Teo divorteaza?

Teo divorteaza? | Autor: ellej

Link direct la acest mesaj

http://www.cancan.ro/showbiz/showbiz-intern/prima-declaratie-a-lui-constantin-iosef-despre-divortul-de-teo-trandafir-da-ne-am-despartit-de-pe-8-decembrie.html

La asta nu ma asteptam. Asa de repede s-a stricat caruta? Parca ar fi doi pusti, nu ditamai oamenii cu tampla sura.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

nu imi vine sa cred...deunazi am vazut-o pe acasatv la doamne de poveste si parea atat de fericita si implinita...nu cred ca era vechi reportajul...
imi pare rau pentru ea...


"Un om are dreptul sa se uite in jos la altul, doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice."

Compasiunea fata de animale e intim legata cu bunatatea caracterului si se poate afirma cu siguranta ca cel crud fata de animale nu poate fi un om bun. (Arthur Schopenhauer)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anuscha2009 spune:

De ce divorteaza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns totosika spune:

O asteptam pe Teo in seara asta la Cancan tv la Acasa sa ne spuna....Oricum,imi pare rau ,ma bucuram ca in sfarsit si-a gasit perechea.....dupa cate a patimit saracuta....




"Cand pui raul in fata nu mai poti fi luat prin surprindere de el"(G.Liiceanu - "Usa interzisa")

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Cum stiu parintii mereu ce-i mai bine pentru copilul lor..tin minte ca acum ceva timp tatal ei era de parere ca e cam prea repede nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

fiecare relatie cu viata ei.
unele se sting mai repede, altele evolueaza si dureaza.
daca vrem, putem face cate o tragedie din fiecare caz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

http://www.evz.ro/detalii/stiri/de-ce-divorteaza-teo-o-iubire-imposibiladaca-asa-se-vede-din-afara-asa-trebuie-sa-fie-1.html

Se pare ca el nu s-a adaptat la noua viata, in alta tara. Dar gasesc ca s-au grabit cu mariajul - mai ales ca ea are o fetita care s-a atasat evident de el, asta ar putea-o destabiliza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

Este regretabil. Imi pare foarte rau pentru ea si pentru Maia.Ma asteptam ca el sa dea dovada de mai multa maturitate, la cei 44 de ani pe care ii are. Ori nu te pripesti si te casatoresti dupa o perioada de convietuire in comun, ori esti obligat sa faci toate eforturile ca sa mearga casnicia. Cand s-a insurat nu stia care sunt premisele de pe care pleaca?
Un imatur

Theiuta

Mami si Nicolas[baietel in clasa a II-a]

"Te iubesc asa de mult...de parca s-ar atinge doua inimi" - Nicolas, 6 ani si 4 luni


Sanatosi sa fim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui Theiuta

Este regretabil. Imi pare foarte rau pentru ea si pentru Maia.Ma asteptam ca el sa dea dovada de mai multa maturitate, la cei 44 de ani pe care ii are. Ori nu te pripesti si te casatoresti dupa o perioada de convietuire in comun, ori esti obligat sa faci toate eforturile ca sa mearga casnicia. Cand s-a insurat nu stia care sunt premisele de pe care pleaca?
Un imatur

Theiuta

Mami si Nicolas[baietel in clasa a II-a]

"Te iubesc asa de mult...de parca s-ar atinge doua inimi" - Nicolas, 6 ani si 4 luni


Sanatosi sa fim!



De acord cu tine, cu mentiunea ca e vorba de DOI imaturi. Imi pare rau sa zic asta, Teo e simpatica si parea cu capul pe umeri, dar e si ea sarita de 40 de ani si trebuia sa se gandeasca mai bine. Mai ales ca e vorba de fetita ei. Barbatii sunt in general mai imaturi si egoisti, asta se se stie. Dar tu, o mama de 40+ cu o casatorie (si ale relatii probabil) la activ ar trebui sa sufli si-n iaurt. Nu sa te grabesti ca fata mare la maritat. Pacat, dar sper sa treaca elegant si cat mai usor peste ruptura. Are un copil, o cariera, broaste se mai gasesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Nu imi place sa dau cu presupusul dar..poate la fetita s-a gandit prima data, si-ar fi dorit sa gaseasca pe cineva care sa o iubeasca pe Maia tot la fel de mult cat o iubeste ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui larasarit

Nu imi place sa dau cu presupusul dar..poate la fetita s-a gandit prima data, si-ar fi dorit sa gaseasca pe cineva care sa o iubeasca pe Maia tot la fel de mult cat o iubeste ea


Poate; dar nu te mariti la un an si ceva de cand l-ai cunoscut, chiar daca pare Fat-Frumos; trebuie sa fii mai circumspecta decat la 20 de ani. If something seems too good to be true, it probably, and most likely, is.

Mergi la inceput