Admiterea la liceu - primul prag - emotii

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Eu va spun sincer ca nu ma recunosc.
Adica nu ma port normal. Nu sunt asa usor de doborat.

S-acuma am fumat ieri si azi (pana acuma) aproape 2 pachete de tigari. Nu le-am mai pus p-alea din zilele de examen.
Basca ca am tremurici.

Fira-s io sa fiu de nasoala ce sunt!
Celcesforaie doarme.
Fata doarme.
Io sudez tigari in balcon.





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

viviana,te inteleg perfect.
sora cea mare a sudat tigarile si ea, eu nu am putut manca deloc,nici macar apa nu a intrat.
matusa geamana a fost si ea la 220.

hai ca trece!
o sa fie bine la voi,o sa vezi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Citat:
citat din mesajul lui viviana

Eu va spun sincer ca nu ma recunosc.
Adica nu ma port normal. Nu sunt asa usor de doborat.

S-acuma am fumat ieri si azi (pana acuma) aproape 2 pachete de tigari. Nu le-am mai pus p-alea din zilele de examen.
Basca ca am tremurici.

Fira-s io sa fiu de nasoala ce sunt!
Celcesforaie doarme.
Fata doarme.
Io sudez tigari in balcon.





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi


Eu nici nu va cunosc, nici nu am copil asa mare dar intru aici din ora in ora, cu emotii, sa vad ce noutati aveti. Astept vsti bune si va tin pumnii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Ieri a mierlit-o un peste din acvariu.
Ailalti au mancat din el de-i ramasese doar capu' si scheletu' Arata ingrozitor.
Nimeni nu a vrut sa-l ia de acolo. Ba ca-i scarbos, ba ca le e mila. Ei nu pun mana pe asa ceva.

Asa ca am fost fraiera de serviciu.

M-am inarmat cu minciogul. Ala plutea, io dupa el, cand in sfarsit l-am "prins" hop ca se mai suise unu' viu. Cand am scapat de ala viul s-a prins minciogul in plante. Si tot asa ca-n Stan fara Bran.

Azi la liste tot eu o sa fiu fraiera de serviciu. Astia or sa ramana acasa si o sa ma trimita pe mine la-naintare. O sa vedeti!

Lorikay



--------------------------------------------------------------------------------------------------
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Toata noaptea m-am sucit/invartit....mi-am luat o zi din concediu ca nu puteam sta la servici . L-am pus pe sot sa treaca dimineata pe la scoala, mi-a zis ca era liniste....de bine ce-a ras de mine ca mi-am luat concediu si-a luat si el azi...
Ma duc la scoala...

Histamina, imi pare rau ptr nepotul tau...dar nu poti sa-l schimbi din semestrul II la alt liceu?

Bafta tuturor, sa fie notele bune si sa intre copiii unde vor.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

roxana,nu cred ca ar fi bine.
pot,sigur ca pot.
dar pe acest pot al matusii preferate si al matusii gemene s-a bazat si el.
nu cred ca ar fi bine pt evolutia lui.altfel, ar sti ca indiferent cat invata,are grija matusa.
cred ca e momentul sa ia act de propriile lui rezultate,de faptul ca exista o consecinta imediata a faptelor noastre,sa invete ceva din asta.

viviana, parca am fi surori.
cica avem armura tare,suntem cu inima de otel.
pai au dreptate,asa aveam o ghiara de otel pe inima aseara cand asteptam si cand am aflat rezultatele...........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Histamina,

Gata, am fugit la scoala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maryela spune:

Am intrat sa va urez Bafta voua si copiilor!!!
Sa va iasa totul asa cum va doriti!

Aveti idee daca se afiseaza si on-line rezultatele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui Maryela



Aveti idee daca se afiseaza si on-line rezultatele?





Pe 4 iulie.
Aici: http://admitere.edu.ro/2012/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Bafta fetelor !

Mergi la inceput