Pestisori, pestisori...(14)

Pestisori, pestisori...(14) | Autor: Emilly

Link direct la acest mesaj


Continuare la Pestisori, pestisori... www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=30055" target="_blank">1 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31725" target="_blank"> 2 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34490&whichpage=1" target="_blank"> 3 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36332&whichpage=1" target="_blank"> 4 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37837&whichpage=1" target="_blank">5 www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=42880&whichpage=10" target="_blank">6 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40742" target="_blank">7 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44396" target="_blank">8 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45508" target="_blank">9 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47971&whichpage=1" target="_blank">10 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50276&whichpage=10" target="_blank">11 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51439&whichpage=1" target="_blank">12 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53078&whichpage=10" target="_blank">13


Lista pestoaicelor ce inoata in apele


19 februarie - danamunti cu Eric Gabriel web
20 februarie - Anacami cu Sebastian Alexandru web
23 februarie - crig72 cu Mariuca
24 februarie - Yasmine cu Andreas si Yasmin www.rhp.ro/Andreasn/" target="_blank">web
26 februarie - Sigrid26
27 februarie - danyce cu Alma
27 februarie - liris
27 februarie- Dora cuAmi
28 februarie - Rodica cu Andrei si Mihai web
28 februarie - Clauditza
28 februarie - Laureta cu Inisa web

28 februarie - daniela daneza

1 martie - Crismir cu Robert-Cristian web
2 martie - fulguletz cu David web
3 martie - puiuDana
4 martie - Papadie cu Catrina
4 martie - Vanessa cu Andutu si Catalin web
4 martie - Felis cu Mihai Pozele mele!
4 martie - clauditzadennis
5 martie - i_carmen
5 martie - alinkav cu Alex web
5 martie - pufymic cu Alesio
6 martie - Sasuke
7 martie - Leta cu
7 martie - Allice2004 cu Andrei Florin
8 martie - mirelam cu Andrei
8 martie - Rayuela cu Amelia web
8 martie - Emilly cu Ilinca
8 martie - Alina
8 martie - lilly
8 martie - mirela dan
10 martie - ange
10 martie - naomi ioana cu Naomi
10 martie - amik cu Alexandra
12 martie - Anca oltean
12 martie - Salisa

13 martie - oanaralu cu Bianca Maria www.babiesonline.com/babies/b/biancamaria/" target="_blank">web
14 martie - simi
14 martie - Elly cu Daria
16 martie - Nally cu Sebastian
16 martie - Ioana Co cu Darius
16 martie - elyanne cu Elena web
16 martie - orhidee cu Diana
16 martie - dia_codat cu Caroline si Stephanie
16 martie - Adrienne_12
17 martie - Denisam
18 martie - Scarmanus
18 martie - Denii mic
18 martie - Nexus cu Arthur
20 martie - Maruta

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Buna pestisori,

Mirela mercic de intrebare. Franceza merge bine iar pina la job mai e putintel dar savurez din plin momentele astea...BOIERIE pe mine...fata la gradi, eu la scoala, cind vin am vreo 2 ore timp de mine sau de gatit, e raiul pe pamint!!!!simt ca respir!!!cum vine gazuta, vine taifunul si sa ma vezi ce intru in priza, sanatoasa sa fie sa putem sa le facem pe toate.Cu fratiorul noi mai asteptam putintel, chiar un an si ceva dar apoi mai vrea 2 copilasi, mereu am visat la o familie numeroasa si o casa mare...

Denisa cum bine spuneai, acum e momentul sa te odihensti, sa maninci de toate, sa te plimbi sa faci ce ai chef, apoi nu-ti mai apartii.

pupici si nani bun!!


Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Buna pestisori!
EMILLY,super fain ca gaza s-a acomodat la gradinita...si tie bafta in continuare
ELIANA, pt fetite!
DENISA,odihna cat mai multa si petreceri cat mai dese,ca dupa ce vine bebe s-au cam terminat,!

Nimic nou la noi...noaptea trecuta chiar a dormit mai bine Robert...deci si eu,...am o pritena din Canada ,care sta 1 luna in Brasov,si azi mergem la un club cu fostii colegi de generala,abia astept...sa ne mai depanam amintiri.

Va pupic pe aripioare!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Mirela ma bucur ca ai dormit mai bine si sa va disaarti diseara-si eu ies cu 2 mamici diseara aici la noi la un iced capucino, si la o barfa mica
EMILLY,super bine ca gaza s-a acomodat la gradinita si numai bine!
pupicei si la celelalte fete-as dormi azi incontinuu, e si de la vreme, cald si humid dar fara soare..

Denisa
16+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna, buna!
Iata ca am ajuns si la capitolul 14...la cat mai multe!
Vad ca sunteti cam moi, asa , de la varav . de la caldura...
Maruta in concediu, cine stie pe unde ii umbla piciorusele sau pe unde o poarta sageata ei rosie...dar se va intoarce ea cu povestiri si poze!
Mirela, distractie plakuta diseara la depanat amintiri...Somn usor atunci cand te va lasa Robert!
Elly, tu ce mai faci: parc, gaza ta Elena ce nazbatii face?
Emilly, esti boieroaica, Ilinca la gradi, tu la scoala, faina viata!Spor in toate!
DENISAM, TU AI GRIJA DE BEBE SI INCEARCA SA TE ODIHNESTI.Cred ca e ceva si in atmosfera de afara, chiar daca tu akolo , peste ocean , eu aici in Ro, sa stii ca si mie imi e cam somn....dar vine ea noaptea sa dormim...Petrecere faina la intalnirea cu mamicile...
Va sarut pe toate si sa auzim numai de bine!
Dar NALLY, unde-i ?


Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

eu va pup si aduc si eu subiectul la active. noi suntem bine fara nimic spectaculos. asteptam sa plecam iar la mare

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Vad ca merge forumul cat de cat... Mi-a cam lipsit ce-i drept... dependenta asta...
Am intrat sa vad ce mai faceti si sa va salut. de la noi! Sper ca sunteti bine


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Salutare pestisori!
Nu am noutati a va relata, dar am intrat sa vad ce se mai intampla, vad ca mai nimik.Va pregatiti de mare , de vacanta...Abia aspept wk-endul urmator cand voi merge dinou la mare..Concediu nu stiu exact cand , sf. lui august sau septembrie , la inceput.Nu am stabilit destinatia: Grecia , Spania sau Romania...
Pupici!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Buna pestisori!
Fetelor eu se pare ca racesc,nu prea am chef de scris,si mor de nervi ca nu vreau sa ia si asta mic....
Eu plec in vacanta la inceputul lui septembrie in Grecia,abia astept!
multi,si weekend placut tuturor!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

Pestisori va urez weekend placut. Aici e o caldura infernala iar eu am de invatat caci vreau sa-mi iau un atestat microsoft sa-mi caut alt job... Va pup.cruise:http://pg.photos.yahoo.com/ph/adrienne12us/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Adrienne bafta cu examenul si Crismir ai grija cu raceala si concediu placut!

Denisa
16+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput