Buburuze - LMA STEFAN - ELENA,MARIA,ALEXIA!!(117)

Buburuze - LMA STEFAN - ELENA,MARIA,ALEXIA!!(117) | Autor: ian_feb2011

Link direct la acest mesaj


LA MULTI ANI!
STEFAN




LA MULTI ANI!
ELENA
MARIA-SOFIA
ALEXIA-MARIA









Odiseea noastra
Blogul nostru

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:


LA MULTI ANI PETRO SI ANDRY!!!!



LA MULTI ANI ELENA, MARIA SOFIA SI ALEXIA MARIA!!!!!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Sora-mea m-ar plati, tot cam cat ar plati si daca ar angaja un altul acolo. Problema e ca sotu nu are nimic in program si doar din banii castigati de mine nu avem cum sa ne descurcam. Londra este foarte scumpa. Am avea totusi apartament o perioada de timp fara sa platim chirie.
Aici cat iau pe chirie imi ajunge cam pt jumatate de rata. Deci o sa trebuiasca sa mai suplimentez din veniturile de acolo.
Si ca ma dezarmeaza cel mai tare e ca daca aici la job sunt total stapana pe tot ce fac, acolo o sa fie dificil. O sa fie bariera limbii. Da, inteleg engleza, ma exprim binisor in engleza, dar sigur nu la nivelul la care o sa se impuna. O sa fie grea adaptarea.

Dar sigur o sa ne lamurim ce si cum acum cand mergem in vacanta. Cred totusi ca dupa o perioada de adaptare o sa am un nivel de trai superior celui de aici.

Doamne ajuta sa ne lumineze mintile si sa luam decizii bune! Multumesc de sfaturi fetelor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Eu zic sa faca fiecare cum simte legat de spus sau nespus la faza cu Craciuneala. Eu sigur in ajun de Craciun sau zilele alea nu o sa am cum sa stau pe forum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

cafea tot nu am primit
dar am laptop...oyesssssssssssssssssss
Frate -miu a si plecat..Sa-l ajute Dumnezeu la tot pasul
oooooonus ce am vrut sa zic
Si mie mi-e dor de Carmen si Andu
ZAU DAC NU VRETI SA MA AVETI PE CONSTIINTA SA MOR DE CURIOZITATE MAI BINE FACETI LISTA AIA PANA LA CRACIUN

Madalina;Eu am si cheltuit banii de la indemnizatie..la mine intra pe 9-10 a lunii

Mai... sufar de depresie..acu in modul cel mai serios.
nush ce sa fac..dar ignor pe toata lumea..urasc toate fetele care mi-au fost in preajma in trecut..
M-a invitat cineva la un chef pe maine seara si am sarit in sus ca fufa ca Io nu merg ca nu le suport pe niciuna..ca Eu nu mai arat nicicum,ca n-am cu ce ma imbraca si imi vine sa plang..ca si am haine...nIci nu arat drept asa de draq..si tot nu imi vine sa merg nicaieri..ca am devenit uscata ca un butuc de anu trecut!
CE-I DE FCAUT..?????sa port o conversatie intre Mine si Myself?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Tunde, cred ca primul pas este sa iesi din casa, sa te duci la party si o sa vezi ca o sa te simti bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Si special pt Tunde !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabrielaromt

Si special pt Tunde !

Gabriela
Mami fericita de Tudor (21.01.2011)

Da aripi unui copil, dar lasa-l sa invete singur sa zboare. Gabriel Garcia Marquez

AHHHH DA BUNA E...sarumana

Roxx;nu baga in seama primele 2 PM-uri!!!!!!numai al 3-lea e ZA BEST!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:


La multi ani Elena, Maria-Sofia, Alexia-Maria! Sa cresteti mari, frumoase si voioase!


La multi ani Adryiii ! La multi ani Abramburika ! Sa fiti sanatoase si fericite!

Andutza, mami plina de energie si entuziasm ! Nu stiu de la ce sa-ti zic ca e, dar e de bine !

Gabi, gandeste-te la Tudor, cum e sa se plimbe in IOR si cum e sa se plimbe in Hyde Park. Sunteti tineri, Londra e un oras cu foarte multe oportunitati, aveti deja un punct de sprijin acolo, eu zic ca o sa va descurcati. Daca totusi nu vreti, pot sa plec eu ?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamutz spune:

Am scris la capitolul care tocmai s-a inchis, asa ca, inca o data

La mult ani ABRAMBURIKA!

La multi ani ADRYIII!

La multi ani bb ELENA!

La multi ani MARIA-SOFIA!

La multi ani ALEXIA MARIA!
sa cresteti mari si frumosi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Da...dar sa vedeti ce chestie mi-a casunat! Daca zicem ce am primit si daca zicem ne-a placut, descriem etc, dar fara sa zicem de expeditor..nu cred ca stricam surpriza!!!! Putem pune si poza pe cont comun sau unde vrem noi s afacem un folder de asta, FARA SA MENTIONAM CINE, nu va strica nimic pt cine nu a primit. Astept votul vostru si ma conformez!

Eu...tocmai am desfacut-o pe a mea!!! I'm lovin' it!!hihihi..pana la urma m-am dat de gol :))
ma duc sa [ma] pozez si sa [ne] pozam!!!!!


Mergi la inceput