stii ca esti dependent/a de Desprecopii cand ...

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Cand trebuie sa fii deja ACOLO si esti inca AICI pe net, clicarind de zor sa explici poporului ca boala asta leac n-are si ca esti si tu dependent de DC si nu poti sa explici de ce... si ce daca !



Singur, DARAEL
Ratacitor prin Lume
http://www.geocities.com/dara2el/

“A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Cand ai trait laif pe chat doo nasteri online.11.12.2002.
Nasterea lui Bogdanel(Karina) si Ioana( Lara).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Davidutza spune:

BUNA,

Eu sunt dependenta DC de vreo 2 ani de cind am ramas insarcinata,dar la acea vreme doar va citeam cind inca eram la servici.Timp de un an de zile cat am stat acasa imi doream cu disperare sa pot intra sa va citesc iar cind m-am intors la servici am fost cu adevarat fericita sa va regasesc.

La mine dependenta inseamna:in fiecare dimineata cum ajung la servici deschid pagina DC,fiecare minut liber inseamna un ochi aruncat pe subiectele noi,iar in pauze reusesc sa postez si mesaje.Seara dupa 18 cind termin serviciul chiar mai ramin peste program sa va citesc.


Mariana si David(11.10.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Cind in loc sa lucrez stau pe dc "doar un minut", orele trec fara mila si ma trezesc ca-i aproape miezul noptii si ca nu am miscat hirtiile de la locul lor si ma jur ca de miine nu ma mai conectez la net, apoi dimineata ma trezesc cu okii cirpiti de somn citind subiectele active...

Carmen,Ilinca&Ionut
http://photos.yahoo.com/m_costin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

NU mai caut altceva pe net, de fiecare data cand edschid o pagina de net, este cea a DC si cateodata mailul.


Ramonika si pisica
O MINUNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pusi spune:

Eu,
va citesc de mult, dar va scriu de putin timp...si, indraznesc sa spun ca intr-adevar ati "semanat" dependenta in randurile noatre...sunteti terapie si balsam pt. sufletele noastre, sunteti lacrimi si zambete, sunteti speranta si curaj, sunteti intrebari si raspunsuri...si asta, toti impreuna!
Sunteti ca o primavara, cand natura renaste, cand florile infloresc, cand soarele reapare pe cer, mai cald ca niciodata...Sunteti dimineti dupa nopti lungi si negre, sunteti odihna dupa oboseala, sunteti MINUNATI!!!

Sunteti a doua mea familie, cu care ma consult, de la care cer sfaturi, de la care primesc idei, cu care imi petrec dimineti si seri, sambete si duminici!

Va multumesc ca existati!!! la cat mai multi ani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Vorba cuiva de mai sus...sunt la munca si fiecare minut liber e un prilej sa dau o raita pe forum!

--------------------

Andra
Nunta noastra Noi
Ziua Andreei
Intre romani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:


Creeaza dependenta, nu gluma.
De fumat m-am lasat, da' de DC nici gand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

pana acum, credeam ca de cafea sunt dependenta
dar..
se pare ca m-am inselat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns firutza spune:


Eram cooontra calculatorului ,de internet ce sa mai zic???
si acum,de cand cu bb.nu ma mai ridic de pe scaun,mi-ar tb.un fotolliu
!!!asa ca n-am sa mai spun :eu,niciodata....e o pierdere de timp! O fi dar e asa de placut!!!
pe curand![

Mergi la inceput