Pentru copii - hainute, lapte, cosmetice, etc.-30

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

greierash, ma bucur mult, sa le folositi sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anuscha2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Citat:
citat din mesajul lui anuscha2009

Dragi mamici,
Va cer din nou ajutorul.
Este vorba de o fata de 17 ani care a nascut astazi, mama ei o primeste acasa, dar nu au resurse materiale prea multe. Asa ca haideti sa-i spunem bun venit micutului facand o fapta buna. Cine are lucrusoare de bebe, biberoane etc si un patut care-l poate dona unui micut cu o mamica foarte tanara si fara experienta, astept sa ma contacteze. Am mai facut lucruri bune impreuna si am incredere in voi!
Daca vreti sa o vedeti pe diana si pe micut intrati pe adresa ei de face book are id Dida si Atat
La fel daca vreti mai multe detalii despre situatia ei si despre cum a ajuns ea sa aiba un copil la 17 ani contactati ma pe mine si am sa va spun.

pS cel mai urgent i ar trebui un patut sau un cos de copil, sambata va iesi din spital, anascut la Malaxa. Ce sa va zis mama ei nici macar nu a vizitat o, decat a stat cu ea in spital pana a nascut pentru ca era minora.




te putem sau o putem ajuta daca ne dai toate datele...asa cum ai promis, pe mail si voi pastra consifentialitatea...

legat de contul de FB, eu am incercat si singura cu ID-ul asta e o fata care are o poza sarutandu-se cu iubitul si alte cateva poze care fara nici un bebe...
poti sa imi dai direct link-ul ei?

_
Educatia nu masoara cat de mult ai memorat sau cat de multe stii, educatia reprezinta capacitatea de a face diferenta intre lucrurile pe care le stii si pe cele pe care nu le stii" - Anatole France


Am trimis un e mail pe adresa indicata de tine in PM imediat dupa ce am primit raspunsul de la tine, mie nu mi s-a intors inapoi. O sa mai incerc odata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Anna, am primit mailurile tale, inteleg situatia si te rog sa imi trimiti si o adresa (unde ai/ar putea primii colete) si un numar telefon ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anuscha2009 spune:

Multumesc frumos,
Ti-am trimis un mail cu onformatiile solicitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui anuscha2009

Multumesc frumos,
Ti-am trimis un mail cu onformatiile solicitate.

ANNA


fata de care vb Anna are nevoie urgent de un patut si de un carucior de bebe (Bucuresti) cine poate sa ajute va rugam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Patut si carucior nu am, dar am cateva hainute. nu sunt de nou nascut, sunt de 3-6 luni, dar daca ajuta, le trimit.
Doar sa-mi trimiteti adresa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

mai vrea patut acea mamica f tanara?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

INFO

Pentru deea2685 - totul este in regula am primit documentul de identificare solicitat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darkmoon spune:

Buna,
Eu am niste hainute de baietel de la 0 la 9 luni pe care le-as putea trimite mamicii mentionate de anushca2009.Daca nu alapteaza, pot trimite si lapte praf(eventual sa-mi spuneti ce lapte praf a dat deja copilului) si cateva biberoane in stare buna, si Pampers Newborn.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui anuscha2009

Multumesc frumos,
Ti-am trimis un mail cu onformatiile solicitate.

ANNA


trimite-mi te rog adresa ta, ica odata, sa o dau fetelor care vor sa trimita carucior si hainute pentru baietelul dianei...

Mergi la inceput