Intalnire surpriza Desprecopii in Bucuresti !!

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

Asa-i cu spatiul de joaca ..nici noi nu am stat mult din aceasta cauza..si nici nu putea vedea piciul foarte bine nici cand il tineam in brate cand dansau si cantau. multumim insa pentru cadouri, dar nu am reusit sa luam si noi un balon, a tot vrut dar nu am avut de unde sa-i fac rost.

felicitari pentru tot, e foarte greu de organizat, si data viitoare ar trebui cred un spatiu mai mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Mie mi-a placut; adica, ma rog, nu conteaza prea mult daca mi-a placut mie sau nu, ideea e ca Andrei al meu s-a distrat grozav, a invatat lucruri din fizica distractiva, a ras, a cantat, a dansat, a participat la spectacol! Fericirea si incantarea lui, m-au ultumit pe mine, iar eu, la randul meu, sunt datoare sa multumesc tuturor acelora care au facut posibila aceasta petrecere, si care l-au facut pe andrei sa e simta atat de bine!
Mirela, Florin, Alinuk, cricor si restul fetelor care au ajutat, va multumesc pentru tot ceea ce ati facut!
Cat despre critici, ce sa spun, eu una nu am nimic de spus, din contra, cand am vazut ca s-au umplut 10 pagini de "venim si noi", "ne inscriem si noi", ma asteptam a fie foarte mare inghesuiala, ba chiar mai mare. Eu zic ca pentru numarul de copii si parinti care au fost acolo, lucrurile s-au desfasurat chiar foarte bine. Imi pare rau pentru cei dezamagiti, dar trebuiau sa se astepte la asa ceva! Cat despre copii mici, se stie ca nu au rabdare sa stea prea mult intr-un loc.
Deci inca o data multumim mult organizatorilor!
Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

noi am sosit gata obositi de la alta petrecere, pe la 19.30.
am fost tare emotionata cand pe ecranele magazinului am vazut petrecerea in toi...
OAMENI BUNI, ATI FOST IN DIRECT LA KILOMETRUL ZERO !!!
inca de la parter se auzea muzica
Alinuk dansa si canta cu copiii .Credeam ca e "inchiriata", ca-i de profesie printesa pentru petreceri . toti zambeau si se salutau, ca niste prieteni buni, cu toate ca doar banuiam ca suntem prieteni aici, in virtual. S-a creat un moment extraordinar, felicitari !!!
Ma bucur mult ca m-am intalnit cu Koky si Cricor, prietenele de la umanitare.Imi pare rau ca pe celelalte nu v-am cunoscut.
Mesajele transmise au fost memorabile ! Astept cu nerabdare cronica in imagini."
pana atunci, va delectez cu un excelent www.flickr.com/photos/22410163@N08/5787916080/in/photostream" target="_blank"> tort , credeti-ma ca a fost excelent, l-am gustat !

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )





chiar asa .. incerc si eu marea cu degetul

....poate are cineva un filmuletz si cu evenimetul 'din afara'????


Papanash si eu m-am bucurat sa te cunosc si live!
Hai vino si ne arata tortul ala bun (multumim lui Albert pentru el!!!)
nu se poate vedea pe link ul de la tine, cred ca tb setat 'public'




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.desprecopii.com/info.asp?id=3114" target="_blank">1 IUNIE, party DC - in lumea copilariei macar pentru o zi!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Si a fost si bun !
Eu nu prea mananc dulciuri, dar pentru ca baietii mei s-au indurat si mi-au dat si mie sa gust, pot sa declar ca a fost f bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

www.flickr.com/photos/22410163@N08/5787916080/in/photostream" target="_blank"> TORTUL

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

www.flickr.com/photos/22410163@N08/5787916080/in/photostream" target="_blank"> TORTUL

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )





pai asa mai zic si eu
sa stim de ce


si acum virtual, va invitam la o felie de tort tarziu pe cei care nu apucat sa pape de la fata locului



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.desprecopii.com/info.asp?id=3114" target="_blank">1 IUNIE, party DC - in lumea copilariei macar pentru o zi!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk


Rufus multumiri speciale pentru sprijinul tau.Ai fost omul potrivit la locul si mom potrivit.
Si ma onoreaza aprecierea. Iti multumesc. Tora si micutza sunt tare dragutze.




alinuk, n-am facut nimic deosebit. Mai ales in comparatie cu voi... Sa-ti spun ceva: onoarea este de partea mea si, mai ales placerea sa va cunosc personal pe cele care ati muncit acolo, recompenseaza din plin "efortul" pe care l-am facut.

In legatura cu deficientele care au nemultumit o parte din invitati, mi-am dat seama cu o zi inainte ca nu era asteptat afluxul acela de oameni, mari si mici. Nu stiu cum a fost prin "curtile" lui Marius si Laurei, dar in Bucuresti au fost sute de oameni. Au venit copii, mamici, bunici, matusi. Cred ca mai presus de programul mai mult sau mai putin inspirat, acces partial la spatiul de joaca si inghesuiala, este faptul ca a rezultat un megaeveniment, peste toate asteptarile. Si, cel mai important, copiii s-au simtit bine.
Copilul meu a venit acasa incantat. Pentru tora si pentru mine, asta a contat cel mai mult. Restul il vom discuta la editia a doua

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Draga DC, draga Alinuk, in primul rand multe felicitari pentru ideea, efortul si acest inceput de evenimente pentru DC-isti.
Alinuk, cand am ajuns noi pe la 6 fara ceva, era totul in plina desfasurare si puteam sa jur ca esti de meserie, ai fost admirabila si efortul din spatele scenei-atat al tau cat si al celor care te-au ajutat-cred ca a fost foarte mare si pentru asta va transmit mii de multumiri.
Pentru noi a fost mai dificil ,eu cu cei doi pitici voinici, cu carutul, n-am reusit sa-l ajut pe cel mare sa vada ceva, l-am tinut un pic in brate, dar el a vrut mai aproape de copii, era ceva distanta pana acolo si cum spectacolul s-a desfasurat langa scari si avea doua cai prin care putea sa-mi dispara din priviri, nu l-am putut lasa. Si cum a vazut magazinul ed jucarii, il tot scoteam de acolo, tentatia a fost mult mai mare decat spectacolul, evident adresat copiilor mai mari si adultilor. A stat in fata dupa pauza si a fost suparat ca el nu stie raspunsuri sa primeasca premiu. Cum nici unul dintre ei nu mai avea rabdare si Teo era nerabdator sa primeasca cadoul despre care ii povestisem, am mers la cadou, numai ca pana la noi se terminasera cadourile pentru copii mari, asa ca am primit o revista si o punga cu cadouri pentru bebe. Degeaba am incercat eu sa-i explic ca punga e si a lui, s-a uitat si mi-a spus clar ca totul e pentru Albert. A fost tare dezamagit, ca Albert a primit cadou si el nu. Si cum doamna care ne-a dat cadorurile l-a intrebat daca a spus si el o poezie ceva, toata seara s-a marait ca el nu a primit cadou ca nu a stiut poezia. Lipsa accesului la spatiul de joaca a fost alta problema.
Dar ca la orice inceput, sunt lucruri bune si lucruri care vor fi si mai bune data viitoare. Inca o data multumiri si felicitari pentru acert inceput si pentru efortile deosebite.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Eu aseara nu am mai apucat sa intru sa va impartasesc impresii dar o fac acum, din tot sufletul.

MULTUMESC DESPRECOPII pentru ca baietii mei au fost FERICITI de ziua lor. S-au simtit foarte bine, de aceea am si stat pana la sfarsit. Pe ei nu i-a deranjat nici aglomeratia, nici statul in picioare, nimic. Si bucuria de aseara cred ca a fost cel mai frumos cadou pentru ei dar si pentru mine.

Alinuk, te pupam si te imbratisam cu drag !

Felicitari tuturor celor care s-au implicat in organizarea acestei petreceri reusite !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Trimit si eu cateva poze, alinuk.

Mergi la inceput