Endometru,ovulatie,temperaturi,monitorizari 51

Endometru,ovulatie,temperaturi,monitorizari 51 | Autor: Mishulina

Link direct la acest mesaj

Bun venit la capitol nou si sa fie cu noroc!

Va astept cu vesti bune si la cat mai multe !!!
Gravidutele lunii August 2005 sunt:
Catrinel 17 - Cap.49
Ionica - Cap.50

Sa fie intr-un ceas bun!

Urmam cat de curand noi,Aspirantele de la "Endometru"....


Aveti aici www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54757" target="_blank">Endometru,ovulatie,temperaturi ,monitorizari 50



Ina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Dragele mele dragi si mie mi-a fost dor de voi,ii multumesc lui Dumnezeu ca va am pe voi si minunata mea familie care m-ati scos de ciuf din butoi...Da,recunosc ca am avut un moment de "ratacire" printre doagele "mnealui" dar mi-e destul de greu asa pe margine ,fara vesti,fara activitate,fara sperante (cel putin luna asta si urmatoarea)... Asa ca graficul meu a inregistrat un pic negativ la cap "Moral" dar si-a revenit...
Catty,Aura,vrem vesti bune sa va trec "in fatza" ,la inceput de capitol...Ei,ce ziceti?
Cristina,toate vrem softul promis,sper ca nu ne-ai uitat,nu?
Ingerasule,a inceput capitolul tau,nu ai uitat nu ? Lista de te asteapta!
Catrinel,va pe amandoi,sper ca sunteti bine!
Oana M bine ai revenit de la Londra teafara si nevatamata!
Motzule,chiar ca nu stiu ce sa zic de hormonii astia ai tai,mare surpriza ti-au facut.... Te si sper ca in rest esti bine....
Iepuuuu gata,am vazut si eu soarele azi,ca acolo in fundul butoiului tare bezna mai era! Sper sa treaca ciclurile astea dureroase,si eu ma astept la asa ceva luna asta!
Mihaela mi-a placut poezioara la nebunie (ca de obicei dealfel),chiar imi era dor de versuri!
Ionica,esti o draguta dar vorbeste mai incetuc (cu bomba) ca zilele astea lumea e cu ochii pe teroristi... Cu jacuzzi mai amanam un pic,ca eu astept rushii,Ok?
Lumit sunt aici cu voi,nu ma simt bine in alta parte....
Andicutz, am aparut! Paacat ca nu pot vedea si eu documentarul la 4 ca ies abia la 5!
Va pupic pe toate inca o data si va multumesc ca mai sunteti inca cu mine!

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auricass spune:

Fetele mele in primul rand va pup pe toate ca ma sustineti si va promit ca daca pana deseara nu imi bat rusii la usa, maine dimineata fac testul...sa vedem ce se vede. Acum nici nu pot sa ma gandesc la nimic. Sunt emotionata dar imi este o frica de mor sa fie negativ si sa cad in butoi!!! Pupicuri la fete frumoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auricass spune:

Fetele mele in primul rand va pup pe toate ca ma sustineti si va promit ca daca pana deseara nu imi bat rusii la usa, maine dimineata fac testul...sa vedem ce se vede. Acum nici nu pot sa ma gandesc la nimic. Sunt emotionata dar imi este o frica de mor sa fie negativ si sa cad in butoi!!! Pupicuri la fete frumoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auricass spune:

MAi fetelor ce se intampla cu Dc-ul ca a luat-o razna de tot:0 Inca mai apare sus si in bara Still hacked by....chiar nu se poate face nimic???Voi ce credeti cum scapam de gandacul asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NADYA spune:

Iepuras coconas, am incercat si eu fertililyfriend .com, deci m-am inregistrat dar numai primesc e-mailul pt. confirmarea paswordului. Nu stiu de ce?
Cristina, merci frumos si abia astept sa vad despre soft vorbesti.

Nadia M. Sayeh
Daca sint trandafiri, v-or inflorii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NADYA spune:

IUHUUUUUUUU sint "sugar-ce suge?:)"
Merci fffffff frumos pentru cine a facut-o

Nadia M. Sayeh
Daca sint trandafiri, v-or inflorii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Fetelor, mai stiti ceva de Catalina? Nu de Utocatalina, ca stiu ca e la mare.
Ati vazut cu ce denumiri ne cadoriseste hackerul asta? Mama lui

Laura 8+
Puiutul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Nu se poate!!! Ce magar hakeru' asta! Dupa ce ca ne scoate din sarite se mai joaca si cu nervii nostrii (sau invers!)!!! Si mai ziceau Admini-ii ca pe noi,ca utilizatori nu ne va afecta!!! Pai cum sa nu ma afecteze ce scrie in dreptul meu? (la alte fete chiar mai rau!!!)
Chiar nu se poate face nimic?
Pleaca mai si lasa-ne in pace!

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_20 spune:

neata la amiaza, fetele!!!
de abia acum am reusit sa intru pe net, sunt inca la serv
si cu ochii in dungi de cita treaba a fost azi pe aici.
dar n-am uitat de voi, asa ca am intrat doar sa va pup si sa va dau ce v-am promis, programelul...
dar nu stiu cum sa-l atasez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Laura Catalina e binisor (atat cat se poate),fizic ca psihic mi-e teama sa ma gandesc ce-o fi in sufletelul ei...A inceput serviciul si incearca sa uite prin ce a trecut,de aceea prefera sa stea deocamdata "in umbra" cu forumul...Noi,ca prietene o intelegem si ii respectam dorinta chiar daca ne e dor de ea,OK?

Ina

Mergi la inceput