Doctorul Horhoianu

Doctorul Horhoianu | Autor: diciu

Link direct la acest mesaj

A auzit cineva de doctorul Horhoianu de la Municipal...mi l-a recomandat cineva cum ca ar fi cel mai bun in fertilitate...eu am fost la el la un cabinet particular...mi s-a parut ca stie ce trebuie facut....insa mai multe de el nu stiu...FIV o fi facut?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns musete spune:

Diciu, am fost si eu la dr. Horhoianu , la recomandarea unor prieteni buni de familie. Sincer, a doua oara nu am mai calcat pe la el. Mi s-a parut destul de invechit ca si conceptii, si, desi,
la vremea aceea aveam un dosar plin cu toate investigatiile posibile,n-a vrut sa le analizeze sub nici o forma, impunandu-mi foarte transant sa le refeac. Am crezut ca innebunesc, iar bani, timp, dureri fizice, etc. Nu mai puteam relua acest calvar. Asa ca, am decis sa nu-l mai contactez. Atat.
Pupici, Musete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Mercicel Musete..mda...e posibil sa fie mai "invechit"..doamna ce mi l-a recomandat..il stie de 20 de ani..
Nu stiu ce sa zic...si la care alt doctor sa apelez...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musete spune:

La moda, sunt Dr. Tutunaru, dr. Moisa, dr. Mihalache,. Dr. Protopopescu, despre toti poti gasi informatii utile aici pe site. ramane doar sa te hotarasti. Succes!
Pupici, Musete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Tutunaru de la Elias reclama, Moisa de la Giulesti..vezi la pacientele doctoritei Moisa si la subiectul cu pacientele de la CFR, alti doctori buni..succes!

Sa nu depunem armele si vom reusi!
Cafeluta draguta

13+
Simburica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Thanks!
E tare greu sa ai incredere intr-un doctor in ziua de azi...
Sa auzim numai de bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Vezi pe reclama ce parere iti faci ( de la intrebari )despre Tutunaru de la Elias!

Sa nu depunem armele si vom reusi!
Cafeluta draguta

13+
Simburica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

ma uit acuma..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TĂNASE spune:

BUNA FELELOR SUNT MEMBRU NOU SI SPER SA FIU DE AJUTOR.
EU AM FACUT LAPARASCOPIE ACUM 3 SAPTAMANI LA CFR2 CU DR. NAYEL,UN MEDIC FOARTE BUN, ARE SI CABINET PARTICULAR, CITESTE SI LA PACIENTELE DR. NAYEL CFR.2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Thanks Tanase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musete spune:

Draga Diciu, m-am interesat . cica, horhoianu nu face FIV. Nu stiu, in schimb ce ti-a spus el. s-ar putea sa colaboreze cu alt medic , si totusi sa faca si aceasta procedura.
Pupici, Musete

Mergi la inceput