Impreuna, Timisoara! (18)

Impreuna, Timisoara! (18) | Autor: Mirona

Link direct la acest mesaj


Bine ati venit! la un nou capitol.

Noi suntem:
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=12179" target="_blank">Albi(Diana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=720" target="_blank">alexa00(Dana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=17611" target="_blank">Amutza (Amalia), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3686" target="_blank">Ana68 (Ana-Maria), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=126" target="_blank">Anda, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=19205" target="_blank">andanii, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=21083" target="_blank">angy11, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13951" target="_blank">assa(Diana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=19086" target="_blank">b_bea(Bea), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=15640" target="_blank">bulina_buclucasa (Lili), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=14432" target="_blank">Cosmina, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3921" target="_blank">danitin, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13912" target="_blank">dedy (Felician), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20209" target="_blank">Diana1971, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=12565" target="_blank">Doris-Alina, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=4953" target="_blank">Dorsilia, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9304" target="_blank">Gabi Rus, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16404" target="_blank">gangurici_licurici, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=14951" target="_blank">Giova (Ioana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13859" target="_blank">Giuliatm (Alina Iulia) , www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=322" target="_blank">Ionela-Roxana, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20946" target="_blank">Irina_Claudia, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=17044" target="_blank">Mary25 (Mariana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=2020" target="_blank">mcrmiki, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=1288" target="_blank">Mihi, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=11103" target="_blank">Mirona, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=17590" target="_blank">mitzuka (Simina), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20520" target="_blank">nightloser (Marius), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13805" target="_blank">oanamc (Oana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5255" target="_blank">Silvana, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20586" target="_blank">strunfita, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16761" target="_blank">Zoe

Ne-au vizitat:
Aileene, Alcristina, Aldona, Alice54, Alina, Angela Panduru, blackpanterro, bvali, cgabriela, dia_codat, Gianina-Alina, marius, mindy, majaginn, Mi-Ka, mutti, pashosha, Sybille, sim1, Toria, Viorela Hoff

Cap. anterioare:
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55525&whichpage=1" target="_blank">(17), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54905&whichpage=1" target="_blank">(16),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54528&whichpage=1" target="_blank">(15), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53825&whichpage=1" target="_blank">(14), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53291&whichpage=1" target="_blank">(13), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52780&whichpage=1" target="_blank">(12), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52425&whichpage=1" target="_blank">(11), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52142&whichpage=1" target="_blank">(10), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51936&whichpage=1" target="_blank">(9), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51743&whichpage=1" target="_blank">(8), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51325&whichpage=1" target="_blank">(7), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51077&whichpage=1" target="_blank">(6), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50514&whichpage=1" target="_blank">(5), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49663&whichpage=1" target="_blank">(4), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48927&whichpage=1" target="_blank">(3), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47912&whichpage=1" target="_blank">(2), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43779" target="_blank">(1), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=23847" target="_blank">(Ideea)

Sarbatoritii lunii sunt:
Lucas Mihael fiul Gabrielei (07.08.2005, Leu)
Mary25 (Mariana)(16.8.1979, Leu)

Poze cu noi:
(1), (2), (3), (4), (5), (6), (7), (8)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa00 spune:

Salutari fetelor!
In sfarsit am scapat de crampe!!!!
Miro , Irina e buna ideea sa ne intalnim la florarie si sa plecam impreuna.
Doris Alte terase pe care le stiu eu:
Best(avantaj -in caz de ploaie ca terasa e deschisa si acoperita:deci am putea fuma!;dezavantaj-nu e papa!),
Retro in Complex(daca ploua intram inauntru iar daca nu ploua stam pe terasa).Avantaj: papa acceptabila.
Cora :tot asa daca ploua inuntru, daca nu afara.Avantaj ca se si poate manca o pizza
Giova ma bucur ca burtica e OK.Pai saracul Clau dupa cate a auzit despre nasteri la ultima intalnire...cred si eu ca nu are chef sa asiste !

Numai bine va doresc,
Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dedy spune:

Stimate doamne,
Ma scuzati ca ma bag si eu dar am vazut propunerile voastre pentru locul de intalnire si vreau sa va spun ca "Best"-ul nu mai este ... o sa fie sediu de banca in spatiul respectiv....

Va urez distractie placuta !!!



dedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Dragelor, spionul dedy este my lovely husband, care are mai multa vechime prin zona.

Chiar nu stiti vreun bazin de inot pentru copii unde sa o pot duce la
balaceala pe Ioana mea?


Va pup si ne vedem maine

Irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

DA !!!Doris. La CORA.
Vezi daca poti aranja ceva. Maine ... tre sa facem rezervarea deja ,nu?
dedy bine ai venit la noi pe topic ... chiar ma intrebam cand ai sa apari? Te-am trecut si in listutza noastra. Sper sa mai scrii pe aici.
Irina eu stiu de bazinul din Dacia ... il stii? Chiar am fost sa-l vad si e destul de acceptabil. 600.000 lei pe 10 ore pentru adulti ... pentru copii nu m-am interesat.

Miro
My ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Unde este Cora?

poze
gio si bb 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Mersi de raspuns Bea.
ne pregatim sa plecam acasa. Doamne ce ploua!!!
pupici, pe maine.

poze
gio si bb 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Fetelor,exact cum am anticipat io in mintea mea....ati trecut la capitol nou.....mey,mey,mey.....
Vreti la Cora?Nu zic nu,e dragut....Noi am fost acolo 5 adulti,Luana,Alex si nepotu' meu de 1 an si 2 luni si ne-am simtit minunat pe terasa,a si ploua si nu ne-a atins nici un picut ploaia....E fain!ce lasa de dorit la pizzaria Cora:servirea,pentru ca au o singura ospatarita in interior si una singura pe terasa....Apoi Pizza e cam...subtire si cam nefacuta...E gustoasa,nu zic nu!
Ioana,Cora e pe strada pe care iesi din Pta Operei pe langa Kenvelo,treci pe langa hotel Timisoara,traversezi o strada,treci de clinica de dermatologie,traversezi linia de tramvai,pe dreapta este biserica evreiasca si imediat e pizzaria Cora.Ai vizualizat?
Dedy,bun venit!
Irina,bine ca a venit si sotul tau ca sa facem barbati la patrat....
Hai ca o sa ne vedem vineri la 20....
Va pup pe toate!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nightloser spune:

Buna seara Timisoara!

Ma tot gindeam cite dintre voi spuneti adevarul acasa cind plecati la intilniri , sami dati si mie niste scuze pt intirzierile mari . Apropo de ce nu mergeti la Casa cu flori pe Alba Iulia. E un local super, intim, bla, bla si va puteti auzi numai voi intre voi (e cu separeuri).

Va las acu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa00 spune:

Salutari,

si San Marzano merge(daca e vorba de cel de pe Cetatii).Dar eu am o rugaminte :pe terasa ca inauntru ma dispera pestii aia!!!!!!Am impresia ca tot in gura mea se uita cand mananc......

O seara faine,
Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Sara buna, Timisoara!

Am sosit si eu de la salon si va urez bun venit la capitolul 18.
Va reamintesc tuturor, ca se organizeaza o FENOMENTALA INTALNEALA, cu fete noi, plus cele veterane,

VINERI, ORA 20, IN PIATA UNIRII, LA FANTANA.
De acolo, vom pleca unde vedem cu ochii...important este sa ne intalnim...
Daca doriti la Cora eu pot suna si in aceasta seara sa incerc sa fac o rezervare pe terasa.
Pe ordinea de zi, avem:
- barfe la greu
- umor cu tona
- sa radem de ce-ai mai patit....
- ce perle noi mai scot pruncii...
- din capitolul Soti fenomenali...
- tinere si nelinistite...
- priveste nasterea cu umor...
- organizarea urmatoarei intalniri, care va fi cea mai tare din lume:

PETRECEREA MAMICILOR IN PIJAMALE....

Se cauta locatie la domiciliul uneia dintre noi, care are spatiu, dar mai ales care doreste sa gazduiasca o petrecere minunata cu surprize!

Silvana, stai linistita, ca eu si cu Miro, oricum te sunam.
Cine o anunta pe Giulia?
O suni tu, Miro?
Dedy, bun venit la/printre noi!
Te rugam nu ne mai zi Stimate doamne, ca suntem destul la servici, aici suntem acasa, in marea familie de prieteni, in care va includem si pe voi.
Daca am omis pe cineva de pe listuta, va rog anuntati-ma! neuronii mei sunt la sorcovit, ca mai e putin pana la Craciun si invata greu versurile...

Lista reactualizata:
1. MIRO - prezenta
2. DORIS - prezenta
3. MITZUCA - absenta
4. ALEXA - prezenta
5. GIOVA - prezenta
6. VALI(nasa Doris)- prezenta
7. BEA - absenta
8. LICURICI- absenta
9. DANITIN - prezenta
10.MIHI - prezenta
11.AMUTZA- absenta
12.IRINA-CLAUDIA - prezenta
13.DANITIN - prezenta
14.SILVANA - prezenta
15.ANA - prezenta
16.GIULIA - prezenta



DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput