Cu dragoste din Iasi (104)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Salut!

Ce mai faceti dragi mamici? Cred ca stati mai mult pe afara, dar pe unde? Noi inca nu am ajuns nici in Copou in primavara/vara asta, mai mult prin cartier, in Tatarasi. Maine vrem sa mergem sa.i luam Stefaniei bicicleta si nu prea stiu unde sa o inauguram. De obicei mergeam la Palat, dar am vazut ca e ceva festival. Oare in Parcul Copou avem voie cu bicicletele?

Ati fost la cursurile de inot de la Recuperare? Noi mergem la o piscina in Tatarasi, dar s-a facut 33 lei/ora. Si am inteles ca la recuperare este 160 lei/10 sedinte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Buna,
revin si eu dupa o lunguta absenta
MotzArt s-a mutat la Era, dar ieri, cand am trecut pe acolo, nu era deschis inca, se mai lucra. Nici eu nu am fost ft incantata de cum a fost tuns piticul acolo, acum l-am tuns la Royal Beauty Center, nu e special pt copii dar e un tip care tunde si copii, si l-a tuns super.
la Expo parc in Copou, au voie cu biciclete....noi cel putin numai acolo mergem.
La Era e expo de animalute, pasari, reptile, etc...noi am fost si e dragut
weekend cu soare va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Heloooo, si bine ati revenit cu vesti!
Pana cand e deschisa expozitia de reptile la Era?
Multumesc....azi si inca catebva zile sunt in viteza, dar dupa joi promit sa stau mai mult prin preajma.
Va imbratisez cu drag si va doresc o saptamana frumoasa.
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Citat:
citat din mesajul lui GabrielaG

Heloooo, si bine ati revenit cu vesti!
Pana cand e deschisa expozitia de reptile la Era?
Multumesc....azi si inca catebva zile sunt in viteza, dar dupa joi promit sa stau mai mult prin preajma.
Va imbratisez cu drag si va doresc o saptamana frumoasa.
Gabriela si baietii


A fost pana ieri ....au promis insa ca vor reveni curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

buna dimineata
ploioasa dar ...........

Andrea: nu am raspuns fiindca nu stiu nimic despre piscina de la recuperare. Inca nu putem merge la apa tratata.

Am primit o misiune imposibila trebuie sa gasesc un unicorn cu aripi. Musai trebuie sa aiba si aripi. Problema este ca nu am vazut in Is sau poate nu am cautat unde trebuie. Nu vrea un inorog pt. bebelusi, din asta am vazut.
Va rog, poate ati vazut pe undeva un unicorn cu aripi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Darria,

Mie imi sugera baiatul meu sa cauti un Webkinz unicorn...acum nu stiu ce sa zic...

La multi ani pt toti copiii, mamicile si taticii cu numele de Elena sau Constantin!
Petrecere frumoasa maine!

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Gabriela: multumesc
multumesc si juniorului pt. idee.

ehe, as fi vrut sa fie asa de simplu dar vrea unicorn pt. printese nu de bb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

LA MULTI ANI !!! multa sanatate si tot ce va doriti tuturor aniversatelor si aniversatilor acestei zile!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

La multi ani Elena si Constantin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Darria

buna dimineata
ploioasa dar ...........

Andrea: nu am raspuns fiindca nu stiu nimic despre piscina de la recuperare. Inca nu putem merge la apa tratata.

Am primit o misiune imposibila trebuie sa gasesc un unicorn cu aripi. Musai trebuie sa aiba si aripi. Problema este ca nu am vazut in Is sau poate nu am cautat unde trebuie. Nu vrea un inorog pt. bebelusi, din asta am vazut.
Va rog, poate ati vazut pe undeva un unicorn cu aripi.

Darria, a mea a primit cadou pe sparkle unicorn cu bagheta.nu cred ca pot pune link aici, dar poti da cautare pe google

Mergi la inceput