Cel putin 10 kg jos (6)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza,

Ce imi faceti voi ca trebuie sa gandesc cat am slabit si sa fac calcul si e tare greu de la o varsta.Pai am inceput anul la 74 si acuma dupa 3 luni am 62,5 am dat jos 11,5 kg ,ar mai fi 1,5 de dat jos pana in mai cant plecam in vacanta dar e bine si asa.

Iris merge slabitul dar am si vrut.

Lulu acelasi regim, am avut si eu si mult mers pe jos .Problema cu blugi nu o am ca aveam 2 perechi la care visam sa intru.

Androix nu poti manca alta paine la monti?

Felicitari la toate fetele care au slabit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

Androix, bine ai revenit.
esti sleita? poate un Magne B6 sau o cura mai drastica de ierburi?(spanac, salate, patrunjel verde, etc).

eu pot sa raportez la concurs -4 kg si putin peste dar las asa 4 kg.
am inceput la 70.5, azi dimineatza aveam 66.4
ma simt superrrr , mai nasol cu hainele, in special pantalonii, stau ca pe gard pe mine.
daca continui asa, imi ating target-ul, am zis la 01 Mai - 8 kg minim. si o sa reusesc.mai am 4 kg.

SOACRA MARE
Doua maini stangi




super! la cat mai multe lipsa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Citat:
citat din mesajul lui mgabi

Nu, nu am luat pastile, iar de mancat am scos din dieta orice insemna fainos, paine, dulciuri; sucuri. Mananc salate cu friptura, fructe, dar nu banane, struguri etc. Tin un fel de Atkins care pentru mine are mare efect si sper sa ma tina cat mai mult.
Ma simt atat de bine incat nu pot sa renunt si nu am pofta de dulciuri.
Ca supliment iau vitamine zilnic si de o sapt am lut si ColonHelp (2 masuri/zi)



Felicitari! Sa auzim numai de rezultate spectaculoase si in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

elinia, Laura, pitzinuca, Cornelia, Boti unde sunteti?

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Salutare! Noi am ajuns aseara acasa, azi nu mi-a mers forumul si am suferit tare pana acum.

A fost super in Ardeal, ca de fiecare data. M-am intors cu 1 kg in plus, dar e ok, ma asteptam la mai mult . Botezul a decurs normal, slujba mai scurta decat ma asteptam, cel mic exagerat de cuminte, ca sa zic asa . e o dulceata de copil. Banui ca nu stie sa planga, pt ca nu l-am auzit plangand aproape deloc . Luni ne-am plimbat la salina la Turda (am urcat scari, am mers pe jos, deci mi-am facut si programul de sport).

Revin de maine cu program de dieta, azi inca sunt setata pe mancat prostioare .

Voi pune si poze, dar nu cred ca azi (am cateva facute cu aparatul meu, dar le astept pe cele profi' )



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Ioana eu am inceput dieta odata cu tine,azi la carbo mi-am facut paste cu sos de rosii si busuioc.Ce mananci azi?


anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!


Servus!
Imi fac tot o pizza cu blat subtire si cu ciuperci, rosii, ceapa, ardei; a fost delicioasa data trecuta.
Mi-am achizitionat si prajitura ptr diseara si si ciocolata;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Androix, ziua buna si tie;
Poate ar trebui sa te hranesti mai bine daca ai inceput si cu sala intensiv.
In mod normal, daca te-ai hrani bine, dupa sport ar trebui sa simti ca zbori.

Lulu, felicitari!!!!!

Mgabi, excelent si la tine! uau, 7 kg intr-o luna!!
Multa ambitie in continuare!

Laura, bun revenit. Ma bucur ca v-ati simtit bine.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iris2002 spune:

Fetele,

Ma bucur pentru voi ca merge bine...si eu sunt multumita, intra pe mine rochiile, acum poate poate sa dau jos un pic nu ar fi rau, dar e ok si asa...important e sa ma mentin...
I-am trimis poze lui Arturicii cu rochiile (promisesem ca daca intru in ele trimit poze) si sunt multumita...

Gusta, ai slabit excelent, sa te mentii.

va pupacesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Arturici ai intrebat de trandafiri si am uitat sa raspund am zis eu ca batranetea e problema grea.Cred ca i-am taiat cam tarziu anul asta ca nu arata pra bine plus ca unul l-am scos ca il deranja pe vecin asta e.Sper totusi sa reusesc sa fac ceva cu ce am ramas daca nu cred ca imi cumpar inca 3 butuci.Acuma am lalele si narcise si astept hortensiile ca am albe roz si albatre.Asta e linistea mea sufleteasca florile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iris2002

Fetele,

Ma bucur pentru voi ca merge bine...si eu sunt multumita, intra pe mine rochiile, acum poate poate sa dau jos un pic nu ar fi rau, dar e ok si asa...important e sa ma mentin...
I-am trimis poze lui Arturicii cu rochiile (promisesem ca daca intru in ele trimit poze) si sunt multumita...

Gusta, ai slabit excelent, sa te mentii.

va pupacesc

I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.

Audrey Hepburn


Si arata de vis, va rog sa ma credeti.

Este foarte eleganta si arata superb, rochiile ii vin turnate.






>>>Continuare

Mergi la inceput