Costumatie serbare gradinita!

Costumatie serbare gradinita! | Autor: bibavis

Link direct la acest mesaj

Bine v-am gasit!
Sunt utiliator nou al acestui forum si este posibil ca subiectul meu, care se vrea nou, sa nu fie chiar asa de necunoscut in discutiile de pana acum.
Fetitza mea de 5 ani si jumatate, are pe data de 15 iunie 2005, serbare la gradinita. Bineinteles ca au pregatit un programel costumat si tocmai de aici vine problema...Costumatia fiicei mele, este de vulpitza si oricat am cautat pe net o adresa de unde sa pot cumpara/inchiria un astfel de costum, n'am obtinut nici un rezultat!

Ma poate ajuta cineva cu o idee cum sa rezolv aceasta problema? sau, stie cineva in Bucuresti un astfel de magazin care sa comercializeze costumatii haioase pentru copii?

Va multumesc mult! Sa nu va mire intrebarea mea, din pacate sunt o mamica foarte ocupata cu serviciul si nu am cand sa'i croiesc singura fiicei mele acest costum!


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisu_miau spune:

cred ca vine cam tarziu raspunsul daca serbarea este pe 15 mai, dar eu am vaut in zona Bucur-Mosilor un magaqzinas care se numeste Carnaval si exact costumatii pt copii comercializeaza.
Pupici si succes!

Pisu_Miau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibavis spune:

quote:
Originally posted by pisu_miau

cred ca vine cam tarziu raspunsul daca serbarea este pe 15 mai, dar eu am vaut in zona Bucur-Mosilor un magaqzinas care se numeste Carnaval si exact costumatii pt copii comercializeaza.
Pupici si succes!

Pisu_Miau


Multumesc mult de tot! Serbarea este pe 15.06.2005 si as mai avea cateva zile; o sa incerc si acolo si sper sa gasesc. Daca nu, probabil voi improviza ceva sambata!
Multumesc inca odata si sunt foarte bucuroasa ca am gasit acest forum!
O seara frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_miau spune:

cum ai rezolvat cu serbarea?

Pisu_Miau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciquita spune:

Poti incerca si www.fabricademagie.ro.

Mergi la inceput