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=19205" target="_blank">andanii,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20176" target="_blank">AngelaPanduru,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=21083" target="_blank">angy11(Alina)www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13951" target="_blank">assa(Diana),www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=19086" target="_blank">b_bea(Bea),www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=15640" target="_blank">bulina_buclucasa(Lili),www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=14432" target="_blank">Cosmina,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20390" target="_blank">cristina_nagy,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3921" target="_blank">danitin,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=21023" target="_blank">danyella_1982,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13912" target="_blank">dedy(Felician),www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20209" target="_blank">Diana1971,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=11742" target="_blank">dia_codat(Diana),www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=12565" target="_blank">Doris-Alina,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=4953" target="_blank">Dorsilia,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9304" target="_blank">GabiRus,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16404" target="_blank">gangurici_licurici,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=14951" target="_blank">Giova(Ioana),www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13859" target="_blank">Giuliatm(Alina Iulia) ,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20797" target="_blank">ingerash,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=322" target="_blank">Ionela-Roxana,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id20946" target="_blank">Irina_Claudia,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=17044" target="_blank">Mary25(Mariana),www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=2020" target="_blank">mcrmiki,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=1288" target="_blank">Mihi,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=11103" target="_blank">Mirona,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=17590" target="_blank">mitzuka(Simina),www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20520" target="_blank">nightloser(Marius),www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13805" target="_blank">oanamc(Oana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=2035" target="_blank">psxman(Radu),www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5255" target="_blank">Silvana,www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20586" target="_blank">strunfita

Ne-au vizitat:
Aileene, Alcristina, Aldona, Alice54, Alina, bychi, blackpanterro,bvali, canda_h (Angi), cgabriela,Gianina-Alina, liliana csaki, marius,mindy, majaginn, Mi-Ka, mutti, pashosha, Sybille,sim1, Toria, Viorela Hoff, Zoe

Cap. anterioare:
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58008" target="_blank">(24),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57754&whichpage=1" target="_blank">(23),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57424&whichpage=1" target="_blank">(22),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57075&whichpage=1" target="_blank">(21),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56769&whichpage=1" target="_blank">(20),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56358&whichpage=1" target="_blank">(19),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55987&whichpage=1" target="_blank">(18),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55525&whichpage=1" target="_blank">(17),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54905&whichpage=1" target="_blank">(16),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54528&whichpage=1" target="_blank">(15),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53825&whichpage=1" target="_blank">(14),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53291&whichpage=1" target="_blank">(13),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52780&whichpage=1" target="_blank">(12),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52425&whichpage=1" target="_blank">(11),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52142&whichpage=1" target="_blank">(10),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51936&whichpage=1" target="_blank">(9),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51743&whichpage=1" target="_blank">(8),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51325&whichpage=1" target="_blank">(7),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51077&whichpage=1" target="_blank">(6),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50514&whichpage=1" target="_blank">(5),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49663&whichpage=1" target="_blank">(4),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48927&whichpage=1" target="_blank">(3),
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47912&whichpage=1" target="_blank">(2),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43779" target="_blank">(1),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=23847" target="_blank">(Ideea)

Sarbatoritii lunii sunt:
Dani sotul Mironei (3.9.1975, Fecioara)
Zoe (7.9.1977, Fecioara),
Octavian nepotul lui Mihi (10.09.1999,
Fecioara),
Angi 11(Alina) (11.9, Fecioara),
diana1971 (12.9.1971, Fecioara),
Doris-Alina (13.9.1973, Fecioara),
fiica Alinei (Angy11) (18.9, Fecioara),
Calin sotul Gabrielei (22.9.1974,
Fecioara)
Amalia (Amutza)(25.9.1980, Balanta)
Codruta, fiica lui Lili(Bulina buclucasa)(25.09.2005)
Edi fiul Andei(26.9.2002 , Balanta)

Poze cu noi:
(1),(2),(3),(4),(5),(6),(7),(8),(9)




Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:





LA MUTI ANI, AMALIA !!!









BINE AI VENIT, CODRUTA !!!



LILI, DIN TOATA INIMA, FELICITARI !!!









Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:

Simina, vezi ca pan'la urma ai ajuns sa deschizi capitol?

Diana, cum a iesit praji?

Doris, chiar ca Ines a ta e totala M-am tavalit de ras la faza cu lupul

Ana, bine-mi pare ca ai aparut cu veshti Sa inteleg ca de maine vine tanti bona? Neaparat sa intri maine seara sa ne zici cum o fo, ok?

danitin, sper sa-ti priasca zilele ramase din concediu si sa te intorci cu fortze noi !

ingerash, cred ca eu is cel mai apropiata de tine, ca varsta Amintirile legate de BAC imi sunt inca proaspete in minte (memoria asta ma uimeste uneori: cand ma lasa di tăt , cand zbarnaie ). Din ce materii dai BAC-ul? Si catre ce faculta vrei sa te indrepti? De fapt.. (...ca veni vorba de memorie: nush dac'ai zis sau nu.. ) la ce liceu esti ?

Miro, maine neaparat sa ne pove cum a fost la Otelu si daca te-ai distrat la nunta ..sper ca n-a fost frig.. Si sa pui pozeeee !

andanii, cum mai e pe la tine pe-acasa? Gata treburili? Cand mai stam la taclale?



Fetelor eu azi n-am fost prea activa, pt ca mi-am facut ordine prin camera si am inceput sa pun de-o parte unele chestii pe care o sa le iau cu mine... Iar spre seara am iesit cu o prietena care pleaca si ea la Cluj... N-am stat mult, doar vreo 2 ore si ceva, dar cand am ajuns acasa am vazut ca mamei ii era rau facuse o criza de fiere si se simtea f aiurea...nici nu se tinea bine pe picioare I-am facut nishte ceaiuri si sper sa-i mai treaca si sa poata adormi... are si frisoane...
Am inceput sa ma simt aiurea ca plec la Timisoara... nush... de ceva timp n-a mai avut pb de sanatate (sau cel putin manifestari ale lor...) si intr-un fel stateam linistita ca e ok... dar acum tot o sa-mi fac griji ca daca se mai intampla si dupa ce plec eu.. ? Pe langa disconfortul fizic, o sa fie si cel moral, ca ii "singura", adika fara mine...



Sa inteleg ca toate buhele au disparut?
Iar bantui singura?





hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana1971 spune:

albi - praji a iesit calda !si s-a topit ...instantaneu.

fetele.... dormiti? eu nu !

diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:


Io inca nu dorm

...de fapt stii






hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:


ingerash, ti-am trimis PM





hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!

LA MULTI ANI, EDI !!!



Puiule, sa cresti mare sa fii sanatos si cuminte!

Anda, sa-ti traiasca minunea de baiat, si sa va lumineze viata...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Buna dimineata,

Mai, da' scrieti nu gluma!!! Tre' sa-mi bag si eu Internet acasa ca vad ca sunt in urma rau...

Mai intai amutza LA MULTI ANI !!! Sotul meu lucreaza la Solectron asa ca hai sa ne cunoastem mai bine...

Bun venit micutei Codruta, refacere rapida lui Lili sa sa ne auzim cu bine pe forum.

LA MULTI ANI EDI!!! sa aduci multa bucurie parintilor tai!

Alina (angy11) imi pare rau pt Angy , Doamne ajuta sa-i treaca repede, deja cred ca e mai bine ,nu? Azi am dus-o si eu pe Ioana la gradi ca a lipsit 2 zile. Ne mai auzim pe mail, nu?

Diana Ioana e mai bine , mergem inainte nu ne lasam noi.
Ce face bebe buclucas? Mai sa stii ca nu e o regula daca ai burat mica sa fie si bebe mic...poate nu ai foarte mult lichid. Sanatos sa fie si apoi bucura-te ca nu ai atata sa dai jos. Cum v-ati petrecut week-endul?

andanii ai un super flacau sa-ti traiasca! Imi pare rau de peripetiile cu otitele, noi de 3 ani ne tratam la aceeasi doctorita care are si specializare in pediatrie si chiar e foarte OK.

Spun si eu prezent sambata la 17, atunci vin si eu cu Ioana si mai ramanem dupa eventual fara ea.

Va pup si raman prin preajma


POZE

Irina + ingerasul Ioana
(3 ani si 10 luni)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa00 spune:

Salutrai!
In primul rand La multi ani si multa sanatate pentru Amalia si Edi.
Ziceti ca bulina noastra a nascut?Felicitari si multa sanatate
!
Irina ,Miro cuma afost la nunta? Asteptam povesti de la ambele nunti!


Eu is franta!Pana imi intru din nou in ritm cu al mic acasa mai dureaza un pic.A descoperit week-endul asta desenele animate!Asa ca acum e fascinat!!

Hai ca intru mai tarziu.Ma duc sa beau cafeaua sa ma trezesc.
Numai bine,
Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Irina, am vazut-o pe Ioana la Galeria fotomodelelor...Bravo!
Mai, mai...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Doris bine ca mi-ai spus ca eu nu stiu nimic...asta e o surpriza de la Felician...of , draga lu' mama de papusica!!
Apropos, am citit poznele lu' Ines. Mai daca tot vrea puiul mic sa se impartaseasca, haideti odata la biserica studentilor ca parintele impartaseste in fiecare duminica si sarbatoare copiii, sa vezi ce atmosfera faina!!

Dana (alexa00) a fost super select localul , la nunta am dansat de mi-au sarit papucii..hihi am dansat la sarbe printre mese, erau din Severin ei si ne-am distrat de numa' . Asa de bine ne-a prins ... in 8 oct am alta nunta asa ca sunt pusa pe veselie , nu stiu ce-i cu mine.

Asteptam impresii si de la Miro

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(3 ani si 10 luni)




Mergi la inceput