Detaliile care ne fac viata mai frumoasa

Detaliile care ne fac viata mai frumoasa | Autor: TatianaFM

Link direct la acest mesaj

Buna, sunt Tatiana si vreau sa vorbim de lucrurile marunte care ne fac viata mai frumoasa. Hai sa sarbatorim impreuna fiecare zi,sa ne oprim o secunda si sa uitam de tot ce ne supara, sa privim inainte si sa ne bucuram de fiecare succes, incepand cu zambetul persoanei de langa noi si pana la avansari sau noua pereche de pantofi cumparata. Va vreau deschise, doamnelor, si gata sa ne bucuram impreuna de bucuria fiecareia dintre noi.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui TatianaFM
sa ne bucuram de fiecare succes, incepand cu zambetul persoanei de langa noi si pana la avansari sau noua pereche de pantofi cumparata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui TatianaFM

Buna, sunt Tatiana si vreau sa vorbim de lucrurile marunte care ne fac viata mai frumoasa. Hai sa sarbatorim impreuna fiecare zi,sa ne oprim o secunda si sa uitam de tot ce ne supara, sa privim inainte si sa ne bucuram de fiecare succes, incepand cu zambetul persoanei de langa noi si pana la avansari sau noua pereche de pantofi cumparata. Va vreau deschise, doamnelor, si gata sa ne bucuram impreuna de bucuria fiecareia dintre noi.


Super subiect!

Eu mi-am cumparat... cizme! 2 perechi de cizme ptr. la iarna, la super-reducere. Am dat pe 2 perechi 47 de dolari, si daca le cumparam iarna, la pret intreg ar fi fost $140!!!

Ma bucur zilnic de copilul meu! Ma bucur dimineata cand nivelul de glicemie e ok, cand se trezeste in buna dispozitie, ma bucur ca a venit vara, ca putem iesi afara sa ne jucam fara sa inghetam de frig. Ma bucur ca am prietene (multe de aici), dar si in viata reala. Ma bucur ca am o sora. Ma bucur ca am un sot extraordinar de bun si intelegator.

Dar tu, Tatiana, tu de ce te bucuri azi?

_
Mami Nadia si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victoria_mami

Dar tu, Tatiana, tu de ce te bucuri azi?

_
Mami Nadia si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA



Si eu sunt curios . Daca nu azi, poate maine, sau stiu si eu... intr-o buna zi.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Cana de cafea aromata la 6 dimineata, bauta in ciripit de pasarele si scartait de geam miscat de un vanticel racoros .



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miriluta spune:

Azi ma bucur ca rezultatul la biopsie a iesit negativ si pot sa imi pasterz "balcoanele" si sa imi vad copiii crescand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

ma bucur de fiecare zi, pentru ca fiecare zi este o mica victorie.
ma bucur de viata mea, adica de strumf, ma bucur de sot.ma bucur si traiesc totul al intensitate maxima, cu bucurie, plina de viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Citat:
citat din mesajul lui Miriluta

Azi ma bucur ca rezultatul la biopsie a iesit negativ si pot sa imi pasterz "balcoanele" si sa imi vad copiii crescand.

Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)

asta da motiv de bucurie.
cred ca orice zi in care suntem sanatosi e un motiv de bucurie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Azi ma bucur ca avem serbarea abecedarului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_stefi spune:

Super subiect !!!!
Deciii .. eu azi ma bucur ca am cumparat biletele de avion spre tati!!
Ma bucur ca am gasit cadoul ideal pentru strumfuletul meu si pentru mama.
Ma bucur ca in sfarsit mi-am gasit pantalonii si ochelarii de soare la care visam de mult.
Ma bucur ca e o zi frumoasa,calda.
Ma bucur ca suntem sanatosi cu totii.

Asteptam sa ne spui si tu ce anume te face sa zambesti astazi sau in general!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saskia spune:

Azi m-am bucurat ca flacaul meu cel mare (13 ani) m-a luat in brate si m-a pupat zicandu-mi: ca sunt cea mai importanta femeie in viata lui ...nu prea astept clipele alea cand nu voi mai fi.

Mergi la inceput